Metamucil

Sindirim sisteminizin daha sağlıklı ve hızlı çalışmasını sağlayan Metamucil, Amerika'da son zamanların en popüler ürünlerinden birisi. Sindirim sisteminizin daha hızlı çalışmasını sağlamak istiyorsanız Metamucil ürünlerini deneyebilirsiniz. Amerika'dan nasıl sipariş verebilirim? Bu sorunun cevabı basit. Amerikanpaketim istediğiniz ürünü sizin için temin ediyor ve evinize kadar kargoluyor. Metamucil ve Amerikanpaketim hizmetleri hakkında daha fazala bilgiye yazının devamında ulaşabilirsiniz.

 

 

Metamucil Hakkında

Metamucil, lif desteği ve takviyesi sağlayan geniş ürün yelpazesi ile sindirim sistemi problemlerine ve kalp rahatsızlıklarına yönelik bitki bazlı üretimler yapan Amerika kökenli bir markadır. Metamucil’in toz, sakız, kapsül ve gevrek formunda ürünleri bulunmaktadır. Ana maddesi psylliumden (karnıyarık otu) oluşan ürünler, kan şekeri ve kolesterol seviyesinin düzenlenmesinde rol oynar, kabızlığa yardımcı olur, enerji artışı sağlar ve günlük beslenme süreleri arasında tokluk hissi ile geç acıkmayı hedefler. Karaciğer, mide ve kalpteki olağan yapıyı viskoz jel tabakası ile korumaktadır. Ürünlerin büyük çoğunluğu glüten ve yapay tatlandırıcı içermez. Glüten yerine buğday unu ve yapay tatlandırıcı yerine stevia bitkisi (doğal tatlandırıcı olarak) tercih edilir. Metamucil’in tüm ürünleri uzun vadeli kullanım ve tüketim hedeflemektedir.

 

Metamucil

 

Psyllium liflerinden yararlanılan ve metabolizmayı doğal yollarla düzenleyen Metamucil ürünleri, oldukça kolay tüketimli yapıdadır. Ürünlerin hangi öğün aralarında kullanılacağı, kaç doz kullanılması gerektiği ve hangi ihtiyaca yönelik olduğu gibi bilgilendirmeler detaylı olarak belirtilmiştir. Ürün gramajları, lif düzeyi en yüksek dozda olacak şekilde üretilmektedir. Metamucil markasına ait hiçbir ürün, doğrudan hastalık tedavisinde ve önerisinde bulunmamaktadır.

 

Metamucil

 

Lif takviyelerinin çok çeşitli olması durumu göz önüne alınarak, müşterilerine sundukları bir diğer hizmet ise, diyetlere yardımcı olacak beslenme tarifleri vermek. Farklı tatlardaki ve aromalardaki Metamucil ürünlerini kullanarak yiyecek ve içecek tarifleri ile öğün geçişlerini daha konforlu hale getirmek amaçlanmıştır. Takviyelerin kullanım talimatları dışında tüketilmesi halinde, bitki bazlı bazı alerjik reaksiyonlara ve ishal gibi sindirim bozukluklarına maruz kalınabilmektedir. Bu sebeple, kapsül, toz, sakız ve gevrek kutularındaki günlük ve öğünlük yönergeler dışında kullanım tavsiye edilmemektedir.

 

Metamucil

 

Metamucil Türkiye Satın Al

Lif takviyeleri, sindirim sistemini sağlıklı hale getirme gibi konularda size yardımcı olan Metamucil'e artık Amerikanpaketim sayesinde ulaşmanız çok kolay. Sitemizi ziyaret edip Metamucil veya dilediğiniz herhangi bir ürünü Amerika'dan sipariş verebilirsiniz. Hizmetlerimiz arasında yer alan “Kendim Satın Alacağım” ve “Benim İçin Satın Al” seçenekleri ile Amerika’dan Türkiye’ye en kolay şekilde siparişini tamamlayıp Metamucil ürünlerine sahip olabilirsiniz. Hizmetlerimizi nasıl kullanacağınızla ilgili detaylı bilgiye internet sitemizden ve aşağıda yer alan videolardan ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Bu blog 09-03-2023 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...