Banggood’dan Alışveriş Yapmak

Banggood’dan Alışveriş Yapmak

Banggood nedir, kimin nesidir, nasıl alışveriş yapılır, güvenli midir, şikayeti var mıdır, ucuz mudur, pahalı mıdır gibi çoğaltabileceğiniz onlarca sorunun yanıtını bu yazımızda vermeye çalışacağız, koltuklarınıza oturun, arkanıza yaslanın, dikkatinizi dağıtacak diğer ekranları kapatın ve bizimle bir Banggood turuna çıkmaya hazır olun.

 

banggood

 

Banggood, birçok irili ufaklı Çin eticaret sitesinden biri. Alibaba ile değil de Aliexpress ile kıyaslamak daha doğru. Çok mu fazla farkı var, aslına bakarsanız yok gibi ancak Banggood’un Amerika’da da deposu var, bu ne demek, hız demek, daha ucuz demek.

 

banggood

 

Öncelikle Banggood’u doğru aratmak gerek, Banggod değil, Bangood da değil, çift g, çift o ile Banggood.

 

Banggood’dan Telefon Alınır Mı?

 

Evet alınır. Banggood Türk kredi kartlarını kabul ediyor ancak Türkiye gönderiminde sizi gümrük ile başbaşa bırakıyor. Bunun yanı sıra bazı ürünler de farklı gelebiliyor bizden söylemesi. Tam da bu noktada size çözüm oluyoruz Banggood alışverişlerinizde. Nasıl mı? Hemen anlatalım.

 

banggood

 

Türkiye’deki bir websitesinden alışveriş yaparmışçasına Banggood üzerinden dilediğiniz ürünü, dilediğiniz adette sipariş veriyor ve Amerika’daki adresimize gönderiyorsunuz. Banggood üzerinden gelen paketinizi teslim alıyor, kontrolünü yapıyor, ölçümlerini yapıyor, varsa vergi ücreti ve kargo ücretini hesaplıyor ve tarafınıza eposta gönderiyoruz. Kargo emrini vermeniz ardından express kargo ile adresinize teslim ediyoruz.

 

banggood

 

Banggood Xiaomi telefon üzerinden örnek verelim. Bir telefon siparişinin kargo ücreti 19$, vergi ücreti %30 dur. Örneğin 100$’a aldığınız bir telefonun vergisi 30$, kargo ücreti 19$ ile birlikte 149$’a mal olacaktır. Bu kadar basit.

 

Banggood Güvenilir Mi?

 

Burada güvenilir olan Amerikanpaketim’dir. Paketinizi teslim aldıktan sonra içerik kontrolü yaparız. Eğer göze çarpan bir deformasyon var ise tespit eder, size göndermeden evvel iade ederiz.

 

Banggood Fiyatları

 

Daha evvel de bahsettigimiz gibi Aliexpress’ten bir tık daha ucuzdur.

 

banggood

 

Sizin satın almanızı isteyebilir miyim diye soranlara ise cevabımız evet. Bunun için tek yapmanız gereken sipariş vermek istediğiniz ürünün linki kopyalayarak Amerikanpaketim sepetinize eklemek. Buradan sonrası bizim işimiz. Satın alma ekibimiz sizin için siparişinizi alacak, Amerika adresimize getirtecek, tarafınızdan onay gelmesi ardından Türkiye’deki adresinize güvenli bir şekilde teslim edecek. Tüm gümrük işlemleriniz ise ücretsiz olarak tarafımızdan yapılacaktır.

 

Aklınıza muhakkak soru takılmıştır. Derya deniz bir ticaret, bir alışveriş dünyası Banggood.com. Tüm sorularınızı whatsapp hattımızdan ya da [email protected] mail adresimizden bize sorabilirsiniz, cevaplamaktan memnuniyet duyacağız.

 

 

 

 

Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız

 

Benim İçin Satın Al

 

 

Kendim Satın Alacağım

 

 

 


Bu blog 11/01/2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp