Estee Lauder Advanced Night Repair

Estee Lauder Advanced Night Repair serum yaşlanmanın tüm olumsuz etkilerini ortadan kaldırmak için geliştirilmiş bir gece serumudur. Bu ürünü Amerika’dan satın almak isterseniz, Amerikanpaketim.com olarak tüm süreçlerde size destek olabiliriz. Vergi işlemlerini halledebilir, kargonuzu takip edebilir ve gümrükte problem yaşamadan size ulaşmasını sağlayabiliriz. Estee Lauder Advanced Night Repair serum hakkında detaylı bilgi alıp bize ulaşabilmek için yazımızı okuyabilirsiniz.

 

 

 

Estee Lauder Advanced Night Repair Hakkında 

 

Estee Lauder Advanced Night Repair serum yaşlanmanın tüm olumsuz etkilerine karşı kullanılabilen onarıcı bir serumdur. Gece kullanımı uygun olan bu serum tüm yaş aralıkları ve tüm cilt tipleri için uygundur. Özel formülü sayesinde onarıcı etkisi bulunan bu serum yaşlanmanın tüm izlerini ortadan kaldırmak üzere bir savaş açar. Dolgunlaştırıcı etkisi bulunan bu serumun cildi genç gösteren bir etkisi bulunmaktadır.

 

 

 

 

İçerisinde bulundurduğu hyaluronik asit sayesinde ciltte kolajen üretimini destekler ve cildin daha nemli, ışıltılı ve parlak görünmesine yardımcı olur. İlk uygulama sonrasında bile gözle görülür etki bırakır ve düzenli uygulamada etkilerinin kalıcı olmasını sağlar. İlk uygulama sonrasında bile dolgun ve ışıltılı bir cilde sahip olmanızı sağlayan bu serum uygulama sonrasındaki ilk 8 saat cilt üzerinde bir antioksidan koruması gerçekleştirir. Bu koruma kalkanı cildin dış etkilerden korunmasını sağlar. 

 

 

Estee Lauder Advanced Night Repair

 

 

Estee Lauder Advanced Night Repair serum kullanım sonrasında 72 saat boyunca nemli bir cilt sağlar. Yağ içermeyen formülü ile cildi yağlandırmaz ve tüm cilt tipleri için uygundur. Düzenli kullanımda kırışıklık görünümünü azaltır, cilde dolgunluk verir, cilt tonunu eşitler, kuruluğu minimize eder. 

 

 

Estee Lauder Advanced Night Repair

 

 

Bu serumu kullanan kişilerin tecrübeleri doğrultusunda düzenli kullanımda ilk 3 haftada kırışıklık görünümünün azaldığı belirtilmiştir. Her cilt tipine uygun olan bu serumun cilde sağlıklı bir nem sağladığı ve gözenek görünümünü de azalttığı belirtilmiştir. Serumu temiz cildinize nemlendiriciden sonra birkaç damla şeklinde kullanmanız yeterli olacaktır. Gece ya da gündüz bu serumu kullanabilirsiniz. Günde bir defa kullanmanız yeterli olacaktır.

 

 

Estee Lauder Advanced Night Repair

 

Estee Lauder Advanced Night Repair Sipariş

 

Estee Lauder Advanced Night Repair’i Amerika’dan sorunsuz bir şekilde satın almak için Amerikanpaketim.com’u ziyaret edebilirsiniz. Ürünü ister Amerika’da hizmet veren bir alışveriş sitesinden siz alın, isterseniz de biz sizin için temin edelim. Kendim Satın Alacağım ve Benim İçin Satın Al şeklindeki iki farklı hizmetimizden size uygun olanı seçip bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Ürün ile mağazadan çıkıp size ulaşana kadar yakından ilgileniyoruz ve gümrük, vergi gibi konularda sıkıntı yaşamanızı önlüyoruz. Hizmetlerimiz ve bu hizmetlerimizden nasıl faydalanabileceğiniz hakkında bilgi almak için aşağıdaki videolara zaman ayırabilirsiniz. 

 

 

 

 

 

 

Bu blog 17-01-2022 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...