Skilcraft Pen

Dünyada en fazla tercih edilen ve bir klasik haline gelen kalem, çeşitli fonksiyonlara sahip modelleri ile her ihtiyacı karşılayabilecek kabiliyete ve uzun yıllar size eşlik edebilecek dayanıklılığa sahiptir. Amerikanpaketim aracılığı ile gümrük ve geç gelen kargo gibi problemler yaşamadan ulaşabileceğiniz Skilcraft hakkında daha fazla bilgiyi yazının devamında bulabilirsiniz. 

 

 

 

Skilcraft Pen Hakkında 

 

ABD Hükümeti ile basılan kalem, ordunun vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Kalemin dayanıklılığı, her mevsim şartına uyum sağlaması tercih edilme sebepleri arasındadır. Geri çekilebilir özelliği sayesinde cebinizde kolaylıkla taşıyabilir ve kalemin ucuna zarar vermeden kullanabilirsiniz. İklim ve rakımdan bağımsız olarak kullanılma vaadi ile yola çıkarak suda ve karada rahatlıkla yazabilecek şekilde tasarlanmıştır. Farklı renk seçenekleri ile her belge kusursuz biçimde doldurulabilir iken aynı zamanda çizim de yapılabilmektedir. Yazı boyutuna, rengine ve modeline göre farklı seçeneklere sahip marka her memurun ve öğrencinin vazgeçilmez kalemi olmaya adaydır.

 

 

 

 

Siyah ve mavi mürekkep renkleri mevcuttur. Kalemin yapısı ele oturan ve kaymayan bir kullanım imkânı sağlamaktadır. Kurşunu andıran tasarımı oldukça dikkat çekicidir. Kalemin rengi mürekkep rengini yansıtmaktadır. Aynı zamanda ince, orta yazı seçenekleri bulunmaktadır. Bu sayede yazdığınız yazının özelliklerine uygun kalınlık ve renkteki kalemi tercih ederek hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.

 

 

Skilcraft Pen

 

 

Skilcraft Pen, mürekkebi sıçratmayan şekilde tasarlanmıştır. Mürekkebi yazarken veya elde tutulurken elinize bulaşma yaparak rahatsız etmez. Dayanıklılığı sayesinde düşmelerden ve çarpmalardan minimum seviyede etkilenmektedir. Kırılmayan pirinç dolum kartuşu sayesinde uzun ömürlüdür. Yıllarca kullanabileceğiniz ender kalemlerden biri oluşunun yanında şık görüntüsü ile de albenisi yüksektir. Cebinizde ve masanızda duruşu birçok kişinin dikkatini çekecek şekilde tasarlanmıştır. 5.20 inç uzunluğu ve 2.20 inç genişliği ile her büyüklükteki ele uyum sağlayabilir. 

 

 

Skilcraft Pen

 

 

Ayrıca geri dönüşüm özelliği bulunduğundan doğaya da zarar vermez, hızla doğada parçalanarak yok olur. Topluca satın alınabilir iken tek tek de satın alabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun olarak üretilen Skilcraft, her alanda, yükseklikte ve şartta kullanılabilir. Mekaniği sağlam olduğundan çocukların da kullanımına uygundur. Olası bir sorunda kolay parçalanabilen yapısı sayesinde kısa sürede tamir edebilirsiniz. Okul, çalışma ve askerlik hayatında kullanabilirsiniz.

 

 

Skilcraft Pen

 

Skilcraft Pen Satın Al

 

Kolay kullanımı ve uzun ömürlü kullanımı sayesinde çok beğenilen ve tercih edilen Skilcraft marka kalemleri internet satış mağazasından ve birçok aracı internet sitesinden satın alabilirsiniz. Ancak Amerika’dan satın aldığınız ürünler gümrükte çok fazla beklediğinden size ulaşma süresi çoğu zaman uzayabilir. Benim İçin Satın Al seçeneği ile satın almak istediğiniz ürünün linkini bizimle paylaşarak satın alabilir veya Kendim Satın Alacağım seçeneğini seçerek satın aldığınız ürünü bizlere yönlendirerek hızla teslim alabilirsiniz. Amerikanpaketim olarak ürünlerinizin gümrükte takılma ve bekleme ihtimalini ortadan kaldırıyor, hem ucuz hem de hızlı kargo ile adresinize gönderiyoruz. Detaylı bilgiler aşağıdaki videolarda ve WhatsApp hattımızda.

 

 

 

 

 

Bu blog 26-02-2022 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...