Zev Tech Türkiye

Zev Tech Türkiye

Zev Tech özellikle son dönemde silah parçaları ve aksesuarları kategorisinde çok önemli bir yere sahip. Özellikle slidelarının kalitesi sebebiyle, birçok kullanıcı Zev Tech ürünleri ile değişimler, updateler yapmakta. Nasıl sipariş vereceksiniz, nasıl ilerleyeceksiniz, makalemizin devamında.

 

Zev Tech Türkiye

 

Zev Tech Hakkında

 

Zev Tech, başlangıçtan beri her zaman için yaptığı işin en iyisi olmasını felsefe olarak benimseyen bir kuruluştur. Poligonlar, çeşitli ordular ve silah ile uğraşan platformlar için vazgeçilmez bir marka konumunda olan Zev Tech, kuruluşundan bu yana, kendini daimi olarak geliştirerek varlığını sürdürmektedir. Zev Tech Türkiye faaliyetlerine de başarılı bir şekilde devam etmektedir. https://www.zevtechnologies.com/ sitesine girerek ürünleri inceleyebilir, fikir edinebilirsiniz.

 

Zev Tech Türkiye

 

Zev Tech Türkiye web sitemizin ana sayfasında altı kategoride ürünler listelenmektedir. Bu ürünler genel olarak tabancalar, tüfekler, sig parçaları, glock parçaları, tüfek parçaları, dişliler şeklinde listelenebilmektedir.  Tabancalar kategorisinde OZ9, OZ9 combat, OZ9 aksesuarları, sig tabancalar yer almaktadır. Ürünler 59 $ ile 1799 $ arasında değişmektedir. Boyut, kalibre gibi detaylar ile filtreleme yapabilir ve ürün listesini daraltabilirsiniz.

 

Zev Tech Türkiye

 

Bir diğer kategori olan tüfekler kategorisinde ise Bilet ve Core Elite ürünleri bulunmaktadır. Bu ürünler 1775 $ ile 2989 $ arasında değişen fiyatlara sahiptir. Kalibre ve boyut gibi detaylar ile filtreleme yapabilir, aradığınız ürüne yaklaşabilirsiniz. Alışveriş yapmadan önce alışverişin yasal boyutunu mutlaka okuyunuz.

 

Zev Tech Türkiye

 

Bir başka kategoride ise sig parçaları yer almaktadır. Slides, Barrels, Sights ve aksesuarları bu kategorinin ürünlerini oluşturmaktadır. 99 $ ile 420 $ arasında değişkenlik gösteren fiyat aralıklarına sahiptir. Zev Tech Türkiye kalitesiyle birlikte yer alan bu ürünler, kullanışlı yapısı, özel tasarımı ile adeta sizleri büyüleyecektir.

 

Zev Tech Türkiye

 

Bir diğer kategori olan glock parçalarında ise 3 $ ile 550 $ arasında fiyat değişkenliği gösteren ürünler yer almaktadır. Bu ürünleri detaylı bir şekilde sitemizden inceleyebilir, özelliklerine bakabilir, filtreleme seçenekleriyle birlikte daha verimli bir hale getirebilirsiniz. Böylelikle aradığınız ürüne en yakın ürünü bulabilirsiniz.

 

Zev Tech Türkiye

 

 

Zev Tech Türkiye

 

İlgili alışverişlerinizi yapmadan önce sitemiz üzerinden yasal süreci okumanız önerilmektedir. Yasal süreç açısından konu hakkında bilgi sahibi olmanız halinde sorunsuz bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Öte yandan ABD merkezli olan firma, ABD yasalarına tabi olarak hizmet sunmaktadır. Ayrıca ülkenizdeki ilgili yasaları ve mevzuatı da takip ederek alışverişinizi çok daha sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz.

 

Zev Tech Türkiye

 

Zev Tech Türkiye

 

Nasıl Sipariş Vereceksiniz

 

Zev Tech ürünleri için Türk kredi kartı kullanmanızı önermiyoruz. Genellikle kredi kartınız ve siparişiniz reddedildiğinden, olması gerekenden fazla uğraşmış olacaksınız. Bunun yerine Benim için satın al servisimizi kullanabilirsiniz. Oldukça basit bir şekilde siparişinizi nasıl vereceğinize dair detaylar youtube hesabımızdaki hemen aşağıdaki videoda açıklandı.

 

 

Zev Tech ürünleri ile ilgili siparişlerinizin tüm gümrük işlemleri tarafımızdan yapılacaktır. Türkiye adresinize teslim edilecektir. Basitçe adımlar ;

 

  • Siparişinizi oluşturacak, ödemenizi tamamlayacaksınız.
  • Sizin için siparişinizi satın alacak, Amerika adresimize getirteceğiz.
  • Paketinizin gümrük ve kargo ücretlerini ileteceğiz.
  • İkinci ödemeniz ardından tüm işlemlerinizi yaparak Türkiye adresinize teslim edeceğiz.

 

Zev Tech genellikle 1-3 iş günü içerisinde teslim ediyor. Bizim kargo ve gümrük işlemlerimizi de eklediğinizde sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 1-2 hafta içerisinde paketiniz adresinize teslim edilecektir. Aklınızda muhakkak birçok soru havada uçuşuyordur. Onları yere indirmek, aklınızı temizlemek için bize Whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Bu blog 13/01/2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek
whatsapp