PayPal Ödeme Nasıl Yapılır?

Bildiğiniz gibi PayPal bir süre önce vergiler ve çeşitli anlaşmazlıklar sebebiyle Türkiye’den çıktı. O günden sonra birçok Türk PayPal kullanıcısı ise ya PayPal kullanımlarından vazgeçti ya da farklı yollar aramaya başladılar. Kimisi başarılı oldu, kimisi ise günün sonunda hüsrana uğradı ve hesapları kapatıldı. Sizlerden gelen yoğun talep üzerine PayPal ödemelerinizi ya da PayPal ile yapmak istediğiniz alışverişlerini kolaylaştıracak bir süreç geliştirdik. PayPal ödemelerinizi Türk kredi kartınızla taksitle ya da havale ile rahatlıkla yapabileceksiniz. Nasıl mı? Yaklaşın ve yazımızın geri kalanını okumaya devam edin.

 

Amerikanpaketim olarak, bildiğiniz gibi PayPal ile ödeme kabul eden websitelerinden vermek istediğiniz siparişleriniz için şirket PayPal hesabımızı kullanıyoruz. Herhangi bir PayPal hesabına para göndermek istediğinizde ya da herhangi bir siteden self buy ürün siparişi vermek istediğinizde bizim üzerimizden işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. 

 

Yapmanız gerekenler ;

 

* Amerikanpaketim ana sayfasına girmek,

* Hemen Al butonu yanındaki kutucuğa www.paypal.com yazarak Hemen Al butonuna tıklamak,

* Açılan pencerede ürün özellikleri alanına para göndermek istediğiniz paypal hesabının mail adresini yazmak ve eklemek isterseniz ödeme açıklamanızı yazmak,

* Fiyat alanına, gönderilmesini istediğiniz tutarı yazmak.

 

Not : Birden fazla PayPal hesabına ödeme göndermek isterseniz, her bir gönderi için ayrı bir sipariş açmanız gerekmektedir.

 

PayPal ödemelerinizi dilerseniz havale/eft, dilerseniz kredi kartınıza taksitle yapabilirsiniz. Tüm ödemeleriniz için tutar farketmeksizin %10 hizmet bedeli alınmaktadır.

 

PayPal ödemeleriniz için aşağıda, sizin için yayınladığımız videomuzu izleyebilirsiniz.

 

 

 

 

Diğer tüm sorularınız ve talepleriniz için +1 424 270 53 08 numaralı WhatsApp hattımızdan, [email protected] email hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

 

Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız

 

Benim İçin Satın Al

 

 

Kendim Satın Alacağım

 

 

 

Bu blog 09-01-2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...