Vapostick Sipariş

Vicks’in Vapostick ürününü satın almak istediğinizde vergi ve gümrük işlemlerini üstlendiğimiz hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz. Alışverişlerinizi daha pratik bir şekilde gerçekleştirmemizi sağlayan servislerimiz hakkında tüm bilgilendirmelere ve Vapostick ürün içeriğine makalenin devamından ulaşabilirsiniz. 

 

 

 

Vapostick Hakkında

 

Amerikan markası olan Vicks, üst solunum yolları rahatsızlıkları için reçetesiz ilaç üretimi ve satışı yapan bir firmadır. Öksürük, boğaz ağrısı, burun tıkanıklığı, nefes alamama gibi hastalıklar için pastil, krem, losyon ve sürülebilir merhem tedavileri bulunmaktadır. Boğaz ağrısı ve boğaz şişmesi için geliştirilen ürünlerinden biri de Vapostick’tir. 

 

 

 

 

Vapostick rolon formunda bir ilaçtır. Boğaz bölgesine sürülerek uygulanan Vapostick, kolay emilen ve rahatsız edici bir yapışkanlık hissi bırakmayan bir formülasyona sahiptir. Uygulanan bölgeyi ferahlatan, yumuşatan ve sıcaklık veren Vapostick ile düzenli kullanımda boğaz tahrişi, boğaz ağrıları ve boğaz şişmesi tedavi edilebilmektedir. 

 

 

Vapostick Sipariş

 

 

Son derece etkili Vicks ürünlerinden biri olan Vapostick, kolay kullanıma sahiptir. El değmeden sürülebilir ve sonradan temizlenmesine gerek yoktur. 35 gr boyutunda satılan Vapostick ‘Buhar Çubuğu’ olarak da isimlendirilmektedir. 

Vapostick özellikleri:

  • Hızlı emilir ve kurur,
  • Stick yapısı sayesinde el değmeden sürülebilir,
  • Yüksek nemlendirici özelliktedir,
  • Gün içerisinde 2 kez uygulanmaktadır,
  • Boğaz, boyun ve göğüs bölgesine sürülebilir. 

 

 

Vapostick Sipariş

 

 

Vapostick rolonları 4 yaş ve üzeri kişiler için uygundur. Diğer Vicks ürünleriyle koku ve aroma olarak benzerlik göstermektedir. Krem formda olmaması daha kolay ve hızlı bir şekilde uygulanabilmesini sağlar. Özellikle boğaz ağrısı ve bademcik şişmesi rahatsızlıklarında dışarıdan müdahale ile kısa sürede çözüm sunar. Vapostick boğaz sorunlarının yanı sıra rahat nefes almaya, burnu rahatlatmaya ve solunum yollarını açmaya da yardımcı olmaktadır. 

 

 

Vapostick Sipariş

 

 

Vapostick’in bilinen hiçbir yan etkisi yoktur. Uzun süreli kullanıma uygun bir yapıya sahiptir. Küçük ambalajı sayesinde rahatlıkla taşınabilir. El ile sürülmediğinden dolayı daha hijyeniktir. Fiyat performans olarak benzer Vicks ürünleriyle eş değer niteliktedir. Ürün uygulandıktan hemen sonra emildiğinden dolayı kıyafetlere yapışma veya bulaşma gibi durumlara sebebiyet vermez. 

 

 

Vapostick Sipariş

 

Vapostick Türkiye

 

Sipariş etmek istediğiniz Vapostick ürünü için Amerikanpaketim’in kolaylık sunan servislerinden faydalanabilirsiniz. Hem gümrük hem de vergi uygulamalarını sizler için hazır hale getiren Benim İçin Satın Al ve Kendim Satın Alacağım hizmetleriyle birlikte güvenli bir teslimat da sağlanmaktadır. Servislerimiz, gerekli vergi ödemelerini ve ürün ödemelerini tamamladıktan sonra yurt dışı siparişinizi temin ederek göndermiş olduğunuz teslimat adresine ulaştırmaktadır. Amerikanpaketim’in hızlı alışveriş hizmetlerini daha yakından öğrenmek için aşağıya eklenmiş olan videolara göz atabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Bu blog 08-01-2022 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...