Zuprevo %18

Zuprevo %18

Zuprevo %18 denildiği ilk anda akıllara hayvan sağlığı gelmektedir. Global olarak kendini kanıtlamış olan marka hayvan sağlığı için bir adım atmış ve sığırlara enjekte edilebilmesi için özenle bu ilacı geliştirmiştir. Özellikle büyük baş hayvanların bakımından sorumlu olan kişilerin ilk adresi olan markanın ürünlerine ulaşmak için Amerikanpaketim sitesinden yararlanılması mümkünüdür. Herhangi bir gümrük problemi ortaya çıkmadan, hızlı ve uygun fiyatlı kargo seçeneği ile Zuprevo sipariş edebilmek için yazımızı okuyabilirsiniz. 

 

 

 

Zuprevo %18 Hakkında

 

Zuprevo markası veterinerlerin kullanımı için oluşturulan ve özellikle de sütte olan sığırlar ve yetişkin sığırlar için üretilmiş olan bir üründür. Sığırların ve sütte olan sığırlara deri altında enjeksiyon yapılarak kullanılmaktadır. Lakin yirmi aylık ve daha büyük dişi sığırlarında ek olarak da dana eti için işlenecek olan buzağılarda kullanılması imkansızdır. Federal yasaları ile lisanslı olan Zuprevo bir veteriner gözetimi halinde kullanılması gerekmektedir. 

 

 

 

 

Zuprevo %18, yarı sentetik bir antibiyotiktir. İçerisinde tildipirosin içeren, direk kullanıma hazır, steril ve enjekte edilmeye hazır bir solüsyon olarak tanımlanması mümkündür. Her mililitre Zuprevo içerisinde 180mg tildipirosin, 82,5 mg sitrik asit monohidrat ve 400 mg propilen glokin ve pH değerini dengelemek için de su bulunmaktadır. 

 

 

 

Zuprevo %18

 

 

Eğer ki sığırınız 4 kilogram vücut ağırlığını geçiyorsa derinin altından direkt olarak enjekte edilmesi mümkündür. Enjeksiyon edilecek olan bölge başına maksimum 10 mililitreden fazlası enjekte edilemez. Şişenin boyut tıpasını 50 ml’de 8, 100 ml’de 8 ve 250 ml’de 16 olacak şekilde delinmelidir, daha fazlasını delmek mümkün değildir. Klinik saha çalışmalarında Zuprevo %18 enjekte edilebilen solüsyon uygulamalarında yüksek riskli olan sığır ve süt sığırlarının solunum yolu hastalıkları kontrolleri için etkilidir. BRD geliştirme riski olan buzağıların risk faktörlerinde; birden fazla satış ahırından gelen birleştirmeler, uzatışmış taşıma süreleri, soğuk veya sıcak hava dalgalanmalarına maruz kalma, yakın zamanda sütten kesilme ve benzeri durumları sıralamak mümkündür. 

Zuprevo %18 yalnızca hayvanların kullanımı için geçerlidir. İnsanların kullanması, çocukların bu ilaca erişmesi ve yanlışlıkla yüzlerine değdirmesi tehlikelidir. Kaza olmaması adına en koruma sağlanması gerekmektedir. İnsanların bu ilaca herhangi bir şekilde enjeksiyon sağlaması halinde derhal tıbbi tanışmalara başvurması gerekmektedir. 

 

 

Zuprevo %18

 

Zuprevo %18 Türkiye 

 

Türkiye’ye Zuprevo %18 sipariş edebilmek için en güvenilir kaynak Amerika’dır. Bu alışverişi güvenli bir şekilde tamamlamak isterseniz, bizden hizmet alabilirsiniz. Amerikanpaketim olarak kendi adınıza satın aldığınız ürünlerin işlemlerini yapıyor ya da ürünü sizin adınıza sipariş ediyoruz. Hizmetlerimizin çalışma modelini aşağıdaki videolardan görebilirsiniz. ABD’den satın aldığınız Zuprevo %18 ürünleri gümrükte takılmadan ve kargoda kaybolmadan kapınıza kadar gelir.

 

 

 

 

 

 


Bu blog 26/07/2022 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp