Zimmermann

Zimmermann

Kadın elbiseleri konusunda adeta ikonikleşen marka Zimmermann, tüm modelleri ile Türkiye adresinizde! İstediğiniz ürünü seçin, sizin için satın alalım, kargo ve gümrük işlemlerinizi yaparak adresinize teslim edelim.

 

 

Zimmermann Hakkında

 

1991 yılında Sydney'de iki kız kardeş olan Nicky ve Simone Zimmermann tarafından kurulan marka, 2020 yılında İtalyan özel sermaye şirketi Style Capital tarafından %70 hisse oranıyla satın alındı. Bu ikonik Avustralya markasının orijinal vizyonu her zaman; sofistike kadınlık, detay tutkusu, renk ve baskı aşkı olarak kendisini gösteriyor. Herhangi bir elbisenin veya bikininin bir Zimmermann olduğu tek bakışta anlaşılabilir.

 

 

Kuruluşundan kısa bir süre sonra modayı mayoyla birleştirmek için cesur bir adım atan Zimmerman, koleksiyonlarını dünyaya tanıttı. Zimmermann’ın cesur ve orijinal baskılar ve güzelce yapılmış tek parça ve heykelsi bikinileri, gurur verici, seksi ve şık mayolarda yeni bir referans noktası oluşturuyor.

 

 

Avustralya stiliyle neredeyse eş anlamlı hale gelen Zimmermann ilk olarak, Nicky'nin elbiseler tasarlamaya ve Paddington pazarlarında satmaya başlamasıyla ortaya çıktı. Nicky hafta boyunca hafta sonu pazarına hazırlanmak için ebeveynlerinin garajında giysiler tasarlar ve dikerdi. Pazarlar, Nicky için estetiğini geliştirmesi ve kadınların modaya nasıl tepki verdiğini ilk elden görmek için bir fırsattı.

 

 

Pazarda çalışırken, Avustralya Vogue dergisinde iki sayfalık yazısının yayınlanmasından sonra Avustralya'daki hazır giyim butiklerinden siparişler almaya başlayan Nicky, satışlarında büyük bir ivme yakaldı. Kısa bir süre sonra Darlinghurst'te küçük bir mağaza açtıktan sonra 1991 yılı itibariyle kız kardeşi Simone’unda katılımıyla büyüyen Zimmermann, uzun ömürlü ve başarılı bir markanın temellerine sahip hale gelmişti.

 

 

Mayo üretimine başlamak, Zimmerman’ı uluslararası sahneye taşırken bir yandan da hazır giyim ve tatil yerlerindeki iyimser, kadınsı ve sürekli olarak arzu edilen koleksiyonları onu daha fazla küresel çekiciliğe sevk etti. Zimmermann, her yıl New York Moda Haftası'nda hazır giyim koleksiyonlarını sergiliyor.

 

 

Vogue, Harper's Bazaar, Elle, Glamour, Nylon ve Marie Claire gibi önde gelen moda ve kadın gibi dergilerinin kapaklarını çok defa süsleyen Zimmermann, koleksiyonlarını uluslararası mağazalarda stoklanıyor. Stokçular arasında Barney's, Saks 5th Avenue, Selfridges, Harrods ve Harvey Nichols gibi şirketler alıyor.

 

 

Avustralya'da Zimmermann, ülke çapında bağımsız mağazalardan oluşan bir satış yelpazesine sahip olmasının avantajıyla baştan çıkarıcı ve dinamik bir perakende satış hızına sahiptir. Modern ve iyimser estetiği yansıtan tarzıyla Zimmermann, aynı zamanda başarılı bir online butiğe de sahip.

 

 

Zimmermann Sipariş

 

Zimmermann siparişlerinizi Amerika’daki ünlü department store ların yanı sıra, Zimmermann kendi sitesinde de bulabilirsiniz. İsterseniz Benim İçin Satın Al servisimizi kullanabilir, isterseniz de Kendim Satın Alacağım servisimizden yararlanabilirsiniz. Her iki servisimizde de tüm kargo ve gümrük işlemleriniz tarafımızdan yapılacak olup, zahmetsizce adresinize teslim edilecektir.

 

 


Bu blog 14/06/2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp