Juul Elektronik Sigara

Juul elektronik sigaraları nereden ve nasıl temin edeceğinizi, en uygun fiyatla nasıl sahip olabileceğinizi, gümrük işlemlerini nasıl yapacağınızı, ne kadara sahip olacağınızı ve Juul elektronik sigaralar hakkında bilinen ve bilinmeyenleri anlatan yazımıza hoşgeldiniz.

 

Juul Elektronik Sigara

 

Juul, son dönemin en popüler ve en şık elektronik sigarası olarak tüm kullanıcıların gözdesi durumunda. Dünyada bu kadar popüler olmasına rağmen ne yazık ki Türkiye’de yok. Kaçak yollarlar getirilenler de ya güvenilmez ya da çok pahalı. Birçok kullanıcımızın sahip olduğu Juul ürünlerine nasıl sahip olacağınızı yazımızın devamında sizinle paylaşacağız.

 

Juul Elektronik Sigara

 

Orijinal Juul Nerede Satılır?

 

Juul markalı ürünler Amerika’da hemen her Vape Shop‘ta ya da benzin istasyonlarında satılıyor olsa da en güvenilir ve en çok çeşit Juul’un kendi websitesinde satılıyor. Amerika’da bilindiği üzere 21 yaş altı tütün ve tütün ürünleri satışı yasak. Birçok online websitesi basit bir form ile yaş soruyor. Burada yalan söylemek çok zor değil! Bazı websiteleri ise kimlik istiyor, Türk pasaportunuzu da kabul ediyorlar. Ancak Juul websitesi bunlar arasında işi en sıkı tutanı. Amerika ehliyeti ya da kimliği zorunlu kılıyor. Bu da yetmiyor bir de selfienizi istiyor. Merak etmeyin Amerikanpaketim olarak bu problemi de aşıyoruz :)

 

Juul Elektronik Sigara

 

Juul Nasıl Satın Alınır?

 

Juul Elektronik Sigara

 

Juul markalı ürünleri satın almak için aşağıdaki videomuzda da anlatacağımız üzere Juul websitesine giriyor, beğendiğiniz/satın almak istediğiniz Juul ürününü Amerikanpaketim sepetinize atıyor ve satın alıyorsunuz. Satın alma ekibimiz, sizin için ürünü tedarik ediyor ve adresinize teslim ediyor.

 

Ne Kadar Ödeyeceğim?

 

Juul websitesinden hangi ürünü seçerseniz, ürün fiyatına ek olarak kargo ücreti (ücretler sayfamızdan inceleyebilirsiniz) ve ürün fiyatına ek olarak %30 gümrük vergisi ödemeniz gerekmektedir. Detaylı sorularınız için bize her zaman yazabilirsiniz.

 

Juul Elektronik Sigara

 

Kaç Günde Teslim Olacak?

 

Juul websitesinden verilen siparişler VIP üye olmamızdan kaynaklı 2 iş günü içerisinde Santa Monica’daki adresimize ulaşıyor. Bize ulaşan siparişleriniz ise express kargo ile 5 gün içerisinde gümrük işlemleri tamamlanmış olarak Türkiye’deki adresinize ek bir ücret ya da belde talep edilmeden teslim ediliyor.

 

Size Nasıl Ulaşabilirim?

 

Sayfamızın sol altında bulunan whatsapp hattımızdan ya da [email protected] adresimizden bize yazabilir, aklınıza takılan tüm soruları sorabiliriz. Memnuniyetle cevap vermek için bekliyor olacağız.

 

 

 

Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız

 

Benim İçin Satın Al

 

 

Kendim Satın Alacağım

 

 

 

Bu blog 10-01-2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...