Lypo-Spheric

Lypo-Spheric

Sağlık için oldukça önemli olan Lipozomal C vitamini yani askorbik asidi insan vücudu üretemiyor ve dışarıdan alınması gerekiyor. Tam bu noktada devreye Lypo-Spheric giriyor. Ürünler hakkında detaylı bilgiye ulaşmak ve Amerikanpaketim’den nasıl alışveriş yapabileceğinizi öğrenmek için okumaya devam edebilirsiniz.

 

 

 

Lypo-Spheric Hakkında

 

C vitamininin antioksidan, yaşlanma karşıtı, anti viral, anti toksin ve anti patojenik özellikleri bulunuyor. Bu özelliklerinin yanı sıra C vitamini insan vücudunda sayısız mekanizmayı da destekliyor. Bu yararlı ve vücut için gerekli maddeyi insan vücudu kendisi üretemiyor ve dışarıdan besinler yoluyla veya takviyelerle alması gerekiyor. 

 

 

 

 

C vitamininin desteklediği mekanizmalar sayesinde kan kollesterolü düşüyor, vücut kollajen üretimi yapıyor, hücreleri serbest radikallerin zararlı etkilerinden koruyor, bağırsakta demir emilimini arttırıyor ve proteinleri metabolize ediyor. 

Lypo-Spheric 1000 miligram Lipozomal C vitamini vücudun C vitamini ihtiyacını karşılıyor ve insanları bu yenileyici ve arındırıcı güçten mahrum bırakmıyor. 

 

 

Lypo-Spheric

 

 

Lipozamal Glutatyon ürünü, karaciğer ve böbreklerin toksinleri atmasını destekleyerek vücudu arındırıyor. Serbest radikalleri nötralize ederek C ve E vitamini emilimini arttırıyor. Yorgunluğu azaltarak enerji üzerine pozitif etkide bulunuyor ve melanin üretimini azaltarak cildi aydınlatıyor, genç bir görünüm sağlıyor. 

 

 

Lypo-Spheric

 

 

Lipozomal Vitamin B ve Mineral Kompleksi B2, B5, B6, B12, Niasin, Biotin, Çinko ve Folat içeriyor. Bu maddelerden bir kısmı vücudun enerji metabolizmasına katılıyorlar ve yaşam için ihtiyacımız olan enerjiyi üretiyorlar. Sinir sisteminin işleyişini düzenliyorlar, strese karşı koruyorlar, yorgunluğun azalmasına katkı sağlıyorlar. Cildin ve saçların sağlığına da katkıları oldukça büyük.

 

 

Lypo-Spheric

 

 

Lipozomal R-Alfa Lipoik Asit insülin duyarlılığını düzenleyerek diyabetik nöropatinin etkilerini azaltıyor. Kalp ve dolaşım sistemine katkı sağlıyor, üreme fonksiyonuna katkıda bulunuyor, aşırı kiloyu önlemede mitokondriyal fonksiyonları düzenliyor. Karaciğer onarımında da rol alıyor. 

 

 

Lypo-Spheric

 

 

Lipozomal Asetil L-Karnitin yağların enerjiye dönüşmesinde rol oynayarak kilo korumaya yardımcı oluyor ve kas metabolizmasının çalışmasına katkıda bulunuyor. Antioksidan görevi görüyor, kalbi ve beyni destekliyor. 

Lypo-Spheric ürünleri ağızdan alınıyor ve vücudun ihtiyacı olan takviyeleri sağlamada sektörde bayrağı en önde taşıyor. 

 

 

Lypo-Spheric

 

Lypo-Spheric Satın Al

 

Gümrük işlemleri ve kargoyla uğraşmak can sıkıcı olabilir. Tam bu noktada devreye Amerikanpaketim girer ve sizleri tüm bu uğraşları üstlenerek tıpkı yurt içi alışveriş yapıyormuşsunuz gibi hissettirir. “Kendim Satın Alacağım” diyorsanız dilediğiniz siteden Lypo-Spheric ürününü satın alabilir ve kargo adresi olarak sevkiyat merkezimizi girebilirsiniz. Sevkiyat merkezimize gelen ürünü alır, gerekli işlemleri hızlıca çözer ve Amerika’dan evinize güvenilir bir araç oluruz. “Benim İçin Satın Al” seçeneği için web sitemize ürün linkini ekleyip sepetinize eklemelisiniz. Sizin adınıza ürünü satın alarak tarafınıza teslim ederiz

 

 

 

 

 

 


Bu blog 01/08/2022 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp