DJI Mavic Mini Türkiye

Bu makalemizde size sadece DJI Mavic Mini hakkında bilgi verip kafanızı ütülemeyeceğiz. Aynı zamanda asıl ihtiyacınız olan nasıl satın alacağınız, nasıl getirteceğiniz, masraflarınız, gümrük işlemleriniz, toplam maliyetiniz gibi konulardan da bahsedeceğiz. Buyrun başlayalım.DJI Mavic Mini Hakkında


En hafif dronelar arasında bulunan ve ağırlığı 250 gramın altında olan Mavic Mini, neredeyse bir akıllı telefon kadar hafiftir. Küçük ve hafif olmasıyla kullanım ve taşıma kolaylığı sağlayan Mavic Mini, pek çok ülkede de bazı yasal düzenlemelerden muaftır. Drone kullanımında bazı ülke ve bölgelerde kayıt ettirmek gereklidir. DJI Mavic Mini boyutları sayesinde bu kayıt işlemlerinden muaf olur.DJI Mavic Mini, 12 MP 1/2.3 inç CMOS sensöre (100-3200 ISO aralığına sahip 24 mm eşdeğer lens) sahiptir.  Mavic Mini, 2.7K dörtlü HD videolar çekebilir. 3 eksenli mekanik gimbal ile inanılmaz derecede pürüzsüz çekimler yapılabilir. Mavic Mini ve DJI Fly uygulaması, yalnızca birkaç dokunuşla sinematik video çekmeyi kolaylaştırmak için birden fazla QuickShot'ı destekler. Mavic Mini, eğlenceli hava videoları çekmek için dört QuickShot modunu destekler: Rocket, Dronie, Circle ve Helix.Mavic Mini için varsayılan maksimum uçuş yüksekliği 120m'dir. Bu yükseklik, DJI Fly uygulamasındaki ayarlar değiştirilerek 500m'ye kadar yükseltilebilir. Maksimum kalkış yüksekliği 3000m'dir ancak maksimum uçuş yüksekliğinin farklı ülkelerde ve bölgelerde bulunan farklı kural ve düzenlemelere bağlı olarak değişebileceği belirtilmelidir.Mavic Mini'nin maksimum hızı, Mavic'in hangi uçuş moduna ayarlandığına bağlıdır. Mavic Mini; spor modu, pozisyon modu veya CineSmooth modu olmak üzere üç farklı moda sahiptir. Mavic Mini'nin ulaşabileceği en yüksek yatay hız, spor modunda 13 m/s'dir.Mavic Mini hafif ve küçük boyutlarda olmasına rağmen rüzgârlı havalarda oldukça başarılıdır. Drone, 8 m/s'ye kadar rüzgâr hızlarında stabil hareket edebilir.Mavic Mini’nin aşağı yönlü sensörleri (GPS ile birlikte) konumlandırma ve stabiliteye yardımcı olur. Engebeli bir alanda uçuş yaparken, pervaneleri korumak ve güvenli bir şekilde uçmak için Mavic Mini'yi 360° Pervane Koruması ile kullanmak önerilir.Tam dolu şarj ile Mavic Mini, sakin havalarda 14 km/s sabit hızda uçtuğunda 30 dakikalık uçuş süresine sahiptir. Mavic Mini'nin hafifliği ve 2400 mAh Li-Po Akıllı Uçuş Pili, standart drone türlerine göre daha uzun uçuş sürelerine olanak tanır. DJI 18W USB şarj cihazını kullanarak, bir batarya 90 dakikada tamamen şarj edilebilir.DJI Mavic Mini Satın Al


DJI Mavic Mini, amazon’da satılan bir ürün. Bu ne demek, her iki servisimizi de kullanabilirsiniz demek. Bildiğiniz gibi Amerikanpaketim olarak, yurt dışından getirmek istediğiniz ürünleri adresinize teslim ediyoruz. Üstelik gümrük, bilgi, belge, reçete de uğraşmıyorsunuz. Aşağıda hem Benim için satın al, hem de Kendim satın alacağım servislerimizin videoları bulunuyor. Dilediğinizi kullanabilirsiniz.
Hemen şuraya da amazon’daki DJI Mavic Mini ürün linkini bırakıyoruz.


Aklınıza takılan tüm sorular için bize ulaşmaktan, Whatsapp’tan yazmaktan çekinmeyiniz. DJI Mavic Mini keyfini uygun fiyatlarla sizlerle nasıl buluşturduğumuza inanamayacaksınız.

Bu blog 13-01-2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...