Cabela's Online Satış

Cabela's Online Satış

Cabelas, outdoor sevenlerinin bildiği gibi Amerika’nın en popüler outdoor online mağazası. Gerek ürün çeşitliliği, gerek fiyat uygunluğu ile kullanıcıların birinci durağı konumunda. Peki nedir Cabelas’ı bu kadar farklı yapan, nasıl sipariş verilir, hangi ürünler alınabilir, hangi ürünler getirtilebilir gibi aklınıza gelen tüm soruları cevaplayalım.

 

cabelas

 

Cabelas Türkiye

 

Cabelas, Türkiye mağazası yok ancak bu sizi hemen üzmesin, Amerikanpaketim ile Cabelas’tan dilediğiniz her ürünü, uygun kargo fiyatları, express teslimat ile getirtebilirsiniz. `Dilediğiniz her ürün mü dediniz` dediğinizi duyar gibiyiz, evet doğrudur. Biz size uç örnekler verelim, siz oradan çıkarım yapın. Örneğin crossbow getirebilirsiniz, bıçak getirebilirsiniz, vahşi hayvan kovucu spreyler getirebilirsiniz. Buradan sonra ayakkabı da getirtebilir miyim diye sormayacağınızı umarak uzatmadan devam ediyoruz :)

 

cabelas

 

Nasıl yani diye sorularınız olduysa şimdiden, tek yapmanız gereken sayfanın sol altındaki yeşil whatsapp ikonuna tıklamak.

 

Cabelas Online Alışveriş

 

Cabelas Türk kredi kartı kabul ediyor. O nedenle Benim için satın al hizmetimizi kullanmanıza gerek yok. Cabelas internet sitesine girip, dilediğiniz siparişi verdim, teslimat adresine

 

1625 Franklin St Unit A

Santa Monica, CA 90404

 

yazarak Amerikanpaketim adresinize gönderimi sağlıyorsunuz. Gelen paketinizi kontrol ediyor, tarafınıza email ile paket ölçülerinizi ve varsa vergi ücretini iletiyoruz. Gönderim emriniz ardından express kargo ile gümrük takılma riski olmadan adresinize teslim ediyoruz.

 

cabelas

 

Size ürün linkini göndersem, siz satın alsanız olur mu diye soruyorsanız, tabii ki olur. Ürün ya da ürünlerin linklerini Amerikanpaketim sepetinize atarak siparişinizi tamamlamanız yeterli.

 

cabelas

 

Cabelas’tan Neler Getirtebilirim

 

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi AK-LI-NI-ZA NE GE-Lİ-YOR-SA :) Cabelas’ta satışı gerçekleşen ne varsa getirtebilirsiniz. Tüm gümrük işlemleriniz tarafımızdan yapılacak olup, ek bir gümrük hizmeti ücreti talep edilmeyecektir. Sipariş vermek istediğiniz ürünün Türkiye teslim fiyatını öğrenmek istiyorsanız ister mail atabilir, isterseniz de whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

cabelas

 

 

 

 

Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız

 

Benim İçin Satın Al

 

 

Kendim Satın Alacağım

 

 

 


Bu blog 11/01/2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp