Ortlieb Bags

Türkiye’de bisiklete binmeyi bir hobiden çıkarıp, profesyonel ya da yarı profesyonel yapmak istiyorsanız alışveriş çemberiniz ne yazık ki daralıyor. Türkiye’de olan sınırlı sayıdaki mağaza ve internet satışı, sizi yurt dışına yönlendiriyor. İmrenerek baktığınız Ortlieb çantalar da dahil bisiklet aksesuarlarını uygun fiyatlara sizin için alıyor, gümrük işlemlerinizi yapıyor ve adresinize teslim ediyoruz.

 

 

Ortlieb Bags Hakkında

 

Ortlieb, bisiklet sürerken rahatlıkla kullanabilmek için tasarlanmış çantalar üreten bir markadır. Su geçirmezlik garantisiyle satılan Ortlieb bisiklet çantaları; gidon çantalarından sırt çantalarına kadar oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Tamamen Alman yapımı olan ürünler, tasarımlarının yanı sıra yüksek kaliteleri ve sağlam malzemeleriyle de dikkat çekiyor.

 

 

Bisiklet sürücüleri için, hem rahatlıkla bisiklet sürmek hem de eşya taşıyabilmek oldukça önemlidir. Özellikle şehirlerarası bisiklet yolculuğu yapan ve bisikletle dünyayı gezmek için yola koyulmuş gezginler için olmazsa olmazdır. Bu yüzden gerçek anlamda geniş bir hazneye sahip olmasının yanı sıra kalitesi ve bisiklete entegrasyon kolaylığıyla ön plana çıkan bir çantaya sahip olmak büyük konfor sağlar. Ortlieb bisiklet çantaları, tüm bisiklet severlerin bu yöndeki ihtiyaçlarını en profesyonel ve en konforlu şekilde karşılamayı vadediyor.

 

 

Ortlieb, ilk kurulduğu zamanlardan bu yana su geçirmezlik üzerine ciddi çalışmalar yapmıştır. Gerçek anlamda su geçirmez ve tamamen güvenilir bisiklet çantalarının nasıl üretilebileceği ve geliştirilebileceği konusunda çalışmalar yapan Ortlieb, günümüzde yaratıcılık, yüksek kaliteli malzeme kullanımı ve sofistike teknoloji ile kendi alanında pazar lideridir.

 

 

Özel bir yüksek frekanslı kaynak işlemi sayesinde, Ortlieb bisiklet çantaları yapıştırılmış veya dikilmiş herhangi bir üründen çok daha üstündür. Bu durum, Ortlieb tarafından üretilmiş her türlü çanta için geçerlidir. Buna ek olarak Ortlieb, kullanıcılarına her zaman beş yıllık kesintisiz bir garanti de sunuyor.

 

 

Ortlieb tarafından üretilen su geçirmez arka tekerlek çantaları arasında klasik olan Back-Roller modeli, arka tekerlek için sağlam ve geniş bir bagaj taşıma çantası olarak tasarlanmıştır. Hızlı kilit sistemi sayesinde, çanta taşıyıcıdan kolaylıkla ayrılabilir ve aynı kolaylıkla yeniden takılabilir. Bisiklete entegre edilmiş iki ön çanta ile birlikte iki arka çantanın yanı sıra sırt çantasıyla dünya çapında bisiklet yolculuğu yapmak için yeterli depolama alanından fazlasına sahip olunabilir. Buna karşılık olarak bisikleti daha çok şehir içerisinde süren kullanıcılar için tasarlanmış çanta çeşitleri de bulunur. Rahat ve şehre uygun görünümü ile tasarlanmış Ortlieb bisiklet çantaları, karanlıkta dikkat çeken özellikleriyle güvenlik konusunda da katkı sağlar.

 

 

Ortlieb Bags Satın Al

 

Ortlieb çantalar hem kendi sitesinde hem de niş ürünler satan bisiklet aksesuarları websitelerinde kolaylıkla bulabileceğiniz bir marka. Ayrıca ikinci el almak isterseniz ebay, daha çok çeşit görmek isterseniz Amazon Amerika’dan da inceleyebilirsiniz. Seçmiş olduğunuz Ortlieb ürününün ister linkini bizimle paylaşarak Benim İçin Satın Al servisimizi kullanabilir, isterseniz de ürünü kendiniz satın alıp, size vereceğimiz Amerika adresinize yönlendirerek Kendim Satın Alacağım servisimizi kullanabilirsiniz. Her iki servisimizin de videolarına aşağıda ulaşabilirsiniz.

 

 

Bu blog 24-06-2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...