Milyon Dolarlık Bebekler

Milyon Dolarlık Bebekler

Amerika’nın en ünlü oyuncak markalarından olan Barbie, 1959’da 11.5 inch'lik ilk Barbie bebeğini satışa sunduktan sonra dünya çapında üne kavuştu. Hemen hemen her çocuğun evine giren Barbie bebekler, koleksiyonerlerin de gözdesi olmuş durumda. Gerek kıyafetleri, gerek özel seri üretimleri, gerekse de yüz yapılarıyla ayrılan Barbie bebekler, ulaşılabilirliğine göre milyon dolarlar değerinde olabiliyor.

 

Amerikanpaketim.com olarak koleksiyonerlere yepyeni bir kapı açarak, Türkiye’de bulamadıkları birçok alandaki koleksiyon ürünlerine ulaşma imkanı vermeye gayret ediyoruz. Bu doğrultuda birçok internet sitesinden, bu tip ürünleri bulabileceğiniz gibi, eBay üzerinden de bu tip ürünleri güvenli bir şekilde temin edebilirsiniz.

 

Websitemizdeki ebay.com’a özel entegrasyon sayesinde, ebay.com üzerinde beğendiginiz linki kopyalayarak, doğrudan alışverişinizi tamamlayabiliyorsunuz. Üstelik PayPal hesabına ihtiyacınız da yok. Dilerseniz kredi kartınıza 3 taksitle, dilerseniz de birden fazla kredi kartınızla ödeyebiliyorsunuz.

 

Bu tip özgün ürünleri daha pahalıya satmak isteyen satıcılar, ürünleri açık artırmaya koyabiliyor. Bu durumda da amerikanpaketim.com olarak sizlere açık artırmaya katılma imkanı sağlıyoruz. Detaylı bilgiyi müşteri hizmetlerinden alabilirsiniz.

 

 

 

Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız

 

Benim İçin Satın Al

 

 

Kendim Satın Alacağım

 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp