Vortex Dürbünler Hakkında

Vortex Dürbünler Hakkında

Türkiye’de avcılık bir çok sınırlamaya maruz kalmış olsa da hem bireysel olarak hem de lisanslı olarak oldukça niş bir kitleye sahip. Avcılıkta en önemli ihtiyaçlardan biri olan dürbünler ise Türkiye’de ne yazık ki ya yok ya da uçuk fiyatlara satılıyor. Bu yazımızda yurt dışından Vortex dürbün siparişlerinizi nasıl getirteceğinizden bahsedeceğiz.
Vortex Dürbünler


Vortex dürbünler 2004 yılından bu yana Amerika’nın ve dünyanın en çok satılan dürbünlerinde olmuştur. Farklı versiyonları, kalitesi ve fiyatlarının makul olması sebebiyle avcıların ilk olarak yöneldikleri marka oluyor.
Sadece Vortex dürbünler değil, diğer avcılık ihtiyaçlarınız ya da dürbün ihtiyaçlarınız için de Amerikanpaketim servisimizi kullanarak sorunsuzca Türkiye’deki adresinize getirtebilirsiniz. Nasıl mı?
Vortex Dürbün Sipariş Vermek


Vortex amazon başta olmak üzere birçok websitesinde satışa sunuluyor. Yapmanız gereken ise oldukça basit. Öncelikle sipariş vermek istediğiniz Vortex dürbünü belirliyorsunuz, ürün linkini kopyalıyorsunuz, Amerikanpaketim sayfanızda ilgili alana yapıştırıp siparişinizi veriyorsunuz. Bu kadar basit. Sonra mı ne oluyor?
Amerikanpaketim olarak iletmiş olduğunuz linkteki ürünü sizin için satın alıyor Amerika adresimize getirtiyoruz. Ek masrafları olan vergi ve kargo ücretini iletiyoruz. Bu ödemeniz ardından ise gümrük işlemlerinizi de tamamlayarak Türkiye’deki adresinize teslim ediyoruz.
Vortex dürbün siparişiniz ile birlikte getirtmek istediğiniz başka bir siparişiniz varsa onu da paketinize ekleyerek birleştirebiliyor, kargo ücretinden tasarrif edebiliyorsunuz.
Aklınıza muhakkak takılan sorular olacaktır. Tüm bu sorularınız için Whatsapp hattımızdan bize ulaşabilir, yardım alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp