Milyon Dolarlık Bebekler

Amerika’nın en ünlü oyuncak markalarından olan Barbie, 1959’da 11.5 inch'lik ilk Barbie bebeğini satışa sunduktan sonra dünya çapında üne kavuştu. Hemen hemen her çocuğun evine giren Barbie bebekler, koleksiyonerlerin de gözdesi olmuş durumda. Gerek kıyafetleri, gerek özel seri üretimleri, gerekse de yüz yapılarıyla ayrılan Barbie bebekler, ulaşılabilirliğine göre milyon dolarlar değerinde olabiliyor.


Amerikanpaketim.com olarak koleksiyonerlere yepyeni bir kapı açarak, Türkiye’de bulamadıkları birçok alandaki koleksiyon ürünlerine ulaşma imkanı vermeye gayret ediyoruz. Bu doğrultuda birçok internet sitesinden, bu tip ürünleri bulabileceğiniz gibi, eBay üzerinden de bu tip ürünleri güvenli bir şekilde temin edebilirsiniz.


Websitemizdeki ebay.com’a özel entegrasyon sayesinde, ebay.com üzerinde beğendiginiz linki kopyalayarak, doğrudan alışverişinizi tamamlayabiliyorsunuz. Üstelik PayPal hesabına ihtiyacınız da yok. Dilerseniz kredi kartınıza 3 taksitle, dilerseniz de birden fazla kredi kartınızla ödeyebiliyorsunuz.


Bu tip özgün ürünleri daha pahalıya satmak isteyen satıcılar, ürünleri açık artırmaya koyabiliyor. Bu durumda da amerikanpaketim.com olarak sizlere açık artırmaya katılma imkanı sağlıyoruz. Detaylı bilgiyi müşteri hizmetlerinden alabilirsiniz.
Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız


Benim İçin Satın AlKendim Satın Alacağım
Geçmişten Günümüze En Değerli Barbie Koleksiyonları

Totally Hair Barbie 1992

90’larda satışa çıkan Totally Hair Barbie, beraberinde saç jeli ve aksesuarları veriyordu. Yaklaşık değeri 160$ civarında.

$149.95
SATIN AL

Pink Splendor Barbie 1996

Yüksek topuzlu Pink Splendor Barbie sadece 10.000 adet üretildi. 1996 yılında satışa çıkan Pink Splendor Barbie, şimdiye kadar satış fiyatı en yüksek olan Barbie bebek. Şimdilerde yaklaşık değeri 350$ civarında.

$100.00
SATIN AL

Pink Jubilee Barbie 1989

Barbie’nin 30.yıl kutlamalarında davetlilere hediye edilen Pink Jubilee Barbie 80’lerin modasını yansıtıyordu. Yaklaşık fiyatı 800$ civarında.

$1,400.00
SATIN AL

Devi Kroell Barbie 2010


Diz üstü gold botları, pembe clutchı ile adeta bir moda ikonunu andırıyordu Devi Kroell Barbie. Yaklaşık fiyatı 1100$ civarında.

Marie Antoinette Barbie 2003

Fransız asaletini temsilen üretilen Marie Antoinette Barbie, Barbie koleksiyonerlerinin muhakkak raflarında olması gereken modellerden. Yaklaşık fiyatı 1250$ civarında.

$1,299.00
SATIN AL

Lorraine Schwartz Barbie 2010


Takı tasarımcısı Lorraine Schwartz’dan esinlenilen Lorraine Schwartz Barbie kırmızı saçları ve takılarıyla dikkatleri üzerine topluyor. 25.000$’dan satışa çıkan Lorraine Schwartz Barbie, şimdilerde yaklaşık olarak 7.500$ civarında.

Original Barbie 1959

Her koleksiyonerin evinde olması gereken ilk barbie, Original Barbie. Sarı şaçları, 50’lerin modasını yansıtan tarzı, siyah-beyaz mayosu ile en özel Barbie olma özelliğini taşıyor. 

$700.00
SATIN AL

Stefano Canturi Barbie 2010


Şimdiye kadar satılan en pahalı Barbie, Stefano Canturi koleksiyonundan. Tasarımcı Stefani Canturi tarafından tasarlanan kolyesi, zümrüt kesim Avustralya pembesi pırlanta kaplıdır. Fiyatı 600.000$ civarında, tabii bulabilirseniz. :)

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular