Estee Lauder Double Wear

Estee Lauder Double Wear fondöten alışverişinizde güvenli bir hizmet sunan Amerikanpaketim servislerinden yararlanabilirsiniz. Alışverişlerinize ait vergi, gümrük ve kargo işlemlerini sizler için üstlenen Amerikanpaketim hizmetlerini ve Estee Lauder markalı Double Wear ürün incelemelerini yazının devamında bulabilirsiniz. 

 

 

 

Estee Lauder Double Wear Hakkında

 

Estee Lauder kozmetik, parfümeri ve cilt bakım sektöründe faaliyet gösteren ve dünya devi firmaların arasında yer alan lüks bir kozmetik markasıdır. Estee Lauder 1946 yılından bu yana ürün portföyünü genişletmeye devam ederek en çok talep gören markalardan biri haline gelmiştir. 

 

 

 

 

Markaya ait cilt makyajlarından en popüler olan ürünler arasında Double Wear fondöten yer almaktadır. Oldukça geniş bir renk skalasına sahip Double Wear fondöten 56 farklı renk tonu bulunmaktadır. Estee Lauder Double Wear fondöten 24 saat kalıcılık vadeder. Likit bir yapıya sahip fondötenin gözenekleri kapatmadan, cildin nefes almasını sağlayan formülasyonu bulunmaktadır. 

 

 

Estee Lauder Double Wear

 

 

Kalın bir tabaka halinde durmayan ve ciltte ağırlık yapmayan Double Wear fondöten, yüksek örtücülüğe sahiptir. Cilt kusurlarını ve lekeleri kapatarak kusursuz bir görünüm sağlayan fondöten, mat bitiş sunmaktadır. Kolay bir şekilde dağılan ve cilde oturan Estee Lauder Double Wear fondöten fiyatı 40 $’dır. 

 

 

Estee Lauder Double Wear

 

 

Fondötenin suya dayanıklı yapısı sayesinde bahar ve yaz aylarında da makyajda bozulma veya akma yaşanmaz. Fondötenin en önemli özelliklerinden biri de ciltteki yağı kontrol ederek fondötenin yağlanma yapmasını ve cildin parlamasını önlemektir. Çizgilere dolmayan ve göz altında koyu bir görünüm oluşturmadan cildi daha sağlıklı gösteren Estee Lauder Double Wear fondöten, cilt tonuyla birebir aynı rengi sağlayan renk alternatifleriyle oldukça işlevsel bir makyaj ürünüdür. Cilt tipi soğuk alt tonlu, nötr alt tonlu ve sıcak alt tonlu olan tüm kadınlar için Double Wear fondöten oldukça uygundur. 

 

 

Estee Lauder Double Wear

 

 

Ürün içerisinde paraben, alkol, sülfat, hayvansal maddeler, yapay kokular ve mineral yağlara yer verilmemiştir. Klinik testlerden geçerek hazırlanan ve dermatolog onayıyla üretimi yapılan Estee Lauder ürünlerin son derece güvenilirdir. Estee Lauder web sitesi üzerinden yapılan ilk alışverişte %20 sepet indirimi bulunmaktadır. 

 

Estee Lauder Double Wear

 

 

Estee Lauder Double Wear Türkiye 

 

Yurt dışından satın almak istediğiniz Estee Lauder Double Wear fondöten ve markaya ait diğer ürünler için Amerikanpaketim tarafından hazırlanmış olan Kendim Satın Alacağım servisini kullanabilirsiniz. Bu servisle birlikte ürünün satın almasını gerçekleştirdikten sonra gerekli kargo, gümrük ve vergi işlemleri servis kapsamında tamamlanmaktadır. Dilerseniz Benim İçin Satin Al servisini kullanarak ürünün satın alma işleminin de kargo, gümrük ve vergi işlemleriyle birlikte servis kapsamında tamamlanmasını sağlayabilirsiniz. Her iki hizmetimizi de keşfetmek için aşağıdaki videolara göz atabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Bu blog 27-07-2022 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...