Asos’tan Nasıl Sipariş Verilir

Asos, Türkiye’deki internet kullanıcılarının son 5 yılda keşfettiği ve kullanmaktan büyük zevk aldığı bir giyim alışveriş sitesi. Fakat son gümrük mevzuatındaki gelişmeler, asos’tan alışveriş yapma keyfini bozdu. Peki bu keyfi nasıl geri getireceksiniz, hadi buyrun başlayalım.

 

asos

 

Asos, İngiltere çıkışlı, şu anda dünyanın en büyük ve en çok alışveriş yapılan sitelerinin başında geliyor. Cool kombinleri, farklı tasarımları ve uygun fiyatlarıyla kullanıcıların hemen ilk tercihi oluyor. Ancak artık yurtdışından gelen uçan kuşa bile konan vergiler, uygun fiyat ve keyifli alışveriş konusunu biraz zorlamaya başladı. Tam da bu noktada Amerikanpaketim olarak imdadınıza yetişiyor, asos’tan vereceğiniz siparişleri Amerika üzerinden adresinize teslim ediyoruz. Hem zaman kaybı yaşamıyorsunuz hem de gümrük işlemleriyle uğraşmıyorsunuz. Üstelik tüm gümrük işlemlerinizi ücretsiz yapıyoruz.

 

asos

 

Asos Türkiye Mağazası Var Mı?

 

Asos’un Türkiye mağazasını ya da internet uzantısını soran çok sayıda kullanıcımız oluyor. Tarih 2019 Mayıs, an itibariyle Asos’un Türkiye mağazası yok, Türkiye internet sitesi de yok. Ancak en büyük problem bu günlerde gümrük işlemleri, buna da birazdan değineceğiz.

 

asos

 

Asos’tan Alınan Ürünler Gümrüğe Takılır Mı?

 

Bireysel gönderilerde evet ancak bizim gibi kurumsal gönderilerde hayır. Çünkü yasal ithalat yaparak vergili gönderim yaptığımız için herhangi bir gümrük ücreti sizden talep edilmeyecek (4 giyim parçasına kadar) 4’ten fazla olan ürünlerde ise uygun paketlerde bölerek adresinize gönderim yapıyoruz. Bu şekilde tüm gümrük masraflarınızı Amerikanpaketim olarak biz karşılıyoruz, size de Asos’tan dilediğiniz ürünü alarak keyfiniz çıkarmak kalıyor.

 

asos

 

Asos’tan Nasıl Alışveriş Yapacağım?

 

Daha evvel nasıl yapıyorsanız aynı şekilde. Tek farkı teslimat adresiniz kısmına Türkiye’deki adresinizi değil, size verdiğimiz Amerika adresinizi girmek. Amerika adresinizi hemen almak için Amerikanpaketim üyeliğinizi oluşturabilirsiniz. Ardından paketinizi teslim alacak, içeriğini kontrol edecek ve tarafınıza bilgilendirme e-postası göndereceğiz. Kargo emrini vermeniz ardından express kargo ile adresinize teslim edeceğiz.

 

asos

 

Size Nasıl Ulaşabilirim?

 

Dilerseniz websitemizin hemen sol altındaki whatsapp ikonuna tıklayarak, whatsapp hattımızdan, dilerseniz de [email protected] adresimize e-posta göndererek bize ulaşabilirsiniz. Asos’tan keyifli alışverişler yapmanızı dileriz.

 

 

 

 

Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız

 

Benim İçin Satın Al

 

 

Kendim Satın Alacağım

 

 

 

Bu blog 11-01-2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...