Mighty Patch Original

Sivilcelerle başı dertte olanların imdadına Mighty Patch Original ürünü yetişiyor. Bu ürünü Türkiye adresinize gelmesi için satın almak istediğinizde sizler için tüm işlemleri üstleniyoruz. Detaylar yazının devamında.

 

 

 

Mighty Patch Original Hakkında

 

Sivilcelerle başa çıkmak can sıkıcı olabilir. Mighty Patch Original sivilcelere karşı zahmetsiz bir formül geliştirdi. Yuvarlak küçük bir yama olarak kullanımı son derece basit olan Mighty etkisini 6-8 saat içerisinde gösteriyor. Mighty Patch Original nasıl kullanılır:

  • Öncelikle cildinizi temizleyin, nazik bir temizleyici ve nemlendirici de kullanabilirsiniz.
  • Bu ürünleri kullandıktan sonra bir süre bekleyin ve sivilcenin olduğu bölgeye yamayı yapıştırın.
  • Kolay kullanım için yatmadan önce kullanmayı tercih edebilirsiniz.
  • Gün içinde uygulayacak olursanız, yamayı beyaza döndüğünde çıkarabilirsiniz. Yamanın beyaza dönmesi işe yaradığını göstermektedir.
  • Son olarak yamayı çıkarabilirsiniz.

 

 

 

Mighty Patch Original, bileşen olarak yalnızca hidrokolloid içerir. Hidrokolloid sivilce, irin gibi istenmeyen durumları emen ve hapseden tıbbi bir jel olarak adlandırılıyor.

Paket içeriği olarak 36 adet yamaya sahip ve 72 adet yamaya sahip olmak üzere iki farklı paket bulunmaktadır. 

 

 

Mighty Patch Original

 

 

Tüketici test sonuçlarına göre sivilce yaması için ortaya çıkan sonuçlar şu şekildedir:

  • Tüketici test sonuçlarına göre kullanıcıların %94’ü Mighty Patch Original ürününün sivilceyi, irini çıkarmada etkili olduğunu kabul etti.
  • Beyaz noktalarda da tüketici sonuçlarına yer verildi. Sonuçlara göre ürünün beyaz noktayı çıkardığını söyleyen kullanıcılar %90 oranında.
  • Yamanın cilde zarar vermediği, cildi yıpratmaktan koruduğunu söyleyen kullanıcılar ise %98 oranında oldu.

Sivilceleri en azından minik bir noktaya çevirmek için oldukça etkili ve basit bir yöntem olarak ortaya çıkan bir ürün olduğunu söylemek mümkün.

 

 

Mighty Patch Original

 

Mighty Patch Original Sipariş

 

Türkiye’de Mighty Patch Original ürününü kendi resmi internet adresinden satın alabilirsiniz. Satın alma işlemi için gümrük ve kargo bazı sorunlara yol açabilir. Bu sorunlarla karşı karşıya kalmamanız için Amerikanpaketim olarak sizlere iki farklı hizmet sunuyoruz. “Benim İçin Satın Al” hizmetimizle ürünü sizler için satın alıyor ve adresinize teslim ediyoruz. “Kendim Satın Alacağım” hizmetimiz ile de satın alacağınız ürün için kargo ve gümrük işlemlerini üstleniyoruz. Her iki şekilde de kargo ve gümrük işlemlerinin sorunsuz geçmesini sağlıyoruz. Hizmetlerimiz için ayrıntılı bilgiye aşağıdaki videolardan ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz zaman WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Bu blog 23-08-2022 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...