Carter's Türkiye

ABD'de doğan her çocuk için 10'dan fazla ürün satan, Amerika'da çocuk giyim, hediye ve aksesuar lider markası olan Carter's, tasarımları ve kalitesiyle ailelerin, nesillerin güvenini kazanmış bir kalite ve yenilik mirasına dayanan yapısıyla çocuğunuz için en kıymetli ürünleri sunuyor. Anne ve bebekler için yaşamı daha rahat hale getirmek için her küçük ayrıntıya önem veren, yenilikçi ürünler sunan Carter's, çocuk sahibi aileler için vazgeçilmez markalar arasında yer alıyor.

 

Carter's yıllardır bebekleri kendinden çizmeye karşı koruyan Handi-Cuff yapısı ve kıyafet değiştirmede kolaylık sağlayan küçük kulaklar bulunduran Jiffon boyun tasarımı gibi düşünceli küçük ayrıntılarıyla biliniyor. Carter's Usa, uzun yıllar boyunca kaliteli hizmetini sürdürdüğü çocuk ürünleri alanında bir numara olmaya alışmış olsa da Carter's Türkiye olarak da hizmetlerine yenisini eklemiş durumda. Türkiye ayağı sayesinde ürünler daha kolay ulaşılır ve keşfedilebilir duruma geldi.

 

Çocukluğun bir kutlama olduğuna inanan marka, tasarladığı renkli baskılar ve sevimli karakterlerin çocukların hayatımıza getirdiği sevinç ve sevgiden esinlendiğini anlattığı da kendine hayran bırakıyor.  Düşünceli tasarımlar, kaliteli malzeme uygun alışveriş seçenekleri ile bebekler, çocuklar ve aileleri destekleyerek çocukluğu kutluyorlar. Carter's indirim konusunda da çoğu markaya göre oldukça cesur kampanyalar düzenliyor ve tüm çocukların Carter's kullanmayı hakettiğini savunuyorlar.

 

Siz de kaliteli ve renkli tasarım modellere sahip olmak istiyorsanız Amerikanpaketim.com sayesinde vakit harcamadan elde edebilirsiniz. Şimdi beğendiğiniz ürünün linkini kopyalayın ve Amerikanpaketim.com ana sayfada yer alan boşluğa yapıştırın. İster kredi kartıyla, coin ile ya da isterseniz havale ile ödemenizi yapın ve gerisini bize bırakın. Satın alma ekibimiz ürünü sizin için temin etsin ve Los Angeles’taki sevkiyat merkezimize ürün gelmesini sağlasın. Ardından size kargo bedeli ve vergi tutarı iletilsin. Bu işlemlerin ardından da en kısa süre içerisinde size ulaşmasını sağlasın.

 

Merak ettiğiniz her şey için WhatsApp hattından Los Angeles sevkiyat merkezimizden bilgi alabilir ya da [email protected] adresine mail gönderebilirsiniz.

Carter's markasının birbirinden orijinal tulum modelleri, pijama takımları ve t-shirt modelleri sizler için hazırladığımız aşağıdaki listede yerini aldı bile.

 

Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız?

 

                                                                            

 

Benim İçin Satın Al

 

 

Kendim Satın Alacağım

 

 

 

Bu blog 08-01-2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...