Banggood’dan Alışveriş Yapmak

Banggood Hakkında

Banggood nedir, kimin nesidir, nasıl alışveriş yapılır, güvenli midir, şikayeti var mıdır, ucuz mudur, pahalı mıdır gibi çoğaltabileceğiniz onlarca sorunun yanıtını bu yazımızda vermeye çalışacağız, koltuklarınıza oturun, arkanıza yaslanın, dikkatinizi dağıtacak diğer ekranları kapatın ve bizimle bir Banggood turuna çıkmaya hazır olun.


banggood


Banggood, birçok irili ufaklı Çin eticaret sitesinden biri. Alibaba ile değil de Aliexpress ile kıyaslamak daha doğru. Çok mu fazla farkı var, aslına bakarsanız yok gibi ancak Banggood’un Amerika’da da deposu var, bu ne demek, hız demek, daha ucuz demek.


banggood


Öncelikle Banggood’u doğru aratmak gerek, Banggod değil, Bangood da değil, çift g, çift o ile Banggood.


Banggood’dan Telefon Alınır Mı?


Evet alınır. Banggood Türk kredi kartlarını kabul ediyor ancak Türkiye gönderiminde sizi gümrük ile başbaşa bırakıyor. Bunun yanı sıra bazı ürünler de farklı gelebiliyor bizden söylemesi. Tam da bu noktada size çözüm oluyoruz Banggood alışverişlerinizde. Nasıl mı? Hemen anlatalım.


banggood


Türkiye’deki bir websitesinden alışveriş yaparmışçasına Banggood üzerinden dilediğiniz ürünü, dilediğiniz adette sipariş veriyor ve Amerika’daki adresimize gönderiyorsunuz. Banggood üzerinden gelen paketinizi teslim alıyor, kontrolünü yapıyor, ölçümlerini yapıyor, varsa vergi ücreti ve kargo ücretini hesaplıyor ve tarafınıza eposta gönderiyoruz. Kargo emrini vermeniz ardından express kargo ile adresinize teslim ediyoruz.


banggood


Banggood Xiaomi telefon üzerinden örnek verelim. Bir telefon siparişinin kargo ücreti 19$, vergi ücreti %30 dur. Örneğin 100$’a aldığınız bir telefonun vergisi 30$, kargo ücreti 19$ ile birlikte 149$’a mal olacaktır. Bu kadar basit.


Banggood Güvenilir Mi?


Burada güvenilir olan Amerikanpaketim’dir. Paketinizi teslim aldıktan sonra içerik kontrolü yaparız. Eğer göze çarpan bir deformasyon var ise tespit eder, size göndermeden evvel iade ederiz.


Banggood Fiyatları


Daha evvel de bahsettigimiz gibi Aliexpress’ten bir tık daha ucuzdur.


banggood


Sizin satın almanızı isteyebilir miyim diye soranlara ise cevabımız evet. Bunun için tek yapmanız gereken sipariş vermek istediğiniz ürünün linki kopyalayarak Amerikanpaketim sepetinize eklemek. Buradan sonrası bizim işimiz. Satın alma ekibimiz sizin için siparişinizi alacak, Amerika adresimize getirtecek, tarafınızdan onay gelmesi ardından Türkiye’deki adresinize güvenli bir şekilde teslim edecek. Tüm gümrük işlemleriniz ise ücretsiz olarak tarafımızdan yapılacaktır.


Aklınıza muhakkak soru takılmıştır. Derya deniz bir ticaret, bir alışveriş dünyası Banggood.com. Tüm sorularınızı whatsapp hattımızdan ya da destek@amerikanpaketim.com mail adresimizden bize sorabilirsiniz, cevaplamaktan memnuniyet duyacağız.

Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız


Benim İçin Satın AlKendim Satın Alacağım
İlginizi Çekebilecek Diğer Konular