Vardis Instant White

Diş macunu ve benzeri ürünlerin performansından memnun değilseniz, Vardis Instant White’ı deneyebilirsiniz. Fakat sadece bir haftada dişlerinizi beyazlatabilen Vardis Instant White ürünlerinin Türkiye’de satışı yoktur. Ürünleri Amerika’dan satın almanız gerekir ve bu işlem için size sunduğumuz benzersiz hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Böylece gümrük, vergi ve kargo gibi süreçler kusursuz bir şekilde işler, Vardis İnstant White kapınıza kadar gelir. Bu ürünü Amerika’dan nasıl satın alacağınızı ve ürünün dişlerinizi nasıl beyazlatacağını, yazımızın devamındaki bilgiler doğrultusunda öğrenebilirsiniz.

 

 

 

Vardis İnstant White Hakkında

 

Herkes sağlıklı ve beyaz dişlere ulaşmak ister. Diş macunlarından, ağız bakım sularına kadar birçok ürün dişleri beyazlatmak için üretilmiştir. Vardis Instant White da diş beyazlatıcı ürünlerden bir tanesidir. Dişleri beyazlatmak için farklı bir teknik kullanan bu ürün kullanıcılar tarafından da oldukça beğenilmiştir. 

 

 

 

 

Dünya çapında patenti bulunan Vardis Instant White, dişleri beyazlatma konusunda adeta bir devrim niteliği taşımaktadır. Dişlerde ve diş etlerinde hassasiyet yaratmadan dişleri beyazlatır. Anında dişleri parlatır ve diş kusurlarını gizler. Vardis İnstant White diğer beyazlatıcılardan farklı olarak çalışır. Diş fırçaladıktan sonra dişlerinizi bir peçete yardımı ile kurutmanız gerekir. Daha sonra kuru dişlerinize kalın bir tabaka halinde Vardis Instant White uygulayabilirsiniz.

 

 

Vardis Instant White

 

 

Bu ürünü diş eti hattınıza kadar uygulamanız gerekir. Uygulama sonrasında 10-15 saniye boyunca beklemelisiniz. Ürünü dişlerinizden durulamamanız en iyi sonuçları almanızı sağlayacaktır. Uygulama sonrasında en az 30 dakika bir şey yiyip içmememiz gereklidir. Vardis Instant White’ı yatmadan önce her gece kullanabilirsiniz. 7 gün boyunca her gün bu ürünü kullanabilirsiniz. 7 günün sonunda dişleriniz daha beyaz olacaktır.

 

 

Vardis Instant White

 

 

Vardis Instant White dişlerinizi matlaştırmadan ve soymadan parlatır. Yüzey kusurlarını ve sarı lekeleri örter. Peroksit içermeyen formülü diş etlerine iyi davranır ve diş etlerine zarar vermez. Dişleri parlatmanın yanı sıra porselen kronları ve kaplamaları da güvenle beyazlatır. Bütün bu işlemlerinin yanı sıra vegan ve sürdürülebilir ambalajı da çevreye zarar vermez. İsviçre yapımı olan bu ürün diş beyazlatma konusunda bir devrim niteliğindedir. 

 

 

Vardis Instant White

 

 

Patentli formülü ile size daha genç ve sağlıklı bir gülüş kazandırır. 7 günlük kullanımının sonunda dişleriniz daha beyaz ve sağlıklı görünür. Dişleri matlaşmadan beyazlaştırdığı için dişleriniz hem parlak hem de beyaz olur.

 

 

Vardis Instant White  

 

Vardis Instant White Satın Al

 

Ülkemizde satışı olmadığı için, Vardis Instant White Türkiye sipariş işlemlerini Amerika’da hizmet veren sitelerden yapmalısınız. Amerika’dan alışveriş yapmak ise normal şartlarda zordur. Biz bu işlemi sizin için kolaylaştırıyor, en basit hâle getiriyoruz. Amerikanpaketim olarak sunduğumuz fırsatlardan yararlanın, ürünü siz satın alın ve gümrük işlerini biz halledelim. Ya da siparişinizi bize bildirin, ürünü adınıza satın alıp size gönderelim. Ürünün Ameirka’daki alışveriş sitesinde bulunan linki bize ilettiğiniz takdirde ürünü sizin yerinize satın alıyoruz. Satın alma işlemini sizin tamamladığınız ürünler için de sonraki süreci yönetiyoruz. Gümrük ile ilgili tüm detayları hallediyoruz ve güvenli bir kargo süreci sonrasında ürün adresinize ulaşıyor.

 

 

 

 

 

Bu blog 25-01-2022 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...