Raymarine

Raymarine, deniz tutkunlarının yakından bildiği tekne elektroniğinde dünyanın en iyi markalarından biridir. Türkiye’de çok pahalı olduğu ya da her ürünün olmaması sebebiyle Raymarine ürünlerine genelde ebay, kendi web sayfası ya da diğer Raymarine satışı yapan web sitelerinden ulaşmak mümkün.


Özellikle Raymarine radar fiyatları Amerika’da, Türkiye’deki fiyatlarının 3’te 1’i seviyelerinde dolaşmaktadır. Nasıl sipariş vereceğiz peki Raymarine ürünlerini diye soranlara yazımızın devamında ve videomuzda detaylı şekilde yer vereceğiz.


Raymarine ürünlerine sahip olmak ve getirmek, gümrük sorunu yaşamadan teslim almak, taksit yaptırmak oldukça kolay. Eğer ebay.com’da satılan Raymarine ürünlerinden birini beğendiyseniz yapmanız gerekenler aşağıda sıralıdır:


1 – Ürünün ebay.com linkini kopyalayınız.

2 – Amerikanpaketim anasayfadaki Hemen Al butonu yanındaki kutucuğa yapıştırınız.

3 – Siparişinizi tamamlayınız.


Bu aşamalardan sonra satın alma ekibimiz, sizin için ürünü satın alacak ve Türkiye adresinize kargolayacaktır. 

Bize Her Zaman Ulaşabilirsiniz

Aklınıza takılan tüm sorular için isterseniz +1 424 270 5308 numaralı Los Angeles whatsapp hattımızdan (Türkçe ve İngilizce), isterseniz sosyal medya hesaplarımızdan, isterseniz de destek@amerikanpaketim.com mail adresimizden bize tüm sorularınızı iletebilirsiniz.


Gümrük Korkusu Yok!

Daha evvelki yazılarımızda da aktardığımız gibi, Amerikanpaketim olarak sizlere sunduğumuz, diğer kargolama firmalarından bizi ayıran en önemli özellığimiz, ithalat işlemlerini firmamız üzerinden yaparak, size herhangi bir gümrük işlemi yaptırmamaktır. Bu sayede sizden ek bir gümrük hizmet bedeli ya da belge talep etmeden sadece vergisini ödeyerek bireysel olarak getirtemeyeceğiniz gümrük yasaklı ürünler olan destekleyici gıdaları, kozmetik ürünlerini, elektronik ürünleri, tütün ürünlerini getirtebilmenizi sağlayabiliyoruz.


5 Günde Garantili Teslimat!

Kargo ödemesini yapmış olduğunuz siparişlerinizi express kargo hizmeti ile çalıştığımız 5 büyük taşıma firması ile gümrük işlemleri tamamlanmış olarak 5 iş gününde kapınıza teslim ediyoruz. Türkiye içerisinde UPS ile dilediğiniz şehirdeki adresinize kargoluyoruz.

Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız


Benim İçin Satın AlKendim Satın Alacağım
Raymarine Dragonfly 7 PRO Combo

$496.08
SATIN AL

Raymarine Dragonfly 5 PRO

$293.65
SATIN AL

Raymarine Axiom™ 9 - 9" MFD Chartplotter

$1,299.99
SATIN AL

Raymarine Axiom Pro 9 RVX MFD w/RealVision 3D

$2,749.99
SATIN AL

Raymarine Axiom™ 12 - 12" MFD Chartplotter w/LightHouse

$2,799.99
SATIN AL

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular