Bitmain Antminer Sipariş

Bitmain Antminer Sipariş

Coinlerin, bitcoinlerin bu denli yükselmesi sebebiyle, bunları üreten veri madenciliği teknolojisi, insanların ilgisini çekmeye başladı. Coinlerin ilk çıktığı zamanlardan veri gönderimini yapabildiğimiz antminer ürünlerini nasıl getirtebileceğiniz bu makalemizde.

 

 

Bitmain Antminer Hakkında

 

Kripto paraların hayatımıza girmesiyle ekonomi dünyasının son on yılı büyük değişimler geçirdi. Başta Bitcoin olmak üzere kripto paraların önü alınamaz hızlı yükselişiyle birlikte, insanlar yatırımlarını kripto paralara yöneltmeye başladı. Kripto para yatırımlarıyla çok kısa zamanda zengin olan insanların çoğalmasıyla, günümüzde kripto para yatırımı yapmak hemen herkesin aklında.

 

 

Kripto paraları yalnızca yatırım yoluyla satın almanız gerekmiyor. Kripto para madenciliği de günümüzde oldukça revaçta bir iş. Kripto para madenciliği, hiçbir ücret ödemeden kazı yaparak yeni kripto paralar bulmanıza imkân tanıyan bir sistem. Bulduğunuz kripto paralar doğrudan coin cüzdanınıza aktarılıyor ve sizin oluyor.

 

 

Peki kripto para nasıl yapılır? Kendinize bir coin cüzdanı oluşturduktan sonra kripto para madenciliği yapmak için gereken uygulamaları bilgisayarınıza indiriyorsunuz. Bilgisayarınızda çalışan uygulama kendi halinde kripto para kazımı yapmaya başlıyor. Bunu yaparken bilgisayarınızın bellek gücünü kullanıyor. Bu bellek gücünün en önemli bölümünü bilgisayarınızın ekran kartından alıyor. Dolayısıyla ekran kartınız ne kadar güçlüyse yaptığınız kazıdan çıkan kripto para miktarı o kadar fazla oluyor. Maliyetiniz yalnızca elektrik parası ve cihazınızın eskime payından ibaret.

 

 

Günümüzde kripto madenciliğinden yüksek paralar kazanabilmek için çok sayıda ekran kartıyla eş zamanlı kazı yapmak gerekiyor. 10, 30, 50 hatta 100 ekran kartıyla kazı bilgisayarları kuran madenci yatırımcıları oldukça fazla. Bu kadar ekran kartının eş zamanlı çalışması ciddi anlamda bir ısı problemi yaratıyor. İşte Bitmain Antminer tam da burada çözümler sunuyor.

 

 

Bitmain Antminer, Bitmain tarafından üretilen Antminer cihazının adıdır. Pek çok farklı türü vardır. Türlerine göre kazı gücü değişir. Bilgisayarınıza haricen bağlanır. Bitmain Antminer’in bütün türleri için yapacağı tahmini kazı miktarı önceden belirtilmektedir. Tek yapmanız gereken son derece kompakt olan Bitmain Antmineri bilgisayarınıza bağlamak ve kazı işlemine başlamaktır. Böylece kazı yapmak için gereken pek çok donanımsal sorundan kurtulmuş oluyorsunuz. Eğer kripto para madenciliği yapmaya niyetliyseniz mutlaka bir Bitmain Antminer edinmelisiniz.

 

 

Bitmain Antminer Satın Al

 

Peki nasıl sipariş vereceksiniz, nasıl getirteceksiniz. Bitmain, kendi websitesinde bu ürünleri satıyor. Ancak onun dışında 3rd part websitelerden de alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Buradaki kilit nokta ise gümrük. O kısmı da biz tamamlıyoruz. İster kendiniz satın alıp Amerika adresimize gönderin, isterseniz bize satın aldırın, Bitmain Antminer geldikten sonra %20 gümrük ödemeniz, yaklaşık 69$ kargo ücretiniz oluyor. Akabinde tüm gümrük işlemlerinizi tamamlayarak Türkiye adresinize, ek bir masraf ya da belge istemeden teslim ediyoruz.

 

 

Detaylar için bize whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz.


Bu blog 22/01/2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Shop Bitmain Whatsapp Destek
whatsapp