BodyBio Ürünleri

BodyBio ürünlerinden tüm dünyada en çok tercih edilenlerinden olan BodyBio Pc hakkında kısaca bilgi verecek olursak; Hücrelerimiz PC (fosfatidilkodin) molekülüne bağlıdır. PC, hücre yenilenmesini sağlarken, yaşamımızın uzun ömürlü olmasında katkıda bulunur, günlük yaşamımızı daha diri ve sağlıklı hale getirirken hücre yenilenmesinde büyük rol oynar. BodyBio Ürünlerinin tüm dünyada en çok tercih edilenlerinden olan BodyBio PC’ye bu bağlamdaki en güvenilir takviyedir denebilir. Çünkü tüm bedende kendiliğinden, organik bir şekilde oluşan katıksız fosfolipidlerden üretilmiştir. Peki PC yani fosfatidilkodin önemi sağlığımız için neden önemlidir?


Öncelikle beynimizin %60’ı yağdan oluşur. PC özellikle beyin fonksiyonlarının daha düzenli çalışmasını sağlayarak hafıza için hayati önem taşır. PC, gelecekte alzheimer hastalığının önlenmesinden tutalım,  zihinsel aktivitelerin daha işlevsel çalışmasına, kalp sağlığına, yağ kitlesi ve obeziteden kolesterol hastalıklarına yani aslında vücudumuz beynimize bağlı olarak ayakta kaldığı için tüm bedenimizi ilgilendiren bir gereksinimdir. BodyBio Ürünleri de gerek BodyBio PC olsun, gerekse diğer tüm ürünlerinde alınması gereken çeşitli tavsiyelerde Amerika başta olmak üzere en güvenilir markalardan biridir.


Şimdi her şey iyi güzel hoş ama BodyBio Ürünlerine nasıl ulaşabiliriz derseniz biraz onun yöntemine değinelim. Daha önceki yazılarımızda da bahsettiğimiz ve binlerce kullanıcımıza supplement, vitamin ve aklınıza gelebilecek her ürünü teslim ettiğimiz için BodyBio Ürünleri de bu kapsama dahil olacaktır. İnternetten kısa bir gezinti yaptığınızda BodyBio Ürünlerini Türkiye’den alabilmek diğer supplementler kadar kolay değildir, o ürünlerin de orijinalliği konusunda hassas olmanız gerektiğini ve çok daha pahalı olduğunu yine de hatırlatmak isteriz. BodyBio Ürünleri için de çok kısa fiyat kıyaslaması yapacak olursak BodyBio Ürünlerinden olan BodyBio PC 237 ml Türkiye’de yaklaşık 1100 TL gibi bir rakama satılırken Amazon.com’da BodyBio PC’nin 473 ml’i 189.99 dolara satılmaktadır. Ancak diğer her üründe olduğu gibi Amerikanpaketim.com sayesinde gümrüğe takılma riski olmadan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz.


BodyBio Ürünlerinden ya da Amerika’dan satın almak istediğiniz her türlü supplement, vitamin, elektronik kozmetik hatta yapı market ürünlerinden sipariş verebilmek için dilerseniz istediğiniz herhangi bir online alışveriş sitesinden alışveriş yapıp teslimat adresini Amerikanpaketim.com’un sevkiyat birimini gösterebilirsiniz. Çünkü bizim çalışma ofisimiz ve sevkiyat birimimiz de Amerika’dadır. Ya da BodyBio Ürünleri ya da istediğiniz diğer ürünleri direkt olarak sizin adınıza satın almamızı isteyebilirsiniz. İki yöntemle de aldığınız ürünler bize ulaştıktan 3-8 iş günü içinde gümrüğe takılma riski olmadan kapınıza kadar gelecektir.


Ödemelerinizi isterseniz kredi kartına tek çekim, taksitle ya da havale yoluyla yapabiliyorsunuz. O anda ödediğiniz toplam ödeme dışında gümrükten geçerken dahi ek ücret ödemezsiniz. Aynı pakate farklı ürünler de koyabilirsiniz ve tüm ürünler kapınıza gelene kadar herhangi bir hasar ihtimaline karşı sigortalıdır.


BodyBio Ürünleri ya da diğer siparişleriniz için, aklınıza gelen sorular varsa bizlere whatsapp ve [email protected] adreslerinden ulaşabilirsiniz. Güncel indirimler, haberler için youtube ve instagram hesaplarından takip edebilirsiniz. Mutlu alışverişler dileriz.Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız


Benim İçin Satın AlKendim Satın Alacağım
Bu blog 12-01-2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...