TRX Suspension Training

Gelişen teknoloji ile hemen her dönem yeni bir antrenman programı, yöntemi, aksesuarı tüm dünyanın ilgisini çekiyor. Son dönemlerin yeni keşfi ise TRX Suspension Training. Kullanıcılarımızın son dönemde büyük ilgi gösterdiği TRX Suspension Training, ister evde antrenman yapmak isteyenler, ister spor salonuna gidenler için mükemmel bir çözüm olarak karşımıza çıkıyor.


Amerikan ordusu tarafından keşfedilen TRX Suspension Training, vücut ağırlığını kullanarak, güç, denge, esneklik ve core gücünüzü artıran bir antrenman yöntemidir. TRX Antrenman Seti, sadece vücut ağırlığınızla 100'den fazla değişik hareket imkânı sağlayarak tüm bölgelerinizi çalıştırmanıza yardımcı olmaktadır.


Amerika'daki hemen her spor salonunda da yerini alan TRX Suspension Training, ister parkta, ister evde ek bir ağırlık yaratmadan, kendi küçük çantasıyla taşınabilen mobil bir aksesuardır.


TRX Antrenman Seti, olimpiyat sporcuları, dövüşçüler, profesyonel sporcular ve sporla amatörce ilgilenen herkesin çeşitli açılarda çalışıp, yer çekimi ve vücut ağırlıklarıyla oynayarak aynı antrenmanı yapmasını sağlamaktadır.


TRX Suspension Training'in önerdiği bazı antrenman program videoları aşağıdaki gibidir:
Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız


Benim İçin Satın AlKendim Satın Alacağım
TRX Training BASIC Suspension Trainer Kit

$149.95
SATIN AL

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular