Copenhagen Snus

Copenhagen Snus

Copenhagen tütünlerine erişmek için kullanacağınız kaynaklardan en güvenli ve hızlı hizmetleri bünyesinde bulunduran Amerikanpaketim, ürünlere ait kargo, vergi ve gümrük işlemlerini de tamamlayarak tüm teslimat sürecini üstlenmektedir. Servislerin içeriklerine ve Copenhagen Snus ürün çeşitlerine göz atmak için makaleyi okumaya devam edebilirsiniz. 

 

 

 

Copenhagen Snus Hakkında

 

Tütün ürünleri markası olan Copenhagen Tobacco, 1822 yılından itibaren üretimlerini sürdürmüş ve ürün gamını genişleterek tüm dünya piyasasına açılmış bir şirkettir. Tütün ürünlerinin tamamı Amerika’da üretilmektedir. Paketlemelerinde genellikle sunta kapak ve metal kapak tercih edilmektedir. 

 

 

 

 

Bilinen en eski tütün firmaları arasında yer alan Copenhagen markası, ürün performansını etkilemeden çeşitliliğini arttırarak kendini geliştirmeye ve müşteri kitlesini genişletmeye halen devam etmektedir. Özellikle üretimlerinin gerçekleştiği Amerika bölgesinde en çok satışı olan sayılı markalardandır. 

 

 

Copenhagen Snus

 

 

Ürünlerin üretim yerleri, üretim koşulları ve üreticileri sayesinde tütün kalitelerinin performansı da en yüksek düzeyde müşterileriyle buluşmaktadır. Maksimum lezzet elde edilebilmesi için makine kullanılmadan toplanan tütünlerin işleme sürecini de temiz bir çalışma ortamı takip eder. 

En sık tercih edilen Copenhagen Snus ürünleri:

  • Copenhagen Pouches
  • Copenhagen Straight LC
  • Copenhagen Mint LC
  • Copenhagen Natural Extra LC
  • Copenhagen Packs Wintergreen
  • Copenhagen Southern Blend LC 

 

 

Copenhagen Snus

 

 

Ürünler nikotin miktarı, tütün aroması ve ürün formuna (biçimine) göre kategorilendirilmektedir. Tütün aromalarında nane, doğal aroma ve aromasız seçenekler yer almaktadır. Ürün biçimlerinde ise ince kesimli, klasik Copenhagen tütün formu ve uzun kesimli olmak üzere üç farklı alternatif bulunmaktadır. Uzun kesimli tütünler daha tatlıdır ve tütün tadı diğer ürünlere göre daha az hissedilir. 

 

 

Copenhagen Snus

 

 

Ürün gramajları tütün çeşidine göre farklılık gösterebilmektedir. 34 gram, 23 gram gibi ürün ağırlıkları, kullanılan tütünün nikotin ve form özellikleri ile belirlenmektedir. 

Copenhagen tütünleri toplu alışverişler için satın almalarda bir ürün fiyatından daha tasarruflu tutarlar sunmaktadır. Markaya ait çiğnenebilen tütünler, nikotin torbaları ve tütünsüz nikotin başlığı altında sakız, pastil gibi yan ürünler de yer almaktadır. 

 

 

Copenhagen Snus

 

 

Ürün nakliye sürecini hızlandırmak için Copenhagen’in sunduğu hızlı kargo ve teslimat opsiyonu aktif hale getirebilmektedir. 

 

 

Copenhagen Snus

 

Copenhagen Snus Türkiye

 

Dilediğiniz Copenhagen Snus ürününü sipariş etmek istediğinde Kendim Satın Alacağım hizmetinden veya Benim İçin Satın Al hizmetinden yararlanarak yurt dışı alışverişinizi kolaylaştırabilirsiniz. Amerikanpaketim’in sunduğu bu hizmetler sayesinde siparişlerin gümrüğe takılma, kargo gecikmesi gibi sorunlarla karşılaşamayacağı garanti edilmektedir. Tüm alışverişlerinizin vergi ve gümrük işlemlerini sizler için gerçekleştiren servislerimiz hakkında daha fazla bilgilendirme için aşağıda bulunan videoları ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 


Bu blog 02/02/2022 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp