Çocuk Güvenlik Kemeri

Tüm anne babaların korkulu rüyasıdır çocuklarının kaybolması. Alışveriş merkezlerinin çılgınlığı ve kalabalığında, çocukların ilgisini çeken birçok obje varken, gözünüzü açayıp kapayıncaya kadar gözden kaybolabiliyor çocuklar. Ne rahatlıkla alışveriş yapabiliyorsunuz ne de yediğinizden keyif alabiliyorsunuz. Son dönemlerde oldukça popüler bir ürün çıktı karşımıza ; çocuk güvenlik kemeri. Türkiye’deki tasmaya benzer olanlarının dışında hem çocukların seveceği hem de kullanışlı `Toddler Harness` ya da `Toddler Leash` diye aratabileceğiniz çocuk güvenlik kemerleriniz tanıtacağız bugün.

 

“çocuk

 

Çocuk Güvenlik Kemeri Çeşitleri

 

Klasik olan bilek bantlısından da dilerseniz sipariş verebileceğiniz çocuk güvenlik kemerlerini, daha şık olanlarından da seçerek hem çocuğunuzu hem de kendinizi ödüllendirebilirsiniz. Çok farklı websitelerinde çok farklı ürünler olmakla birlikte kafanız karışmasın ve en uygun fiyatlı, en kaliteli ürünler arasından seçin diye amazon’u öneriyoruz. Peki nasıl getirteceksiniz.

 

“çocuk

 

Nasıl Sipariş Verebilirim

 

Öncelikle sipariş vermek istediğiniz çocuk güvenlik kemerinin website linkini kopyalayacaksınız. Ardından Amerikanpaketim anasayfasındaki kutucuğa yapıştırıp `Sipariş Oluştur` butonuna tıklayacaksınız. Ödemenizi tamamlamanız ardından satın alma ekibimiz sizin için çocuk güvenlik kemerini satın alacak ve tarafınıza bilgilendirme yapacak. Kargo ödemeniz ardından ise gümrük takılma riski olmadan, ek bir ödeme yapmadan Türkiye’deki adresinize teslim edeceğiz.

 

“çocuk

 

Amerikanpaketim ile ilk defa tanışıyorsanız biraz karışık gelmiş olabilir. Endişelenmeyin. İsterseniz aşağıdaki videomuzdan nasıl sipariş vereceğinizi izleyin ya da sayfamızın sol altındaki yeşil whatsapp ikonuna tıklayarak whatsapp hattımızdan alışveriş danışmanımızla iletişime geçin.

 

“çocuk

 

Size Nasıl Ulaşabilirim

 

Son dönemlerde gümrük işlemleri ile ilgili birçok haber okumuş olabilirsiniz. Merak etmeyin çocuk güvenlik kemerlerinde herhangi bir gümrük vergisi ödemeyeceksiniz. Kargo ücreti ise 19$ olacaktır. Dilerseniz çocuğunuzun ya da kendi sağlığınız için çeşitli vitamin ya da supplementler ekleyerek kargo ücretinizden tasarruf edebilirsiniz. Detaylı bilgi için bize whatsapp hattımızdan ya da [email protected] adresimizden ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız

 

Benim İçin Satın Al

 

 

Kendim Satın Alacağım

 

 

 

Bu blog 11-01-2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...