Chanel Çanta

Kim istemez bir Chanel 2.55’i olsun ya da bir Boy Bag, belki Grand Shopping Bag. Türkiye fiyatları gittikçe uçan Chanel çantaları, yurt dışından kolaylık sizin için getirtiyor, adresinize kadar teslim ediyoruz.

 

 

Chanel Hakkında

 

Chanel, Fransa’nın başkenti Paris’te ünlü moda tasarımcısı Coco Chanel tarafından yaratılan bir moda markasıdır. Günümüzde son derece saygın ve ünlü bir marka olan Chanel, kozmetikten aksesuara, kıyafetten parfüme kadar pek çok alanda ürün sunmaktadır. Marka, tüketicilerin zihninde lüks, kalite ve zarafeti ifade eden yüksek moda ürünü birinci sınıf bir marka olarak yer alıyor. Yüz yılı aşkın bir geçmişe sahip olan Chanel, Türkiye pazarında da kendi alanında en yaygın ve itibarlı markalar arasında bulunuyor.

 

 

Yalnızca modacı değil aynı zamanda akıllı bir tüketici olan Coco Chanel, yaşamında edindiği tecrübeler ve kullanım sırasında ortaya çıkan ihtiyaçlardan yola çıkara ürünlerini geliştirerek onlara adeta yaşamdan izler kattı. Chanel, özellikle çantaların da ciddi bir değişime uğramasında öncü bir markadır.

 

 

1920’li yıllarda kendisi de iyi bir çanta kullanıcısı olan Coco Chanel, çantalarını kolunda taşımak zorunda kalmaktan bıktı ve ellerini serbest bırakan bir çanta tasarlamaya karar verdi. Asker çantalarında bulunan kayışlardan esinlenerek ince kayışlar ekledi ve ortaya çıkan tasarımı 1929'da pazara sundu. O günden bugüne sürekli olarak inovatif güncellemelere geliştirilmeye devam eden Chanel marka çantalar çok sayıda model seçeneğine sahip.

 

 

Coco Chanel, yetim kaldığı 12 yaşına kadar yoksul bir evde büyüdü. Annesi öldü ve babası aileyi terk etti. Bir yetimhaneye ve daha sonra katolik kızlar için eğitim veren bir yatılı okula götürüldü. Bu yetiştirmenin Coco Chanel’in moda zevkini etkilediği açıkça görülüyor. Basit ama pratik parçaları sevmesinin yanı sıra eşyalarının uzun ömürlü olmasını ve on yıllarca eskimeden kullanılabilmesini isteyen Coco Chanel, bu tarzı tamamen markasına yansıttı.

 

 

Chanel'in ürünleri en kaliteli malzemelerle ve sadece Avrupa merkezli sektördeki en iyi ustalar tarafından üretilir. Tüm çanta modelleri, belirli yönergeleri takip eden en kaliteli malzemelerle ve büyük bir işçilikle imal edilir. Chanel’in deri çantaları, her ikisi de en kaliteli deri olarak kabul edilen kuzu derisi veya havyar derisinden yapılır. Ayrıca Chanel, her bir çantanın yıllarca dayanmasını sağlamak için sattığı her çantaya dayanıklılık testi yapıyor. Chanel çantalarının çoğu suya ve ısıya karşı dayanıklıdır.

 

 

Chanel Çanta Sipariş

 

Chanel çantalar güvenilir satıcılardan ikinci el olarak da alabileceğiniz ürünler. Buradaki kilit kelime güvenilirlik. Ebay’de onlarca satıcısı olan Chanel çantaları satın almadan evvel bize muhakkak danışın. Onun dışında Türkiye’de arayıp bulamadığınız Chanel çantalarınızı da bize iletin, sizin için fiyat araştıralım. Ancak sözün özü, Chanel çanta siparişlerinizi sizin için satın alıyor, gümrük işlemlerinizi yapıyor, güvenli bir şekilde adresinize teslim ediyoruz. Sadece çantaları mı, hayır. Chanel kozmetik ürünlerden aksesuarlara, ayakkabılardan parfümlere kadar dilediğiniz ürünü sizin için getirebiliyoruz. Detaylar ve nasıl sipariş vereceğiniz videolarını aşağıda inceleyebilirsiniz.

 

 

Bu blog 19-04-2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...