Helly Hansen

Helly Hansen

Helly Hansen, kendine özgü HH logosuyla lüks giyimin outdoor ürünlerdeki yansıması halinde. Türkiye’de bulunmayan ya da fahiş fiyatlarla satılan Helly Hansen ürünlerini Amerika’dan adresinize gönderiyoruz.

 

 

Helly Hansen Hakkında

 

Helly Hansen, 1877 yılından beridir mevcut sektöründeki konumunu ve önemini koruyan bir firmadır. Bir deniz kaptanı olan Helly Juel Hansen tarafından kurulan Helly Hansen, dünyanın en zorlu koşullarında dahil yaşamayı mümkün kılma amacı ile üretimlerine başlamış ve bu konuda verimli olan ürünler üretmiştir. 

 

 

Sektöründe hizmet sunmaya başladığı ilk andan bu yana insanların en zorlu koşullarda dahil yaşamlarını sürdürebilmelerini mümkün kılmak amacı ile hareket eden Helly Hansen, insanları gerek denizin ortasında gerekse de dağların tepesinde korumaktadır. Bunun için ise sürekli bir gelişim içerisinde olan ve çağın ihtiyaçlarına ayak uydurmayı ilke haline getiren Helly Hansen, kendi alanında en yüksek kaliteye sahip ekipmanları geliştirmektedir.

 

 

Helly Hansen Ürünleri

 

Helly Hansen markasının ürettiği ürünler, her koşulda performans gösterebildikleri için uluslararası bir üne kavuşmuştur. Erkek, kadın, genç ve çocuk olmak üzere her yaşa hitap edebilen dört grupta ürünlerini sergileyen markanın başlıca kategorileri şöyledir:

 • Ceket
 • Pantolon & Şort
 • Orta & Temel Katman Pantolon ve İzoleli Ceketler
 • Gömlek & Kazak & Tişört
 • Ayakkabı
 • Aksesuar & Çanta

 

 

Markanın fark yaratan unsuru ise aktiviteye göre benzersiz ürünler üretip satmasıdır. Ürünlerini “Kayak – Outdoor – Yelken” gibi aktivite sınıflarına da ayırmış durumdadır. Bu bağlamda farklı hava ve performans koşullarına göre kıyafet ve ayakkabılar üretmektedir. Özellikle her ortama özel bir ayakkabısı olması dikkat çekicidir. Bazı ayakkabı kategorileri şöyledir:

 • Patika ve Yürüyüş
 • Yelken ve Su Sporları
 • Güverte ve İskele
 • Günlük Ayakkabı
 • Yağmur Botları
 • Kışlık Botlar

 

 

Helly Hansen Farkı

 

Helly Hansen hem ürünlerinde hem de sektöründe elde ettiği başarıyı bünyesinde barındırdığı ilkelere borçludur. Helly Hansen, öncelikle gerçekleştirdiği işe saygılıdır. Üretilen ürünlerin ve sunulan hizmetlerin tümü, insan haklarını korumaya yöneliktir. Bu bağlamda korunan en temel hak ise yaşama hakkıdır. Ürünlerin en çetin koşullarda dahil koruma sağlayabiliyor olmalarını mümkün kılan durum budur.

 

 

Üretilen ceketler, pantolonlar, şortlar, temel katman üst ya da altları ve aksesuarların her biri kişiyi ve çevreyi koruma odaklıdır. Bu bağlamda ürünlerin her birinin bileşenlerinin çevre açısından sorun teşkil etmediğini söylemek mümkündür.

 

 

Helly Hansen Sipariş

 

Helly Hansen ürünlerini ister kendi sitesinden isterseniz de Helly Hansen satışı yapan sitelerden siparişinizi verebilirsiniz. Bu siparişlerinizin tüm sevkiyat ve gümrük işlemleriniz tarafımızdan yapılacağından gümrük takılma riskiniz yoktur. İsterseniz tek, isterseniz adetli olarak sipariş verebilirsiniz. İsterseniz farklı sitelerden yaptığınız alışverişlerinizin de paketlerini birleştirerek kargo ücretinden tasarruf edebilirsiniz. Benim için satın al ve kendim satın alacağım servislerimizi nasıl kullanacağınıza ait videoları hemen aşağıda iletiyoruz.

 

 


Bu blog 01/04/2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp