eBay Açık Artırma

Amerikanpaketim ile eBay’den Açık Artırmaya Katılmak

Bir koleksiyonunuz var ya da çok beğendiğiniz bir ürünü açık artırmayla Amerika’da buldunuz. Peki ürünü nasıl alacaksınız? PayPal’sız, eBay açık artırma katılımı olmadan ürüne nasıl sahip olabilirsiniz?

İşte birçok koleksiyoner ve alıcının yanıt aradığı bu soruya, Amerikanpaketim.com olarak cevap buluyoruz.

Amerikanpaketim, sizin için açık artırmaya katılarak istediğiniz ürünü PayPal engeline takılmadan satın almanıza yardımcı oluyor. Özel bir yazılımla çalışan sitemize, eBay’den satın almak istediğiniz ürünün linkini girdiğinizde sizin adınıza açık artırmaya katılıp, kazanıp kazanmadığınız konusunda bildirim gönderiyoruz.

Amerikanpaketim ile eBay’den açık artırmaya katılma konusunu kısaca özetlememiz gerekirse: eBay’e üye olmadan, PayPal hesabı gerekmeden beğendiğiniz ürünler için sitemiz üzerinden teklif yapabiliyorsunuz.

 

 

 

eBay’de Teklifim Geçilirse Ne Olur?

eBay’de teklifiniz geçildiğinde, sistemimiz tarafından otomatik olarak bildirim alırsınız. Mail adresinize teklifinizin geçildiği bilgisi gelir. Daha sonra ürünü satın almak için kendi belirlediğiniz üst limiti oluşturarak teklifinizi yineleyebilirsiniz.

Bir ürün için ödemeye hazır olduğunuz bedel, en yüksek fiyat teklifi şeklinde iletilebilir. Ancak sizin teklifinizi geçen başka bir teklif olduğunda, ürünü satın almak için teklifinizi yineleyebilirsiniz. eBay açık artırma kazanımı sonrası belirli bir teslimat süresi olur. Teslimat süresi tamamlanıp, ürün Los Angeles teslimat merkezimize ulaştığında bildirim alırsınız.

Aldığınız bildirim sonrası ürünün kargo ücreti hesaplanarak size bildirilir ve ödemenizi yapmanızın ardından Türkiye sevkiyat işlemi başlatılır. 5 iş günü içinde ürünleriniz size teslim edilmek üzere yerel kargo firmasına iletilir.

 

eBay’den Kazandığım Ürünü Nasıl Satın Alacağım?

Teklif yaptığınız ürünü kazanırsanız, yine sitemiz üzerinden siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Bunun için, kredi kartınızla peşin fiyatına taksitle satın alacağınız ürünleri, tek bir kargoyla almak için 30 güne kadar ücretsiz bekletebilirsiniz.

Kazandığınız ürünü havale/EFT yöntemi ya da kredi kartıyla sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz. Vade farksız kredi kartınıza 3 taksit fırsatı sağlayan sitemiz, PayPal hesabınızın olmasına gerek kalmadan ürüne sahip olmanızı sağlayacaktır.

 

eBay’den Satın Aldığım Ürün Ne Zaman Ulaşacak?

Müşterilerimizin en çok şikayet ettiği konulardan birisi de ''uzun teslimat süreleri.'' Bu durumun en önemli nedeni, eBay üzerindeki satışlarda çoğu ürünün kargolama süresinin 20 güne kadar uzayabilmesidir.

Bu sürenin uzaması, satın aldığınız ürünün Los Angeles sevkiyat merkezimize ulaşmasını da etkilemektedir. Yani kısacası, eBay’den kazanılan ürünler satıcının belirttiği zaman diliminde bize ulaşır. Tarafımıza ulaştırılan ürünler, 2 iş günü içerisinde Türkiye’ye sevkiyatı yapılmak üzere gönderilir.

5 iş günü içinde de kargo takip numarası size iletilerek adresinize teslim edileceği süre hesaplanır. Ürünler merkezimize ulaştıktan sonra en kısa sürede tarafınıza gönderilir. Gümrük sorunu yaşamadan açık artırmada kazandığınız ürünü satın alabilirsiniz.

 

eBay Açık Artırmalarından Birden Fazla Ürün Kazanma

eBay açık artırmalarında birden fazla ürün kazanmanız durumunda ürünleriniz 30 güne kadar Amerikanpaketim Los Angeles merkezinde ücretsiz depolanacaktır. Herhangi bir ek ücret talep edilmeyen ürünlerinizi, diğer ürünlerinizle birleştirerek kargo ücretinden tasarruf etmeniz söz konusu olabilmektedir.

 

eBay Açık Artırmadan Aldığım Ürün Tarafıma Ulaşmadı!

eBay, birçok ticari ve bireysel satıcının bulunduğu açık pazar internet sitelerinden biridir. Ürün satın alındığı zaman, satıcı ürününüzü taahhüt ettiği süre içinde kargoya vermelidir. Zamanında kargoya verilmeyen ürünleri iptal ederek paranızı iade alabilirsiniz.

Bazı satıcılar ürünü aynı gün kargoya vermekle birlikte, bazıları için bu süre birkaç hafta sürebilir. Bu durumda yetkililerimizden bilgi alarak ürününüzün tahmini teslimat süresini öğrenebilirsiniz.

 

Gümrüğe Takılma Riski Yok!

Hemen her yazımızda belirttiğimiz gibi klişeleşmiş `gümrüğe takılır mı` sorusunun cevabını yeniden açıklayalım. Amerikanpaketim’den satın alacağınız hiçbir ürün gümrüğe takılmaz. `Gümrüğe takılma` konusu bazı gümrük yasaklı ürünlerin bireysel gönderimlerinde söz konusudur. Amerikanpaketim olarak tüm siparişlerinizi lisanslı ithalat firmamız ile resmi olarak ithal etmiş olduğumuzdan, aklınıza gelen kozmetikten, destek ürünlerine, endüstriyel ürünlerden, oto parçalarına aklınıza gelen hiçbir ürün takılmaz, işlemleri yapılır ve adresinize teslim edilir.

 

5 İş Gününde Adresinize Teslim Etmeyi Garanti Ediyoruz!

Her ne kadar ortalama teslim süremiz 3 iş günü olsa da, gümrük işlemlerinin yoğunluğu, havayollarında yaşanabilecek aksamalar ile sözünü verebileceğimiz süre 5 iş günü. Amerika’dan getirtmek istediğiniz dilediğiniz ürünü express kargo ile gönderiyor, en hızlı şekilde gümrük işlemlerini gerçekleştiriyor ve 5 iş günü içerisinde teslimatınızı yapmayı garanti ediyoruz.

 

İster Kredi Kartınıza Taksitle, İster Banka Havalesi İle Satın Alabilirsiniz

Siparişlerini isterseniz major kredi kartlarıyla 3 taksite kadar vade farksız, isterseniz de banka havalesi yaparak %3 indirimli satın alabilirsiniz.

 

Bize Her Zaman Ulaşabilirsiniz

Aklınıza takılan tüm sorular için isterseniz whatsapp hattımızdan (Türkçe ve İngilizce), isterseniz sosyal medya hesaplarımızdan, isterseniz de [email protected] mail adresimizden bize tüm sorularınızı iletebilirsiniz.

 

 

Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız

 

Benim İçin Satın Al

 

 

Kendim Satın Alacağım

 

 

 

Bu blog 07-01-2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...