Van Cleef And Arpels

Van Cleef And Arpels

Dünyaca ünlü mücevher markası Van Cleef And Arpels’in eşsiz parçalarına sahip olmak ister misiniz? Yüz yıldan uzun geçmişi ile mücevher sektörünün mihenk taşlarından biri olan Van Cleef And Arpels, Fransa’dan dünyaya yayılmıştır ve Türkiye için en pratik yöntem, markanın ürünlerini Amerika’dan getirtmektir. Amerikanpaketim olarak sizin için bu ürünleri getirir, gümrükte takılmayacağını garanti eder ve güvenli bir şekilde kapınıza bırakırız. Markanın eşsiz tasarımları ve hizmetlerimiz hakkındaki bilgiler, yazımızın devamında yer almaktadır. 

 

 

 

Van Cleef And Arpels Hakkında 

 

Fransa’da kurulmuş olan Van Cleef And Arpels, 1896 dayanan köklü geçmişiyle dikkat çekiyor. Lüks ve ünlü mücevher markasının ürünleri de tüm dünyada oldukça popülerdir. Türkiye’de de oldukça beğeniyle takip edilen bu markanın takıları tüm dünyaya pazarlanmaktadır. Markanın tüm takıları oldukça beğenilmekte ve her ürünü ikon haline gelmektedir. ,

 

 

 

 

Van Cleef And Arpels takılarıyla ünlü olan bir markadır. Dünyaca ünlü olan bu marka hem günlük yaşamda hem de kırmızı halıda çokça tercih edilen markalar arasındadır. Markanın tüm takıları özel olarak üretilmiş takılardır. Her takısı moda olan markanın bu takıları ünlüler tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir.

 

 

Van Cleef And Arpels

 

 

Van Cleef And Arpels köklü geçmişi ve eşsiz takılarıyla dikkat çekiyor. Markanın takıları tüm dünyada oldukça beğeniliyor. Fransız markası olan bu markanın tüm takılarına Türkiye’den erişmenin tek yolu ise internet alışverişi. Markanın tüm ürünleri Türkiye’ye gelmese de internetten bütün ürünlere ulaşmak mümkün oluyor. 

 

 

Van Cleef And Arpels

 

 

Kaliteli ve lüks takılardan hoşlananlar için harika bir marka olan Van Cleef And Arperls, kalitesi kadar tasarımlarının güzelliği ile de dikkat çekiyor. Bu nedenle oldukça tercih edilen bir marka olan bu marka Türkiye’de de oldukça ilgiyle karşılanıyor. Markanın ürünleri herkes tarafından beğenilmektedir. 

 

 

Van Cleef And Arpels

 

Van Cleef And Arpels Satın Al

 

Van Cleef And Arpels satın alma işlemleriniz için bizi tercih ederseniz, ürünleriniz gümrükte takılmaz. Amerikanpaketi olarak gümrük işlemlerini kusursuz bir şekilde hallederiz ve sizin Van Cleef And Arpels mücevherlerine ulaşmanızı sağlarız. Ürünü Amerika’da hizmet veren bir alışveriş sitesinden alabilir ya da almak istediğiniz ürünü bize bildirip sizin için almamızı talep edebilirsiniz. Siparişiniz çok kısa bir süre içerisinde, güvenli bir kargo hizmeti ile kapınıza kadar gelir. Kendim Satın Alacağım ve Benim İçin Satın Al hizmetlerimizin çalışma sistemi aşağıdaki videolarda anlatılmıştır.,

 

 

 

 

 

 


Bu blog 24/01/2022 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp