Valium Diazepam

Valium Diazepam

Valium diazepam ve benzeri reçeteli ilaçlarınızı Amerika’dan getirtebileceğinizi biliyor muydunuz? İster Amerika’da hali hazırda alınmış olsun, ister bizim satın almamızı isteyin, tüm işlemlerinizi gerçekleştirerek, Türkiye adresinize teslim ediyoruz.

 

 

Valium Diazepam Hakkında

 

Valium diazepam, anksiyete, kas spazmı, alkol yoksunluğu semptomlarını tedavi etmek ve ameliyattan önce yatıştırıcı olarak veya nöbetleri tedavi etmek için kullanılan reçeteli bir ilaçtır. Tek başına veya diğer ilaçlarla birlikte kullanılabilen Valium Diazepam, Antianxiety Agents adı verilen bir ilaç sınıfına aittir. İçeriği anksiyolitikler, benzodiazepinler, iskelet kası gevşetici maddeler, antikonvülzanlar şeklindedir.

 

 

1960’ların etrafında Leo Sternbach’ın icat ettiği ikinci benzodiazepin olan Valium Diazepam, WHO (Dünya Sağlık Örgütü) tarafından “temel ilaçlar” listesinde yer verilen ve hâlihazırda kullanımda olan en etkili standart benzodiazepinlerden biridir. Yatıştırıcı ve uyuşturucu etkisi sayesinde pek çok kullanım alanına sahiptir.

 

 

Yaralanma ve beyin problemlerine bağlı olarak çeşitli kas parislerinin tedavisi için kullanılabilen Valium Diazepam, hastanede yatmayacak hastalar için ameliyat öncesinde yatıştırıcı olarak da kullanılır. Genellikle intihar düşüncesi geliştiren hastalarda diğer antidepresanlar ve çeşitli ilaçlar ile birlikte sıklıkla Valium Diazepam kullanılmaktadır.

 

 

Diğer kullanım amaçları arasında ise epilepsi tedavisi, panik atak, anksiyete ve kısa süreli uykusuzluk durumlarının tedavisi, alkol ve opiat yoksunluğu tedavisi, çeşitli duygu durum bozuklukları ve kas rahatsızlıkları bulunmaktadır. Valium Diazepam temel olarak sinir sistemini yatıştırma fonksiyonu olan bir ilaçtır.  Yani diğer tüm benzodiazepinler gibi, beyin aktivitesini azaltarak çalışmaktadır. Limbik sistem, talamus ve hipotalamusun farklı alanlarında hareket ederek, anti-anksiyete etkilerini uyararak işlev görmektedir.

 

 

Valium Diazepam’ın 6 aylıktan küçük çocuklarda güvenli ve etkili olup olmadığı bilinmemekle birlikte yetişkinler için tedavi süresi kısa olarak ve doktor tarafından denetim halinde kullanılması gerekmektedir. Tedavi süreci 8-12 haftayı aşmamalı, belirlenen dozların dışına asla çıkılmamalı ve diğer ilaçlarla birlikte kullanmamalıdır. Psikotrop bir ilaç olan Valium Diazepam’ın hafif veya şiddetli yan etkileri gözlendiğinde mutlaka doktor kontrolünde bir süreç izlenmelidir.

 

 

Valium Diazepam Sipariş

 

Valium diazepam siparişleriniz için reçeteniz olsun ya da olmasın, sizin için tedarik edip teslim edebiliyoruz. Tüm detaylar için aşağıdaki videolarımızı izleyebilir, Whatsapp destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

 


Bu blog 29/04/2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp