Skechers Uno

Skechers Uno

Farklı renk alternatifleriyle kalın tabanlı ve rahat Skechers Uno spor ayakkabılarını satın alırken, gümrük uygulamalarının, kargo sürecinin ve vergi işlemlerinin tamamlandığı hizmetlerimizi seçebilirsiniz. Yazıyı okumaya devam ederek Skechers Uno ayakkabı özelliklerini ve alışveriş servislerimizi öğrenebilirsiniz. 

 

 

 

Skechers Uno Hakkında

 

1992 yılında kurulan Amerikan markası Skechers, spor ayakkabı üretim ve satışlarıyla global bir isim haline gelmiştir. Skechers, sayısız ürün çeşitliliğine sahip, kaliteli ve uzun ömürlü kullanıma uygun ayakkabılarıyla Amerika bölgesindeki en büyük 3. markadır. Kadın, erkek ve çocuk spor ayakkabıların yanında Skechers spor giyim ürünlerinin satışları da bulunmaktadır. 

 

 

 

 

Markaya ait ürün çeşitlerinden biri de Skechers Uno - Stand on Air modelidir. Üst satış rakamlarına ulaşmış ve en çok beğenilen modellerden biri haline gelmiş Skechers Uno ayakkabıları kadınlar için tasarlanmıştır. Uno ayakkabılar 35-41 numara aralığında geniş ölçülere sahiptir.  

 

 

Skechers Uno

 

 

Skechers Uno’ların beyaz, kırmızı, siyah, gri, krem rengi ve bordo olmak üzere 6 farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Bağcıklı bir model olan Uno ayakkabılar, taban konforu sağlamaktadır. Bununla beraber ayak tabanı için soğutmalı bir hafıza köpüğü eklenerek, ayakların ayakkabı içerisinde nefes alması amaçlanmıştır. Ayakkabıların bilek ve ön tarafında bulunan havalandırma delikleri de bu amaca hizmet eden diğer özelliklerdir. 

 

 

Skechers Uno

 

 

Markanın hemen tüm ayakkabı modellerinde olduğu gibi Air konforu ve rahatlığı Uno modelde de bulunmaktadır. Taban kısmına gizlenen 1 cm boyutunda topuk kalıbı da Uno ayakkabı modelinin özelliklerinden biridir. Dış tabanı esnek kauçuktan üretilen Skechers ayakkabılar, kullanıcı konforu için tüm detaylar düşünülerek tasarlanmıştır. 

 

 

Skechers Uno

 

 

Klasik Uno modelin Uno SR, Uno erkek ve Uno Night Shades olmak üzere farklı alt modelleri de mevcuttur. Kırmızı ve siyah renkteki ayakkabıları hariç diğer tüm Uno modellerin alt tabanları beyaz olarak üretilmektedir. Topuk kısmında bulunan şeffaf air bölümü sayesinde, ayağın düz olmayan zeminlerde rahatça yüzeyi kavraması amaçlanmıştır.

 

 

Skechers Uno

 

  

Markaya ait resmî web sitesinin yanı sıra birçok zincir mağaza ve anlaşmalı web sitesinde de ürünlere erişmek mümkündür.  

 

 

Skechers Uno

 

Skechers Uno Satın Al

 

Yurt dışından verilen tüm siparişlerde geçerli olmak üzere vergi ve gümrük ödemelerinin eklenerek teslimatın da dahil olduğu servislerimiz ile Skechers Uno model ayakkabıları satın alabilirsiniz. Kendim Satın Alacağım ve Benim İçin Satın Al hizmetlerimizden talep ettiğiniz servisi seçtikten sonra, tarafımıza ulaştırdığınız adres bilgileriniz ve ürün linkiyle siparişinizin güvenilir bir şekilde satın almasını gerçekleştiriyoruz. Ayrıntılı servis prosedürleri için aşağıdaki videolara göz atabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 


Bu blog 03/02/2022 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp