Quaker Oatmeal

Artık hepimizin sağlığımıza dikkat etmeliyiz. Mümkün olduğunca az yemeli, mümkün olduğunca değerli yemeliyiz. Oatmeal de besin değeri olarak günlük öğünümüzde muhakkak olmalı. Oatmeal denince akla gelen ilk marka ise Quaker. Peki Quaker Oatmeal ürünlerini nasıl adresinize kadar getirteceksiniz sorunuzun cevabı bu makalemizde.

 

 

Quaker Oatmeal Hakkında

 

Sağlıklı beslenme ve besinlerin içeriklerine özen gösterme günümüzde oldukça önem verilen bir konu. Gerek besin değerinin yüksek olması gerekse hazmedilmesinin kolay olması sayesinde neredeyse her öğünde tüketilen ‘’oatmeal’’ yani ‘’tahıl’’ ise bu çeşit beslenme stilinin vazgeçilmez bir parçası. Şüphesiz ki oatmeal denilince akla gelen en büyük marka Quaker Oats.

 

 

Quaker Oats isminin bir kahvaltılık gevrek için ilk ticari marka olarak tescil edilmesi 1850’li yıllara dayanır. Markanın iki eski sahibi Henry Seymour ve William Heston, Quaker adının ve Quaker giysili adam figürünün kaliteli ve dürüst bir değer sembolü olarak seçildiğini iddia ederler. Quaker’ın 1881 yılında Henry Parsons Crowell tarafından satın alınmasıyla birlikte marka yıllar içerisinde hem medya organları sayesinde hem de Amerika’nın diğer büyük tahıl değirmenleriyle American Cereals adı altında birleşmesiyle birlikte tanınırlığını arttırır. İnsanların mutfağında veya beslenme alışkanlıkları içerisinde yer almamasına rağmen bu girişim takdire şayan bir başarı örneği sergilemiştir.

 

 

Tahılın kolesterol gibi rahatsızlıkları olan ve tükettiği gıdalara özen göstermesi gereken bireyler için oldukça faydalı bir besin olduğu belirtildiğinde marka ülkede ses getirmeye başlar. Bir tahıl ile çıktığı bu yolculuğa nihayet 1901’de The Quaker Oats Company olarak devam etmesinin ardından ürün yelpazesini sürekli genişleterek günümüze kadar rakiplerine meydan okumayı başarmıştır. 1997 yılında FDA tarafından içeriğindeki çözünebilir lif sayesinde kalp hastalıklarını azaltıcı etkisi onaylanmış ve 2001 yılında PepsiCo bünyesine dahil olmuştur.

 

 

Kahvaltılık tahıl gevreği, atıştırmalıklar, kurabiyeler, pirinç cipsi, içecekler, sıcak ve soğuk tahıl seçenekleri gibi zengin ürün çeşitliliği ile günümüzde tüm dünyanın beğenisini kazanmıştır. Söz konusu sağlıklı yaşam ve diyet olduğunda gönül rahatlığıyla tercih edilen bir marka haline gelmiştir. Quaker Oats markasının yaklaşık 144 yıldır tüketicilerin güvenini kazanmasının ve beğenilmesinin sırrı ise şüphesiz diğer marka tahıllara oranla daha yenilebilir ve daha lezzetli içeriklere sahip olmasında saklıdır.

 

 

Quaker Oatmeal Satın Al

 

Quaker Oatmeal ürünlerini ister Amazon.com’dan isterseniz çeşitli diğer sitelerden, Walmart gibi, Target gibi, Costco gibi sipariş verebilirsiniz. Siparişlerinizi verirken isterseniz Benim için satın al, isterseniz Kendim Satın Alacağım servislerimizi kullanabilirsiniz. Her iki servisimizi de kullanmak oldukça kolay. Aşağıdaki birer dakikalık videolarımızda tüm detayları inceleyebilirsiniz. Dilerseniz whatsapp hattımızdan tüm mesajlarımızı iletirsiniz.

 

 

 

Bu blog 05-03-2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...