Lyme Hastalığı Tedavi İlaçları

Lyme (Laym) Hastalığı

Lyme hastalığı (laym) doktorların ilettiklerine göre Türkiye’de 10 milyon’dan fazla kişide görülen, belirtileri birçok farklı hastalıkta da olduğu için tanı konulmasında zorlanılan bir hastalık türü.


Her canlıyı seviyor, her canlının yaşama hakkı olduğuna inanıyor ancak ah şu keneler yok mu keneler, biraz ötede oynayın, ne biz size karışalım ne siz bize dedirtiyor insana. Hastalığın belirtileri, nasıl olduğundan bahsedip kafanızı ağrıtacağız biraz. Zaten Lyme hastalığını biliyorum ben, bana tedavisinden bahset diyorsanız, sonraki iki paragrafı atlayın.


“lyme hastalığı


Lyme (Laym) Hastalığı Nedir


Lyme hastalığı nedir, Lyme hastalığı ("Laym" okunur) veya Borreliosis, daha sık rastlandığı şekliyle Ixodes ricinus (Sakırga) türü kenelerin ısırması ile insana geçen Borrelia burgdorferi adlı ve benzer bakterinin yol açtığı bir hastalıktır. Kedi, köpek gibi canlılar bu keneleri taşıyabilir. Hemen evinizdeki kediye, köpeğe saldırıp dışarı atmaya kalkmayın, bekleyin çaresi var.


“lyme hastalığı


Lyme (Laym) Hastalığı Belirtileri


Hastalık birçok farklı şekilde ortaya çıkmakla beraber, ilk belirtisi, deride kenenin ısırdığı bölgede kızarıklıktır. Hedef bölgeler deri, merkezi sinir sistemi, göz ve kalp gibi organlarda olabilir. Eklemlerde şişlik, sıvı birikimi, hareket etmede zorluk görülür. Bir kısım hastalarda hastalığın belirtileri tedaviden aylar ya da yıllar sonra da devam edebilir. Bu belirtiler kas ağrıları, kireçlenme, boyun tutulması, zihinsel arazlar, sinirsel şikayetler ve aşırı yorgunluğu içerebilir. Ayrıca bakterinin kansere neden olduğu şeklinde bulgulara da rastlanmıştır.


“lyme hastalığı


Lyme (Laym) Hastalığı Tedavisi


Aslen bağışıklık sistemini çökerten Lyme hastalığı tedavisi için genel bilgi olarak vitamin B-1, vitamin C, balık yağı, alpha lipoic acid, magnezyum, chlorella öneriliyor. Bu destekleyicileri bir arada toplayarak Lyme hastalığı tedavisi için bir araya getiren bazı doğal destekleyicileri sizin için bir araya getirdik. Bu seçimleri araştırırken, en çok tercih edilen ve en çok etkisi onaylanan 6 ürünü bulduk. Yazıyı yazarken de, ürünleri araştırırken de hatta muhtemelen yayına alırken de her yerimiz kaşınmaya başladı bile.


“lyme hastalığı


Destekleyici Ürünler Gümrükten Geçer Mi


Bu soruya herhangi bir cevabınız yoksa ya da yekten `geçmez` diyorsanız, Amerikanpaketimle yani bizimle henüz tanışmamışsınız demektir. Tüm gümrük işlemleriniz tarafımızdan yapılacak olup, gümrük takılma riski olmadan adresinize teslim edilecektir.


“lyme hastalığı


Tüm sorularınız için sayfamızın sol altında bulunan yeşil ikonlu whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.


Haydi sizi daha fazla bekletmeden Lyme hastalığına iyi gelen ilaçları listeleyelim.En Çok Satan Lyme Hastalığı Tedavi Ürünleri

Natural Cure Labs Premium Monolaurin

$23.95
SATIN AL

DigestaCure AUTOIMMUNE-X Advanced Formula

$159.00
SATIN AL

Out of Lyme Immune System Boost

$49.50
SATIN AL

Samsara Herbs Tick Immune Support

$44.95
SATIN AL

Thyroid Support Complex with Iodine

$21.04
SATIN AL

Sovereign Silver Hydrosol Colloidal Silver

$28.79
SATIN AL

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular