Klorane Dry Shampoo

Kuru şampuanın oldukça popülerleştiği günümüzde Klorane dry shampoo ürünlerini sizin için tedarik ediyor, tüm gümrük işlemlerinizi gerçekleştiriyor, adresinize teslim ediyoruz. Detaylar için yazımızın devamını keşfedebilirsiniz.

 

 

Klorane Hakkında

 

Fransa’da kurulan ve 1965’ den günümüze faaliyet gösteren Klorane, doğal bileşenlerden oluşan cilt, saç ve yüz bakım ürünleri üreten bir markadır. Klorane markasına ait ürünler çevreye zarar vermez, doğaldır, geri dönüştürülebilir ve sürdürülebilirdir. Ürünlerin hassas, normal, karma gibi tüm cilt tiplerine uygun olması hedef pazarının oldukça geniş olduğunu belirtmektedir. Her bir bakım ürünü için farklı markaları araştırmak yerine Klorane cilt, saç ve yüz bakımında ihtiyaç olabilecek tüm malzemeleri tek bir çatı altında barındırmaktadır. 

 

 

Zengin içeriklerden oluşan bileşimi ile Cupuaçu bitkisi vücut bakım ürünlerindeki temel maddelerdendir. Cupuaçu yağ bazlı vücut losyonu, duş jeli, vücut sabunu ve duş kremi bulunmaktadır. Hassas ciltler ve gözler için peygamber çiçeği bitkisi kullanılan yüz ürünlerinden bazıları canlandırıcı gece maskesi, nemlendirici krem, makyaj temizleme mendili, göz altı bantları, göz makyajı temizleme miseler suyu vb. Saç bakım ürünleri arasında ise, saç kremi, ısırgan özlü kuru şampuan, güçlendirici serum, boyalı saçlara özel rengi korumaya yönelik şampuanlar, mango, nane, narenciye özlü şampuanlar bulunmaktadır.

 

Klorane Dry Shampoo

 

Klorane ürünleri SLS içermemektedir. Hangi saç yapısına hangi ürün çeşidi kullanılmalıdır sorusu için, saç analizi testi ile birlikte saç rutinini oluşturmak ve uygun ürünleri öğrenmek oldukça kolaydır. 

 

Klorane Dry Shampoo

 

Sarı boyalı saçlar için papatyalı şampuan, kantaronlu sararma önleyici şampuan, mangolu saç bakım maskesi, çabuk yağlanan saçlar için ısırgan otlu şampuan, yulaf sütlü kuru şampuan en çok tercih edilen Klorane ürünleri arasındadır.Ayrıca ürünlerin mini deneme boyları bulunmaktadır. Eş zamanlı veya sıra ile kullanılması önerilen ürünlerin set halinde satışları da vardır. Ürün yapılarında organik maddelerin bulunması Klorane markasını öne çıkarmaktadır.

 

Klorane Dry Shampoo

 

Klorane markalı saç, cilt ve yüz bakım ürünlerine resmi web sitesinden, eczanelerden ve anlaşmalı olan e-alışveriş sitelerinden ulaşılabilmektedir. Bunların yanı sıra Klorane markasının internet sitesinden mağaza bul seçeneği ile müşterilere en yakın mağaza ve satış noktalarının bilgilendirmesi yapılmaktadır.

 

Klorane Dry Shampoo

 

İnternet sitelerinden yapılacak üyelikler ve ilk alışverişler için %10’ luk indirim uygulanmaktadır. Klorane aynı zamanda 50 $ üzeri e-alışverişlerde ücretsiz kargo hizmetini de kullanıcılarla buluşturmaktadır.

 

Klorane Dry Shampoo

 

Klorane Satın Al

 

Klorane ürünlerini kendi sitesinden ya da popüler department store lardan sipariş verebilirsiniz. Farklı sitelerden sipariş vermeniz size her iki servisimizi de kullanma özgürlüğü sunuyor. İsterseniz Benim için satın al servisimizle ürünü bize aldırabilir, isterseniz de kendim satın alacağım servisimizle, ürünü siz satın alıp, bizden sadece kargo ve gümrük hizmeti alabilirsiniz. Klorane siparişlerinizde her iki servisimizde de tüm kargo ve gümrük işlemleriniz tarafımızdan yapılacak olup, gümrük takılma riskiniz bulunmamaktadır. Servislerimizi nasıl kullanacağınızla ilgili detaylı videolarımıza aşağıdan ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Bu blog 06-09-2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...