SLMD Skincare Ürünleri

Türkiye’de size sunulan, dar bir seçenek alanından sıkılıp, katkısız, doğal güzellik ürünleri arıyorsanız, SLMD Skincare de dahil olmak üzere tüm ihtiyaçlarınızı sizin için kapınıza kadar getiriyoruz.

 

 

 

SLMD Skincare Hakkında

 

SLMD Skincare, uzman dermatologlar tarafından kurulmuş Amerika kökenli bir cilt bakımı markasıdır. 2014 yılından günümüze dek faaliyet göstermektedir. Tüm cilt tiplerine (yağlı-karma-kuru) ve en sık rastlanan cilt rahatsızlıklarına (sivilce, akne, leke, tahriş, siyah nokta, egzama gibi) yönelik çözümler sunmaktadır. 

 

 

 

 

SLMD Skincare Ürünleri

 

İnternet sitesi üzerinde bulunan ‘Cilt Testi’ ile tüm cilt sorunlarına göre beklentiler ölçülerek, kişiye uygun ürün ve tedaviler e-posta olarak gönderilmektedir. Yeni üye olan katılımcılar için indirim uygulamaları yapılmaktadır. Ürün yelpazesi oldukça geniştir. Bu ürünlerden bazıları:

  • Siyah Nokta Jeli
  • Gözenek Temizleme Kremi
  • Derinlemesine Bakım Maskesi
  • Sivilce Kremi
  • Arındırıcı Serum
  • Akne Losyonu
  • Yaşlanma Karşıtı Krem
  • Aydınlatıcı Tonik
  • Vitamin Serumları

 

 

SLMD Skincare Ürünleri

 

 

Her bir cilt problemi, ayrı tedavi yöntemi ile bakım gerektirmektedir. Tedavi yöntemlerinin de kendine ait serum, krem, jel gibi araçları bulunmaktadır. Kontrollü ve sağlıklı bir tedavi aşaması sürdürmek, istenilen sonuca çok daha hızlı ulaşmayı sağlamaktadır. Gözle görülür cilt rahatsızlıkları kadar, görülmeyen bölgelerde ve görülmeyen cilt altında da pek çok sorun bulunabilmektedir. SLMD Skincare ürünleri ile vücut sivilcelerine, deri altı bakterilerine ve yaşlanma deformelerine de uzanmaktadır. 

 

 

SLMD Skincare Ürünleri

 

 

Ürünlerin özelliklerine göre birlikte kullanımları, sıra ile kullanımları ve düzenli olarak kullanımları önerilmektedir. SLMD Skincare cilt rahatsızlıklarını kategorize etmiş, bu kategorilere uygun formda içerikler ile ürün geliştirmiştir. Örneğin sivilce ve akne sorunu için salisik asit bazlı, yüz temizliği ve bakımı için hiyalünorik asit bazlı, lekeler için spektrum bazlı losyon, serum ve jel gibi pek çok tarzda ürünler bulunmaktadır.  

 

 

SLMD Skincare Ürünleri

 

 

Temiz bir görünüm, sağlıklı bir cilt ve profesyonel bir bakım ritüeli oluşturmak için SLMD Skincare güzellik ürünlerine ulaşmak oldukça kolay. Ürünlerle ilgili teknik bilgiler (kullanılan materyaller gibi) ve kullanım talimatları detaylı halde içerik kısmında bulunmaktadır.

 

 

SLMD Skincare Ürünleri

 

 

Ürünlerin kullanma süreleri vücutta istenilen bölge için pürüzsüzleşme sağlanana dek uzatılabilmektedir. Cilt bakımında en çok kaygı yaşayan hassas ciltler için de özel formüller bulunmaktadır. Böylelikle cildi tahriş etmeden gereken vitaminler takviye edilerek, ışıltılı ve bakımlı bir cilde kavuşmak mümkün hale getirilmiştir. Ayrıca ürünler set halde veya paket şekilde de satılmaktadır. 

 

 

SLMD Skincare Ürünleri

 

SLMD Skincare Sipariş

 

SLMD Skincare ürünleri, birkaç department store’da, Amazon Amerika da dahil olmak üzere satılıyor. Bu da size her iki hizmetimizi de kullanma imkanı veriyor. Ancak bugün kısaca Benim İçin Satın Al hizmetimizden kısaca bahsedeceğiz. Yapmanız gereken oldukça basit. Yurt dışındaki istediğiniz ürünün bilgilerini bize iletiyorsunuz, sizin için satın alıyoruz, gümrük ve kargo işlemlerinizi yapıyor ve kapınıza kadar teslim ediyoruz. Gümrük işlemleriyle de sizi uğraştırmıyoruz. Takıldı, kaldı, masraf çıktı gibi dertleriniz olmuyor. Nasıl mı? Hemen aşağıdaki videolarımızda detayları görebilirsiniz.

 

 

 

 

 

Bu blog 28-09-2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...