Rogaine Köpük

Rogaine Köpük Nasıl Temin Edebilirim?

Rogaine köpük, dünyanın son dönemdeki en popüler saç bakım ürünü olmasına rağmen Türkiye distribütörü olmadığından çok yüksek fiyatlarla satılıyor. Amerika fiyatları oldukça makul olan Rogaine köpük ürünlerine nasıl uygun fiyata sahip olacağınızı yazımızın devamında sizlerle paylaşacağız.Rogaine köpük bilindiği üzere referansları, kullananları paylaştığı resimler ve kulaktan kulağa etkisinin yayılmasıyla herkes tarafından bilinen ve sonuç alınan bir saç bakım markası olarak popülerleşmeye ve büyümeye devam ediyor. Türkiye fiyatları ise ne yazık ki çok pahalı, bu nedenle tanıdığı olanlar bir şekilde Amerika’dan getirtmeye çalışıyor. Biz ise Amerikanpaketim olarak Amerika’daki `tanıdığınız` olarak en uygun fiyatlarla Rogaine köpüğü kapınıza kadar teslim edeceğiz.


Rogaine Köpük Ne Kadar?


Rogaine köpüğün 1 aylık ve 3 aylık hem kadın hem de erkek için versiyonları mevcut. 3 aylık versiyonu amazon’da 45$’dan satışa sunuluyor. Buna ek olarak 19$ da kargo ücreti ve 9$ gümrük vergisi olacaktır. Ufak bir ipucu paylaşalım; 1 kg’a kadar olan gönderileriniz 19$ olduğu için 2 tane Rogaine köpük satın alarak, paket birleştirme yapabilir ve adet başı kargo ücretinizi yarıya düşürebilirsinize. Dilerseniz bir başka ürün daha alarak onunla da birleştirebilirsiniz. Çok mu karışık geldi? Endişelenmeyin, müşteri hizmetlerimize danışarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Rogaine Nasıl Satın Alırım?


Amerikanpaketim’e çoktan üye olduğunuzu varsayarak, amazon’da ya da bir başka websitesindeki Rogaine köpük ürün website adresini (linkini) Amerikanpaketim sepetinize ekleyerek satın alabilirsiniz. Sizin için ilgili linkten ürünü satın alacak ve adresinize teslim edeceğiz. Dilerseniz ürünü siz de satın alıp, Amerika’daki sevkiyat adresimize yönlendirebilirsiniz. Paketinizi teslim alıp, Türkiye’deki adresinize gümrük işlemlerinizi yaparak, en uygun maliyetlerle teslim edebiliriz.
Rogaine Kaç Günde Gelir?


Rogaine köpük ürünlerini hem güvenilirlik hem de hız açısından amazon’dan sipariş vermenizi öneriyoruz. Bu şekilde 10 gün içerisinde adresinize teslim etmiş olacağız.
Gümrüğe Takılır Mı?


Amerikanpaketim olarak gümrük işlemlerinizi resmi ve ücretsiz olarak yapıyoruz. Rogaine ürünlerinde, diğer tüm kozmetik ürünlerinde olduğu gibi %20 gümrük vergisi mevcuttur. Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi, 45$’lık bu Rogaine ürünü için 9$ gümrük vergisi mevcuttur.
Aklınıza takılan tüm sorular için sayfamızın sol altındaki whatsapp hattımızdan ya da destek@amerikanpaketim.com adresimizden bize ulaşabilir, tüm sorularınızı sorabilirsiniz.
Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız


Benim İçin Satın AlKendim Satın Alacağım
İlginizi Çekebilecek Diğer Konular