Comic Books

Comic Books

Türkiye'de bulunmayan çizgi romanları ya da ana dilinde okumak istediğiniz çizgi romanları Amerikanpaketim hizmetleri ile Amerika’dan güvenli bir şekilde sipariş edebilirsiniz. Servislerimiz yurt dışı satın almalarınızda bulunan vergi ödemelerini, kargo işlemlerini ve gümrük uygulamalarını sizler için hazır hale getirmektedir. Hizmetlerimizi tercih ederek Comic Books satın almak için içeriğe göz atmayı sürdürün. 

 

 

 

Comic Books Hakkında

 

Kökeni 18. Yüzyıla dayanan Comic Books yayınları her sahneyi tek tek temsil eden süreli yayınlardır. Kelime balonlarıyla diyaloglar oluşturularak konuşturulan karakterler, dergi içerisinde bütünselliği olan bir olay akışına sahiptir. Comic Books yayınlarının ilk ünlendiği ve yüksek satış rakamlarına ulaştığı yer Amerika’dır. 

 

 

 

 

1933 yılında ilk kez popüler olan Ünlü Funnies adlı çizgi roman mizah ağırlık bir dile sahiptir. Dünyaya yayılan çizgi roman tufanı Japonya’da geniş bir Comic Books pazarının oluşmasına olanak sağlamıştır. Çizgi romanlarda sinematografik bir anlatışla hikâyenin tamamı kısıtlı sayfalara sığdırılmaya çalışılmamış, bir sonraki dergi sayıları devam niteliğinde olmuştur. 

 

 

Comic Books

 

 

Çizgi roman sektöründe okuyucu kitlelerinin genişlemesiyle birlikte karikatür yaratıcılarının yani çizerlerin de çoğalmasına ve sonsuz yaratıcılıkta bir dünyanın doğmasına zemin hazırlamıştır. Çizgi romanların taşıdığı özelliklerden bazıları:

 • Bir veya birden fazla ünlü karakterin bir arada kullanılması,
 • Kısa ve az cümleler kurulması ve cümlelerde ünlem, soru işareti gibi noktalama işaretlerinin sık sık konuşma balonlarında yer alması,
 • Doğa dışı olaylar ve doğaüstü hikayeler anlatılması,
 • Çarpıcı renklerle karikatürlerin ve çizimlerin ilgi çekici olması,
 • Kategoriye göre farklılık gösteren alt mesajlar içermesi vb. 

 

 

Comic Books

 

 

Birçok çizgi roman çizgi dizilerden esinlenerek çizgi romanlara uyarlanmıştır. En çok okunan ve trend olan çizgi romanlar arasında şu isimler yer almaktadır:

 • Öldüren Şaka-Batman
 • Rick and Morty
 • Deadpool Marvel Evrenini Öldürüyor
 • Düellocular-Naruto 5
 • Supermen Red Son 
 • A Game of Thrones

 

 

Comic Books

 

 

Çizgi romanlar günümüze gelene dek hem konu olarak hem de yayın türü olarak farklılıklara uğramıştır. Dijital çizgi romanlar artık uygulamalarda, telefonlarda ve bilgisayarlarda fiili bir dergi olmadan erişilebilir hale gelmiştir. 

Haftalık ve aylık basılan çizgi romanların koleksiyoncuları da oldukça fazladır. Çizgi romanların tüm serilerini toplamak ve çizgi romanları ana dilinde biriktirmek isteyen kişiler dünya genelinde yapılan araştırmalar ile dergilerin orijinal versiyonlarını biriktirmektedir. 

 

 

Comic Books

 

Comic Books Satın Al

 

Türkiye’den sipariş etmek istediğiniz çizgi romanları Amerikanpaketim’in her iki servisini de kullanarak edinebilirsiniz. Hızlı ve güvenli alışverişin adresi Amerikanpaketim Kendim Satın Alacağım ve Benim İçin Satın Al olmak üzere alternatifli satın alma seçenekleri sunmaktadır. Servislerden alacağınız hizmetlere gümrük, kargo ve vergi işlemleri dahil olmakla birlikte, keyifli bir alışveriş deneyimi de vaad edilmektedir. Aşağıdaki Amerikanpaketim bilgilendirme videolarını inceleyerek hizmetlerimizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp