Ilia Beauty

Ilia Beauty

Yurt dışından kozmetik gelmez diyenlere inat, istediğiniz kozmetik, cilt bakım ürününüzü 7 yılı aşkın süredir teslim etmeye devam ediyoruz. Ilia Beauty ürünlerini de her iki hizmetimizi de kullanarak sipariş verebilir, adresinize getirtebilirsiniz.

 

 

Ilia Beauty Hakkında

 

Ilia Beauty, 2011 yılında Sasha Plavsic tarafından kurulan Amerika Birleşik Devletleri menşeili güzellik ve kozmetik markasıdır. Markayı diğerlerinden ayıran temel nokta, ürünlerini organik ve güvenli malzemelerle üretiyor olmasıdır. Temiz, sağlıklı ve doğal güzellik kavramlarının hızla değer kazandığı günümüzde Ilia Beauty, kullanıcılarına tamamen duru ve doğal bir güzelliğin yanı sıra bu güzelliğe güvenli ve sağlıklı bir şekilde sahip olmayı vadediyor.

 

 

Cilt ile tamamen özdeşleşen ve sanki cildin doğal bir yapısıymış gibi görünen parlaklık anlayışına sahip olan Ilia Beauty, cildi hem koruyan hem de canlandıran güvenli ve güçlü formüllerle radikal olarak yeni bir şey yaratma iddiasında. Cilt bakımı ve makyajı birbirinden ayrılmaz parçalar olarak gören marka, güçlü formülleriyle cildi çevresel stresörlerden koruyan aktif cilt bakım bileşenleri de üretiyor. Böylece hem güzelliğe hem de sağlıklı cilt bakımına aynı anda sahip olma imkânı elde edilebiliyor. Ayrıca Ilia Beauty ürünlerinin çoğu, çoklu kullanım imkanına sahip ve kolay kullanılabilir ürünlerdir.

 

 

Her doğal bileşen cilt için faydalı olmadığı gibi aynı zamanda her sentetik madde de cilt için zararlı değildir. Temiz güzellik anlayışıyla Ilia Beauty, doğal ve sentetiğin çarpıştığı bu arenada kendi ürünlerinde kullanacağı bütün malzemeleri özenle ve ödün vermeden seçiyor.  2011 yılında ilk kuruluşundan bu yana Ilia Beauty, inovasyonun ve yenilikçiliğin sınırlarını zorlayarak bulunduğu sektöre ciddi faydalar sağlamaya devam ediyor.

 

 

Ilia Beauty’e göre temiz ve doğal ürünün tanımı; sentetik ve komedojenik olmayan bileşenlerin, güvenli seviyelerde buluştuğu ve iyi performans gösteren etkili bir ürün oluşturmak için bir araya geldiği üründür. Buna bağlı olarak da markanın en büyük hedeflerinden biri bu tür ürün kategorinde sektör lideri olmak. Ilia Beauty hakkında bilinmesi gereken en önemli şeylerden bir diğeri ise markanın temiz bileşenlere olan bağlılığının yanı sıra cilt merkezli bir makyaj markası olmasıdır.

 

 

Ilia Beauty, yenilikçi ve doğal misyonunun yanı sıra aynı zamanda iyi bir çevre koruyucusudur. Ciddi bir sosyal hassasiyete sahip olan marka, dönüştürülmüş alüminyum, cam bileşenler ve sorumlu kaynaklı kâğıt kullanımı yoluyla da daha sürdürülebilir ambalajlama yöntemlerini kullanıyor. Bu sebeple müşterilerinin boş kutu ve ambalajları gönderebilmeleri için bir geri dönüşüm ağı bile kurmuş durumda.

 

 

Ilia Beauty Sipariş

 

Ilia Beauty ürünleri kendi sitesi dışında başka websitelerinde de satılmaya devam etmektedir. Dolayısıyla ister kendiniz satın alabilir, size vereceğimiz Amerika adresine kargolatabilirsiniz, isterseniz de satın alınmasını istediğiniz ürün linkini bize ileterek sizin için satın almamızı isteyebilirsiniz. Her iki hizmetimizin de detaylı ve öz açıklamalı videolarına hemen aşağıda ulaşabilirsiniz. Aklınıza takılan sorulara da Whatsapp hattımızdan sorularınızı ileterek yanıt bulabilirsiniz.

 

 

 

whatsapp