Cabela's Online Satış

Cabela’s Outdoor Ürünleri

Cabelas, outdoor sevenlerinin bildiği gibi Amerika’nın en popüler outdoor online mağazası. Gerek ürün çeşitliliği, gerek fiyat uygunluğu ile kullanıcıların birinci durağı konumunda. Peki nedir Cabelas’ı bu kadar farklı yapan, nasıl sipariş verilir, hangi ürünler alınabilir, hangi ürünler getirtilebilir gibi aklınıza gelen tüm soruları cevaplayalım.


cabelas


Cabelas Türkiye


Cabelas, Türkiye mağazası yok ancak bu sizi hemen üzmesin, Amerikanpaketim ile Cabelas’tan dilediğiniz her ürünü, uygun kargo fiyatları, express teslimat ile getirtebilirsiniz. `Dilediğiniz her ürün mü dediniz` dediğinizi duyar gibiyiz, evet doğrudur. Biz size uç örnekler verelim, siz oradan çıkarım yapın. Örneğin crossbow getirebilirsiniz, bıçak getirebilirsiniz, vahşi hayvan kovucu spreyler getirebilirsiniz. Buradan sonra ayakkabı da getirtebilir miyim diye sormayacağınızı umarak uzatmadan devam ediyoruz :)


cabelas


Nasıl yani diye sorularınız olduysa şimdiden, tek yapmanız gereken sayfanın sol altındaki yeşil whatsapp ikonuna tıklamak.


Cabelas Online Alışveriş


Cabelas Türk kredi kartı kabul ediyor. O nedenle Benim için satın al hizmetimizi kullanmanıza gerek yok. Cabelas internet sitesine girip, dilediğiniz siparişi verdim, teslimat adresine


1625 Franklin St Unit A

Santa Monica, CA 90404


yazarak Amerikanpaketim adresinize gönderimi sağlıyorsunuz. Gelen paketinizi kontrol ediyor, tarafınıza email ile paket ölçülerinizi ve varsa vergi ücretini iletiyoruz. Gönderim emriniz ardından express kargo ile gümrük takılma riski olmadan adresinize teslim ediyoruz.


cabelas


Size ürün linkini göndersem, siz satın alsanız olur mu diye soruyorsanız, tabii ki olur. Ürün ya da ürünlerin linklerini Amerikanpaketim sepetinize atarak siparişinizi tamamlamanız yeterli.


cabelas


Cabelas’tan Neler Getirtebilirim


Yukarıda da bahsettiğimiz gibi AK-LI-NI-ZA NE GE-Lİ-YOR-SA :) Cabelas’ta satışı gerçekleşen ne varsa getirtebilirsiniz. Tüm gümrük işlemleriniz tarafımızdan yapılacak olup, ek bir gümrük hizmeti ücreti talep edilmeyecektir. Sipariş vermek istediğiniz ürünün Türkiye teslim fiyatını öğrenmek istiyorsanız ister mail atabilir, isterseniz de whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.


cabelas

Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız


Benim İçin Satın AlKendim Satın Alacağım
Midland® X-Talker XT T51 Radio Pack

Midland® X-Talker XT T51 telsiz.

$49.99
SATIN AL

Gerber® Truss Multitool

Gerber® Truss Multitool çok amaçlı çakı.

$34.97
SATIN AL

Garmin® Oregon 700

Garmin® Oregon 700 GPS.

$299.99
SATIN AL

Walker's® Game Ear® Razor® Series Ultralow-Profile Muffs

Walker's® Game Ear® Razor® Series atış kulaklığı.

$47.99
SATIN AL

Magpul PMAG® 30AR/M4 GEN M2 MOE 5.56x45mm NATO

Magpul PMAG® 30AR/M4 GEN M2 MOE 5.56x45mm NATO şarjör.

$12.99
SATIN AL

Bass Pro Shops® Formula Baitcasting Reel

Bass Pro Shops® Formula Baitcasting olta motoru. 

$49.97
SATIN AL

Bass Pro Shops® XPS® Lithium-Ion Battery-Powered Fillet Knife

Bass Pro Shops® XPS® Lithium-Ion Battery-Powered bıçak seti.

$99.99
SATIN AL

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular