Nintendo Switch Türkiye

Nintendo Switch Türkiye

Sizlerden gelen talepler üzerine hazırladığımız yazılarımızda bu hafta ''Nintendo Switch'' hakkında bilgiler vereceğiz.

 

Sevenlerinin malumu, bir süredir Türkiye’de olmayan Nintendo Switch, siz kullanıcılarımız tarafından bizim aracılığımızla getirtiliyordu. Yakın zamanda yapılan açıklamaya göre Nintendo Switch artık Türkiye pazarında da yer alacak. Ancak Amerikanpaketim kullanıcıları için belli ki ilk tercih olmaya devam edeceğiz. Çünkü açıklanan fiyat 2400 TL!

 

Amazon.com fiyatı 299$ olan Nintendo Switch, ek vergilerle birlikte 2400 TL'ye kadar çıkmış durumda. Doların sürekli arttığı göz önünde bulundurulursa, yakın zamanda zamlanacağı da şüphesiz.

 

Peki bilmeyenler için nedir bu Nintendo Switch? Çağımızın mobil alışkanlıklarının plastiğe, metale bürünmüş hali. İster televizyona bağlayabildiğiniz, ister kendi ekranında oynayabildiğiniz, isterseniz de iki kişi oynayabildiğiniz, bir küçük çantalık yer kaplayan bir oyun konsoludur...

 

Nintendo Switch - Neon Blue and Red Joy-Con

$299.00
SATIN AL
 

 

Nintendo Switch'i anlattıktan sonra gelelim aklınıza takılan sorulara... Kaç günde gelir, ne kadar ödeyeceğim, garantisi var mı, taksit var mı gibi gibi…

 

Amazon.com’da satışı olan Nintendo Switch, oradan satın almanız halinde 10 gün içerisinde kapınızda olacaktır. eBay’de daha ucuza ya da temiz ikinci el bulma şansınız oldukça yüksek. (linkini aşağıda paylaşacağız) Böyle durumlarda ise süre 10-15 günü bulabilir, malum bireysel bir satıcı olacağı için Amazon kadar hızlı gönderemeyebilir. Nintendo’nun uluslararası garantisi vardır. Bu nedenle herhangi bir sorunda Türkiye’de tamir ettirebilir (Nintendo’larda bozulma riski %3'ün altındadır) ya da bize gönderebilirsiniz. Dilerseniz ise 3 taksitle tarafımızdan satın alabilirsiniz.

Nasıl Sipariş Veririm?

Dilerseniz bizim aracılığımızla ''Benim Adıma Siz Satın Alın'' hizmetimizi kullanabilirsiniz. Bu hizmette iletmiş olduğunuz linki, sizin adınıza satın alıyor, kargo ödemeniz ardından kapınıza teslim ediyoruz.

 

Dilerseniz de ''Kendim Satın Alacağım'' hizmetini kullanarak, ilgili web sayfasından siz satın alıyor, Amerikapaketim Los Angeles Sevkiyat Merkezi’ne kargolatıyorsunuz. Gelen ürününüzün kargosunu ve varsa vergisini hesaplıyor, size iletiyoruz. Kargo ödemeniz ardından kapınıza teslim ediyoruz. İşte bu kadar basit!

 

Yukarıda bahsettiğimiz gibi daha uygun fiyatla alabilmek adına, eğer ''kutuyu ilk ben açmasam da olur, ne olacak canım ya değer mi 100 dolar fark için'' diyenlerdenseniz, eBay’de temiz, hemen hiç kullanılmamış Nintendo Switch modelleri 150$’dan başlıyor. Satıcıya ve satıcının belirttiği özelliklere dikkat ediniz. Herhangi bir sorunuz varsa da mutlaka [email protected] ya da (0850) 840 04 02 numaralı telefondan bizi arayarak yardım talep ediniz.

 

eBay'de satılan Nintendo Switch konsollarını inceleyin!

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp