Daily Gem

Daily Gem

Amerikanpaketim’in yurt dışı alışveriş yükümlülüklerini üstlendiği servis kanallarıyla birlikte Daily Gem markalı ürünleri satın alabilirsiniz. Kargo, vergi ve gümrük işlemlerini hazır hale getirerek adresinize güvenli bir şekilde teslim eden Amerikanpaketim hizmetlerine ve Daily Gem markalı ürünlere ait tanıtımlara yazımızın devamından ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

 

 

Daily Gem Hakkında

 

Daily Gem saf ve besin değeri yüksek, rafine edilmeden hazırlanan takviye gıda ve vitamin ürünleri üretici firmadır. Amerika’da üretilen Daily Gem ürünlerinde dolgu maddeleri, gluten, soya, hayvansal ürünler, süt ve süt ürünleri bulunmamaktadır. Dünya genelinde 10 milyondan fazla müşterisi bulunan Daily Gem, insan sağlığına birçok yönden fayda sağlamaktadır. Örnek olarak:

  • Enerji seviyesini yükseltir,
  • Sindirim sistemini düzenler,
  • Bağışıklık güçlendirir ve destekler,
  • Zihinsel aktiviteleri artırır,
  • Dengeli bir uyku düzeni oluşturur,
  • Ruhsal yönden daha pozitif hissetmeye yardımcı olur. 

 

 

 

 

Abonelik programıyla en az 30 günlük şekilde tüketilmesi önerilen Daily Gem takviyelerinde, birçok vitamin ve mineral bulunmaktadır. D vitamini, B5 vitamini, B12 vitamini, kalsiyum gibi vücuda yararlı maddeler, Daily Gem yüksek besin değerli takviyelerde yer alan ana bileşenlerdir. 

 

 

Daily Gem

 

 

Ürünlerin içerisinde tok tutan Chia Tohumu, mantarlar, probiyotikler, çekirdekli meyveler ve benzer pek çok yararlı gıda bulunmaktadır. Diyet esnasında ve öğün aralarında da tercih edebileceğiniz Daily Gem takviye gıdalarında bulunan tatlar:

  • Limon,
  • Kakao,
  • Narenciye ve Zencefil,
  • Nane vb. 

 

 

Daily Gem

 

 

Hemen her Daily Gem ürünü için büyük boyların yanı sıra seyahat boy ürünler de mevcuttur. Böylelikle markanın ürünlerini ilk kez tadım yapacak müşteriler için deneme olarak seyahat boyları tercih edilebilmektedir. 

 

 

Daily Gem

 

 

Küçük ebatlardaki tek lokmalık atıştırma ürünleri, lezzetleriyle birlikte kolay bir şekilde tüketilebilmektedir. İçeriğinin yapay katkı maddelerinden uzak olması daha dengeli bir beslenme olanağı sağlar. Ürünlerden alınan besinlere ait değerlerin tablosuna bakıldığında, vücuda yalnızca sağlık için gerekli maddelerin girdiği ve son derece yararlı takviyeler olduğu anlaşılmaktadır. 

 

 

Daily Gem

 

 

Daily Gem web sitesi üzerinden oluşturulan ilk üyelik için %20 indirim tanımlanmaktadır. Ürünlerin gönderimleri Amerika bölgesi eyaletleriyle sınırlıdır. Takviye ürünlerin tüketiminde herhangi bir yaş sınırlaması bulunmamaktadır.

 

 

Daily Gem

 

Daily Gem Türkiye

 

Daily Gem ürünlerinin tamamının satın alınabileceği bir köprü olan Amerikanpaketim, iki farklı alışveriş alternatifiyle işlemlerinizi hızlandırmaktadır. Vergi, kargo ve gümrük uygulamalarını üstlenen Amerikanpaketim servisleri Kendim Satın Alacağım ve Benim İçin Satın Al kanallarından oluşmaktadır. İki hizmetin arasındaki tek fark Benim İçin Satın Al servisinde yer alan %10 banka komisyonudur. Servis detaylarını ve diğer merak ettiklerinizi aşağıdaki videolardan bulabilirsiniz.

 

 

 

 

 


Bu blog 23/03/2022 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp