Brother Vellies

Brother Vellies

Brother Vellies çantadan ayakkabıya, çoraptan tenis aksesuarlarına, hediyelik eşyalardan kahveye kadar çeşitli ürün skalasına sahip. Brother Vellies ürünlerini doğrudan Amerika’dan satın almak istiyorsanız, Amerikanpaketim olarak gümrükte takılmama garantisi verdiğimizi bilmelisiniz. Detaylar için yazının devamını okuyabilirsiniz.

 

 

 

Brother Vellies Hakkında

 

Brother Vellies’in mağazası, Brooklyn / Newyork’da bulunuyor. 2013 yılında kurulan şirket, Afrika tasarım uygulamalarını ve tekniklerini aktif tutuyor ve bunu yaparken zanaat işler ortaya koyup sürdürmeyi hedefliyor. Şirket, yalnızca ürünler üretmediklerini, kültür üzerine notlar alıp semboller oluşturduklarını iddia ediyor. 

 

 

 

 

Şirketin ürünlerini ortaya koyan insanları ve ürünlerin yapıldıkları yerleri ödüllendirmek şirketin ana hedeflerinden bir tanesi. Koleksiyon parçası ürünler Güney Afrika, Kenya, Meksika, Fas, Etiyopya, Burkina Faso, İtalya, Haiti ve New York’da üretiliyor. Brother Vellies, amaçlarının yalnızca üretmek değil, tarzı yansıtmak olduğunu da belirtiyor.  

 

 

 

Brother Vellies

 

 

Brother Vellies’in abonelik hizmeti de müşterilerine sunuluyor. Abone olan müşterilere şirket, her ayın 15’inden sonra el yapımı özel ev eşyaları yolluyor. Yola Oaxaca Kupalarıyla başlayan şirket, ürün skalasını bir hayli genişletmiş. 

 

 

 

Brother Vellies

 

 

Brother Vellies’in ürün skalasının içerisinde kupalar, çoraplar, sandaletler, huarache ve loafer tipi ayakkabılar, topuklu terlikler ve ayakkabılar, spor ayakkabılar, çizmeler, botlar, kemerler, çantalar, tenis çantaları ve topları topları, kapı önü paspas, erkekler için ürünler ve hediyelik eşyalar gibi pek çok şey bulunuyor. Çeşitli renklerde ve desenlerde yer alan ürünler farklı tarzları seven kullanıcıların beğenisine sunulmuş. Hediye kartı da markanın sunduğu olanaklardan bir tanesi. Tüm ürünlere ve ürünlerle ilgili detaylara Brother Vellies’in internet sitesi üzerinden ulaşmanız mümkün.

 

 

Brother Vellies

 

 

Brother Vellies ürünlerinde bitkisel kökenli deri, geri dönüştürülmüş lastikten tabanlar kullanıyor. Çiçeklerle bezenmiş tüyler, elle oyulmuş ahşaplar, dünyanın her köşesindeki emekçi çiftçilerden elde edilmiş diğer yan ürün malzemeleri koleksiyonunda bulunduruyor. 

 

 

 

Brother Vellies

 

Brother Vellies Satın Al

 

Brother Vellies’i almak için en kolay ve güvenilir yol Amerikanpaketim’den geçiyor. Sizi gümrükle uğraşma derdinden kurtarıyor ve siparişlerinizi adresinize teslim ediyoruz. Amerikanpaketim olarak size “Benim İçin Satın Al” ve “Kendim Satın Alacağım” şeklinde iki farklı hizmet sunuyoruz. Benim İçin Satın Al seçeneğiyle ürün linkini sepetinize ekliyorsunuz. Ürünü sizin için satın alıyoruz ve kargo ücretini ödemenizin ardından adresinize teslim ediyoruz. Kendim Satın Alacağım seçeneğinde ise başka bir site üzerinden sipariş oluşturarak sevkiyat merkezimize ürünü kargolatıyorsunuz. Hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız aşağıdaki videolardan bilgi alabilir, WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 


Bu blog 01/07/2022 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek
whatsapp