PectaSol Nasıl Getirtilir

PectaSol Nasıl Getirtilir

Çeşitli bağışıklık hastalıklarına ve prostat kanserine son derece faydalı PectaSol siparişleriniz için Amerikanpaketim’in alışveriş imkanlarını kullanabilirsiniz. 2 ayrı hizmet ile hem gümrük işlemleriniz hem de vergi uygulamalarınız hızlı bir şekilde tanımlanmaktadır. Yazının diğer bölümlerinden PectaSol’un iyileştirici özelliklerini ve Amerikanpaketim’in pratik sipariş servislerini öğrenebilirsiniz.

 

 

 

PectaSol Sipariş Hakkında

 

PectaSol reçetesiz olarak satılan bağışıklık sistemini ve sağlığını destekleyen takviye bir üründür. Klinik olarak kanıtlanmış formülasyonu ve günlük olarak sağladığı sağlık desteği ile uygun fiyatlı bir markadır. PectaSol takviyesinin formülasyonunda bulunan narenciye içerikleri:

  • Misket limon,
  • Greyfurt,
  • Limon,
  • Portakal,
  • Mandalina. 

 

 

 

 

Bahsedilen narenciye meyvelerinin kabukları kullanılarak hazırlanan PectaSol takviyeler genellikle 90 ve 270 kapsüllük veya 150 gr, 180 gr, 454 gr ve 554 gramlık kutularda toz formda satılmaktadır. Toz formdaki takviyelerin aromasız alternatifleri de mevcuttur. Artık meyvelerin posaları veya suları kullanılmaz. Diğer ürün bileşenleri arasında Sodyum, Potasyum, Karbonhidrat ve Diyet Lifi yer almaktadır. 

 

 

PectaSol Nasıl Getirtilir

 

 

Ürün içeriğinde GDO ve glüten bulunmamaktadır. Vegan bir takviye olan PectaSol, hücresel aktiviteyi arttırır, yaşlanma karşıtı hücre yenileyici özelliktedir ve bağışıklığı dengeler. Bunlarla beraber prostat kanserine karşı da etkili bir savunma sunar. PectaSol kanserli hücrelerle savaşırken aynı zamanda kemoterapiye ek olarak tedavi imkânı yaratır. 

 

 

PectaSol Nasıl Getirtilir

 

 

Yetişkinler için kullanımı uygun olan PectaSol, toz formundaki ürünlerde günde üç kez (her bir ölçek 5 gr) olmak üzere toplam 15 gram şeklinde su veya herhangi bir sıvı içecek ile karıştırılarak aç karnına tüketilmelidir. 

İnsan vücudunda bulunan hücrelerin sağlıklı bir şekilde çalışarak bağışıklık desteği sunmaları için takviye olarak tüketilmesi önerilen PectaSol, biyoyararlanım ürünleri arasında oldukça yaygındır. Aynı zamanda tescilli ve patentli bir takviye markasıdır. 

 

 

 

PectaSol Nasıl Getirtilir

 

 

Hücreleri harekete geçirdiğinden dolayı diyet takviye ürünü olarak da kullanılan PectaSol, narenciye bazlı aromasıyla da kolay tüketilebilmektedir. Hücrelerin günlük ihtiyaç duyduğu besinleri sağlayan PectaSol takviyeleri anlaşmalı web sitelerinden tedarik edilebilmektedir.  

 

 

PectaSol Nasıl Getirtilir

 

 

PectaSol’u önerilen kullanım şeklinden daha fazla almanız durumunda veya ekstra semptom göstermesi durumunda karşılaşılabilecek yan etkiler:

  • Mide bulantısı,
  • Karın ağrısı,
  • Üreme engeli. 

 

 

PectaSol Nasıl Getirtilir

 

PectaSol Türkiye Sipariş

 

Bağışıklığımızı güçlendiren ve prostat kanseri ile mücadelede etkili bir rol oynayan PectaSol sipariş vermek için Benim İçin Satın Al hizmetini kullanabilirsiniz. Yurtdışı alışverişlerinizi güvenli hale getiren Amerikanpaketim uygulamaları tüm kargo, gümrük ve vergi işlemlerini gerçekleştirmektedir. Eğer ürünü satın alma işlemini kendiniz yapmak istiyorsanız Kendim Satın Alacağım servisini seçebilir ve kargonuzun Amerikanpaketim güvencesiyle adresinize teslimatını sağlayabilirsiniz. Hizmet prosedürlerimiz ve bilgilendirmeleriniz için aşağıdaki videolara göz atabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 


Bu blog 12/12/2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp