Rya Organics

Rya Organics

Rya Organics marka ürünlerin yurtdışı siparişleri için Amerikanpaketim hizmetlerini tercih ederek daha kolay ve hızlı bir sipariş oluşturabilirsiniz. Vergi ödemelerinin, gümrük ve kargo işlemlerinin tamamlandığı hizmetlerimizi daha yakından tanımak ve Rya Organics markasına ait ürün portföyünü incelemek için makaleyi okumayı sürdürebilirsiniz.

 

 

 

Rya Organics Hakkında

 

Rya Organics, yüz ve cilt bakım ürünleri üreticisi firmadır. Kozmetik alanında organik özlerden oluşan içerikleriyle daha sağlıklı ve bakımlı bir cilt ve yüz görünümü hedeflemektedir. Rya Organics yüksek oranda memnuniyet ile sonuçlanan bakım ürünleriyle profesyonel bir cilt bakımı sağlar. 

 

 

 

 

Rya Organics’in en çok tercih edilen ürünlerinden biri de Antioksidan Serum + Yağ ürünüdür. Serum 17 farklı bitkisel yağdan elde edilerek formülize edilmiştir. 30 ml boyutunda satılan Antioksidan Serum + Yağ, her cilt tipi için uygundur ve kanıtlanmış herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. 

 

 

Rya Organics

 

 

Rya Organics Antioksidan Serum + Yağ ürününün sağladığı faydalar:

 • Cilt rengini eşitler,
 • Akne ve sivilce oluşumuna yatkın ciltlerde koruma sağlar,
 • Cilde gerekli nemlendirmeyi sağlar,
 • Cilt nem seviyesini dengeler ve kurumayı önler,
 • Cilde daha parlak ve sağlıklı bir görünüm kazandırır. 

 

 

Rya Organics

 

 

Ağır ve yapışkan bir his bırakmadan cildi yeterli oranda nemlendiren Rya Organics serum içerisinde bulunan bileşenler:

 • Organik üzüm çekirdeği yağı,
 • E vitamini,
 • Organik argan yağı,
 • Organik deniz iğdesi,
 • Jojoba yağı,
 • Androba tohumu yağı,
 • Portakal kabuğu yağı vb. 

 

 

Rya Organics

 

 

Günde en az 1 en fazla 2 kez kullanılması tavsiye edilen Rya Organics Antioksidan Serum + Yağ ürünü, yüz ve boyun çevresinde masaj yapılarak uygulanmalıdır. Göz çevresine temastan kaçınılmalıdır. 

 

 

Rya Organics

 

 

Serumun düzenli kullanımında ciltteki değişiklikler ve gelişmeler gözle görülür hale gelir. Karma ve yağlı ciltleri daha fazla yağlandırmadan nemlendirme sağlar. 

 

 

Rya Organics

 

 

Hiçbir Rya Organics ürününde GDO, zarar verici kimyasallar, dolgu maddeleri, silikon, ftalat, etanolamin ve toksin maddeler bulunmamaktadır. Ürünlerin birçoğu organik içeriklerden ve bileşenlerden oluşmaktadır. 

 

 

Rya Organics

 

 

150 TL üzerindeki Rya Organics ürünlerinde kargo ücreti bulunmamaktadır. İlk sipariş için oluşturulan üyeliklerde ise Rya Organics alışverişlerinde kullanılmak üzere %10 indirim uygulanmaktadır. Rya Organics ürünlerinin gönderimleri Amerika bölgesi ile sınırlıdır. 

 

 

Rya Organics

 

Rya Organics Türkiye

 

Rya Organics ürünlerini temin etmek isteyen ve güvenilir bir satın alma kanalı arayan kişiler için Amerikanpaketim servisleri yurt dışı alışverişlerine uygun servisleriyle hizmet vermektedir. Satın almalarda bulunan gümrük, kargo ve vergi işlemlerinin tamamlandığı, ürünlerin adresine kolaylıkla teslim edildiği ve hızlı bir alışveriş süreci oluşturan Amerikanpaketim hizmetlerini ve Rya Organics marka ürün özelliklerini içeriğin devamından bulabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Bu blog 15/03/2022 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp