Çocuk Güvenlik Kemeri

Çocuk Güvenlik Kemeri Satın Al

Tüm anne babaların korkulu rüyasıdır çocuklarının kaybolması. Alışveriş merkezlerinin çılgınlığı ve kalabalığında, çocukların ilgisini çeken birçok obje varken, gözünüzü açayıp kapayıncaya kadar gözden kaybolabiliyor çocuklar. Ne rahatlıkla alışveriş yapabiliyorsunuz ne de yediğinizden keyif alabiliyorsunuz. Son dönemlerde oldukça popüler bir ürün çıktı karşımıza ; çocuk güvenlik kemeri. Türkiye’deki tasmaya benzer olanlarının dışında hem çocukların seveceği hem de kullanışlı `Toddler Harness` ya da `Toddler Leash` diye aratabileceğiniz çocuk güvenlik kemerleriniz tanıtacağız bugün.


“çocuk


Çocuk Güvenlik Kemeri Çeşitleri


Klasik olan bilek bantlısından da dilerseniz sipariş verebileceğiniz çocuk güvenlik kemerlerini, daha şık olanlarından da seçerek hem çocuğunuzu hem de kendinizi ödüllendirebilirsiniz. Çok farklı websitelerinde çok farklı ürünler olmakla birlikte kafanız karışmasın ve en uygun fiyatlı, en kaliteli ürünler arasından seçin diye amazon’u öneriyoruz. Peki nasıl getirteceksiniz.


“çocuk


Nasıl Sipariş Verebilirim


Öncelikle sipariş vermek istediğiniz çocuk güvenlik kemerinin website linkini kopyalayacaksınız. Ardından Amerikanpaketim anasayfasındaki kutucuğa yapıştırıp `Sipariş Oluştur` butonuna tıklayacaksınız. Ödemenizi tamamlamanız ardından satın alma ekibimiz sizin için çocuk güvenlik kemerini satın alacak ve tarafınıza bilgilendirme yapacak. Kargo ödemeniz ardından ise gümrük takılma riski olmadan, ek bir ödeme yapmadan Türkiye’deki adresinize teslim edeceğiz.


“çocuk


Amerikanpaketim ile ilk defa tanışıyorsanız biraz karışık gelmiş olabilir. Endişelenmeyin. İsterseniz aşağıdaki videomuzdan nasıl sipariş vereceğinizi izleyin ya da sayfamızın sol altındaki yeşil whatsapp ikonuna tıklayarak whatsapp hattımızdan alışveriş danışmanımızla iletişime geçin.


“çocuk


Size Nasıl Ulaşabilirim


Son dönemlerde gümrük işlemleri ile ilgili birçok haber okumuş olabilirsiniz. Merak etmeyin çocuk güvenlik kemerlerinde herhangi bir gümrük vergisi ödemeyeceksiniz. Kargo ücreti ise 19$ olacaktır. Dilerseniz çocuğunuzun ya da kendi sağlığınız için çeşitli vitamin ya da supplementler ekleyerek kargo ücretinizden tasarruf edebilirsiniz. Detaylı bilgi için bize whatsapp hattımızdan ya da destek@amerikanpaketim.com adresimizden ulaşabilirsiniz.
Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız


Benim İçin Satın AlKendim Satın Alacağım
Blisstime Anti Lost Wrist Link Safety Wrist

$8.99
SATIN AL

Goldbug - Animal 2 in 1 Child Safety Harness - Panda

$18.75
SATIN AL

Goldbug - Animal 2 in 1 Child Safety Harness - Monkey

$19.45
SATIN AL

EPLAZA Baby Toddler Walking Safety Butterfly

$11.99
SATIN AL

Toddler Harness Anti-Lost Safety Walking Leash

$7.99
SATIN AL

Toddler Leash & Harness

$16.80
SATIN AL

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular