Amerika’dan İlaç Getirtmek

Eğer bu makalemizi okumak için bu sayfaya geldiyseniz sadece başlık dikkatinizi çekmiş olamaz, aynı zamanda Türkiye’deki yüksek fiyatlar, içeriğine güven duyulmayan ürünler ya da düşük yelpaze de dikkatinizi çekmiştir. Bildiğiniz ve bilmediğiniz bazı konulara hızlıca değinmek istiyoruz. Eğer Amerikanpaketim ile henüz tanışmadıysanız, bilmediğiniz daha doğrusu yanlış bildiğiniz ilk konuyu düzeltelim ; `Amerika’dan ilaç getirilmez, gümrüğe takılır`. Yanlış! Amerika’dan Türkiye’ye bireysel olarak ilaç getirmek yasaktır ancak biz kurumsal olarak gönderimini yaptığımız için adresinize kadar teslim edebilmekteyiz. Deneyebilirsiniz :)Türkiye’deki ilaçların pahalılığı, her ürünün olmayışı, ürün içeriklerinde değişikliklerin olması gibi konular sizi başka alternatiflere, kimi zaman alternatif tıbba kadar itebilir. Belki çocuğunuz sağlığı, belki bir yakınınız, belki siz, belki de bir arkadaşınızın `çaresiz` kaldığı bir anda bu yazıyı okuduğunuz için sizi ve çevrenizdekileri şanslı kılacaksınız. Amerika’dan ilaç getirmek konusunu sizin için bir çözüm ile açıklayacağız, merak etmeyin.Eğer ihtiyacınız olan marka ve ürün belli ise bu işin en kolay kısmı. Sipariş vermek istediğiniz ürünün website linkini bizimle paylaşın, sizin için satın alalım ve adresinize teslim edelim. Eğer bir yakınınızdan ya da bir kaynaktan hastalığınız ya da sağlıklı yaşam adına bir ürün resmi ya da bilgisi gördüyseniz, fakat nerede satıldığını bilmiyorsanız, o da sorun değil, whatsapp hattımızdan bizimle paylaşın ve size yardımcı olalım.Peki biz kimiz? Amerikanpaketim olarak, 2014 yılından beri Amerika’dan Türkiye’ye sevkiyatlama ve gümrükleme hizmeti veriyoruz. Aklınızdaki tüm basma kalıp düşünceleri bir kenara bırakın. O gelmez, bu gelmez, şu hayatta gelmez, gönderemez gibi klişeleri yıkın ve 30 saniyenizi ayırarak, Türkiye’de, adresinizde, evinizde, cebinizde olmasını istediğiniz ürünü bize sorun ve yanıtlayalım. Birkaç örnek vermek gerekirse; CBD yağı, sporcu gıdaları, destekleyiciler, vitaminler, ilaç statüsündeki ürünler gibi.Daha evvel birçok kullanıcımız yaptığı gibi sipariş süreciniz aşağıdaki şekilde ilerleyecektir ;


1 – Sipariş vermek istediğiniz ürünü ister siz satın alıp Amerika adresimize gönderin, isterseniz de ürün linkini bize gönderin, sizin için biz satın alalım.


2 – Her iki hizmette de paketiniz Amerika adresimize ulaşsın. Kargo ücretinizi ve vergi ücretinizi hesaplayalım ve size iletelim.


3 – Kargo ve vergi ödemenizi tamamlayın.


4 – Paketinizi 3-8 iş günü içerisinde Türkiye adresinize teslim edelim.


Yukarıda aklınıza takılan iki soruya da cevap vermiş olalım. Birincisi, kargo ücreti ne kadar olacak? 1 kg’a kadar kargo ücreti 19$ dır. Sonraki her ek 1 kg için 10$ dır. Bu da şu demek 100mk şişelerdeki ilaçlardan yaklaşık 4-5 kutu 1 kg’a denk gelmektedir. İkinci soru ise vergi ücreti ne kadar olacak? Bu kategorideki ürünlerde vergi oranı %20’dir. Örneğin ürün fiyatı 20$ ise, vergi ücreti 4$ olacaktır. Bu ücreti de kargo ödemenizle birlikte, bize yapacaksınız.Bunun dışında hiçbir ek ödeme, komisyon, gümrük ücreti ödemeyeceksiniz ve paketiniz adresinize teslim edilecek. Paketiniz Amerika sevkiyat merkezimizden çıktıktan sonra 3-8 iş günü içerisinde adresinize teslim edilecektir.


Bizimle yeni tanışanlarda her zaman bir acaba oluyor ancak ilk siparişinizin teslim edilmesi ardından, günlük kullanacağınız vitaminleri bile Amerika’dan getirtmenin keyfini yaşayacaksınız.


Tüm sorularınız için +1 424 270 5308 numaralı whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.
Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız


Benim İçin Satın AlKendim Satın Alacağım
Bu blog 12-01-2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...