JLo Beauty Cilt Bakım

Son zamanlarda en çok tercih edilen cilt bakım markarlarından olan JLo Beauty ürünlerine ulaşmanız artık çok kolay. Amerikanpaketim hizmetlerinden faydalanarak Amerika'dan dilediğiniz ürüne hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaşabilirsiniz. JLo Beauty ve Amerikanpaketim hakkında detaylı bilgiyi blogumuzun devamında bulabilirsiniz.

 

 

JLo Beauty Hakkında

Jennifer Lopez’in kendi markası olarak kurduğu JLo Beauty, 2020’ den beri kozmetik alanında hizmet vermektedir. Ünlü şarkıcı ve oyuncu Jennifer Lopez’in kendi cilt bakım rutinini de kapsayan bir ürün skalası bulunmaktadır. Ürünlerin içeriğinde SLS, SLES, paraben, mineral yağ, kömür katranı gibi zararlı maddeler bulunmamaktadır. Hiçbir ürün hayvanlar üzerinde test edilmemektedir. Tamamı vegan olan bir kozmetik markasıdır.

 

 

JLo Beauty ürün yelpazesindeki malzemeler;

  • Güneş korumalı nemlendirici kremler,
  • Işıltı veren kâğıt ve krem maskeler,
  • Kırışıklık önleyici göz kremleri,
  • Yaşlanma karşıtı serumlar,
  • Cilt rengini eşitleyen pigmentler,
  • Kolajen üretimine yardımcı takviye haplar,
  • Jel formda makyaj temizleme ürünleri vb. 

 

JLo Beauty Cilt Bakım

 

Markaya ait ürünlerin kullanım sıklıkları, vadettiği sonuçlar ve içerisinde bulunan tüm maddelerin detaylı anlatımları ürün açıklamalarında bulunmaktadır. Ürünlerin tamamı standart boydur. Bazı ürünlerde birden fazla renk seçeneği mevcuttur. Ürünlerin hammaddelerinden biri zeytinyağıdır. Bunun yanı sıra hindistan cevizi yağı, A, B, C, E vitaminleri ve cildi korumaya ve canlı tutmaya yönelik tüm ihtiyaçlarını karşılayacak takviyeler bulunmaktadır.

 

JLo Beauty Cilt Bakım

 

Ürünlerin düzeli kullanımları sonrasında 2 ay süre ile etkilerini göstermeye başladıkları gözle görülür bir şekilde fark edilebilmektedir. Özellikle yaşlanma karşıtı ürünler için anında sonuç beklenilmemesi önerilmektedir. Ürünlerin herhangi bir yaş sınırlaması bulunmamaktadır. Tüm yaş aralığındaki kadınların kullanımlarına uygundur. 

 

JLo Beauty Cilt Bakım

 

JLo Beauty Türkiye Satın Al

JLo Beauty ürünleri ile cilt sağlığınızı koruyabilirsiniz. Peki JLo Beauty ürünlerini Amerika'dan nasıl mı sipariş vereceksiniz? Amerikanpaketim olarak sizin için bütün süreci yönetiyor ve dilediğiniz ürünü evinize kadar yolluyoruz. Hizmetlerimiz arasında yer alan “Kendim Satın Alacağım” ve “Benim İçin Satın Al” seçenekleri ile Amerika’dan Türkiye’ye en kolay şekilde siparişini tamamlayıp JLo Beauty ürünlerine sahip olabilirsiniz. Hizmetlerimizi nasıl kullanacağınızla ilgili detaylı bilgiye internet sitemizden ve aşağıda yer alan videolardan ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Bu blog 31-03-2023 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...