MCM Bags

MCM Bags

Çanta deyince tüm dünyada akla gelen ilk markalardan biri olan MCM çantalarını Amerika’dan satın alabilmenizi sağlıyoruz. Gümrük ve kargo sürecinin sizin için problem olmasını önlüyoruz ve böylece orijinal MCM çantalarına ulaşabiliyorsunuz. Tüm bu satın alma ve adresinize ulaştırma işlemlerinin nasıl olacağı konusunda ayrıntılı bilgi almak için yazımızı inceleyebilirsiniz.

 

 

 

MCM Bags Hakkında

 

MCM Bags, 1976 yılında Münih’te Mara ve Michael Cromer çifti tarafından kuruldu. Amacı Alman kalitesi ve işçiliğinin ön planda olduğu hakiki deri lüks çanta ve bavullar üretmekti. Michael Cromer Müchen’in baş harflerinin kısaltılması olan MCM’nin dünyanın birçok önemli şehrinde 240’tan fazla mağazası bulunmaktadır. Michael Cromer bu dünya markasını kurmadan önce ekonomi okumuş olmasının yanı sıra aktör ve model olarak gerek eğlence gerekse moda dünyasının bir parçası haline gelmiştir. 

 

 

 

 

MCM Bags markasının kaliteli ve özgün ürünlerinin yanı sıra Michael Cromer’in başarılı yönetimiyle bir dünya markası haline gelmesi çok uzun sürmedi. Yalnız Michael Cromer’in yaşadığı bazı sağlık problemleri ve sosyal sıkıntılar sebebiyle markasını kaybetmek zorunda kaldı. 

 

 

MCM Bags

 

 

2005 yılında MCM’nin İsveçli yatırımcılar tarafından yönetilen ticari hakları Güney Kore merkezli bir şirket olan Sung Joo Groop tarafından satın alındı. Şirketin kurucusu ve CEO’su olan başarılı iş kadını Sung Joo Kim, markayı satın aldıktan sonra ismini Modern Creation München olarak değiştirdi ve 2006 yılında Berlin’de açtığı bir mağaza ile yeniden beğenilere sundu. Berlin mağazasının açılışından sonra Tokyo, Londra, Paris, New York gibi önemli şehirlerde de mağaza açılışları devam etti. MCM Kreatif Direktörlüğüne Adidas’ın deneyimli ismini, Michael Michalsky’yi getirildikten sonra marka sportif, dinamik ve gençlerin de ilgisini çeken bir görünüme kavuştu. 

 

 

MCM Bags

 

 

MCM’nin tasarım ve üretimi temel olarak Almanya ve İtalya’da gerçekleştirilirken, moda sektörünün güçlü isimleri arasında yer alıyor. Yenilikçi ve şaşırtıcı tasarımlarıyla ilgiyi üzerine çeken MCM, trendleri belirleyen tasarımlarıyla göz dolduruyor. Sanırım tam da bu sebeple Cristiano Ronaldo, Beyonce, Rihanna ve Billie Eilish gibi trendleri belirleyen ünlülerin vazgeçemedikleri markaları arasında yer alıyor.

 

 

MCM Bags

 

MCM Bags Türkiye Sipariş

 

MCM çantalarından beğendiğiniz ürün veya ürünleri markanın kendi sitesinden alabileceğiniz gibi Amerika’da hizmet veren herhangi bir siteden de satın alabilirsiniz. Satın aldığınız veya almak istediğiniz ürünün gümrükten sorunsuz bir şekilde geçmesini istiyorsanız, bize WhatsApp hattımızdan ulaşabilirsiniz. Gümrükte ve kargo işlemlerinde sorun yaşamasam yeterli diyorsanız Kendim Satın Alacağım hizmetimizden faydalanıp ürünü satın aldıktan sonra geriye kalan tüm işlemleri bize bırakabilirsiniz. Kart bilgilerinizi paylaşmak istemiyorsanız ya da yurt dışında geçerli bir kartınız yoksa, Benim İçin Satın Al hizmetini seçerek Amerika’dan MCM Bags ürünlerini alabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 


Bu blog 12/06/2022 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp