Vaporesso Revenger X

Vaporesso Revenger X

Vaporesso’nun en çok tercih edilen güncellenmiş modeli Vaporesso Revenger X Amerikanpaketim ile sizlerle. Türkiye’de elektronik sigara ithalatının limitlendirilmesi üzerine, siz kullanıcılarımızdan da gelen şikayetler ; Türkiye’de kaliteli ve orijinal elektronik sigara bulamadıkları yönünde. Ne yazık ki Çin’den getirtilen sahte ürünler sadece sağlığınızdan etmiyor, cebinize de ekstra masraf oluyor. Elektronik sigara denildiğinde akla gelen ilk markalardan biri olan Vaporesso, sürekli yenilediği modelleri, kullanım kolaylığı, fiyat avantajı ve kalitesi ile günlük elektronik sigara kullanımında diğer markaların önüne geçiyor.

 

Vaporesso 2015 yılında kurulmuş olup, elektronik sigara firmaları arasında en eskilerden biri olarak dikkat çekiyor. Yeni bir sektör olan elektronik sigara sektöründe tecrübe, insan sağlığını doğrudan etkilediği için oldukça büyük önem taşıyor.

 

Vaporesso Revenger X, 4.5 cm ‘e 9 cm büyüklüğünde olup, cebinizde kolayca taşıyabileceğiniz bir büyüklükte. OLED ekranında, şarj, voltaj, kullanılan nikotin gibi değerleri göstermesi yanı sıra, uyku modunda saat göstergesiyle, kimsenin farketmediği şıklıkta bir tasarımla karşı karşıya kalacaksınız.

 

Peki nasıl temin edeceksiniz Vaporesso modellerini, nasıl getirteceksiniz, gümrüğe takılmayacak mı, hadi satın aldınız, ya likitleri ne olacak gibi birçok sorunuzu duyar gibiyiz. Merak etmeyin, aşağıdaki videomuzda da olduğu gibi tüm sorularınızın yanıtlarını bulacaksınız.

Nasıl Satın Alacaksınız?

Vaporesso Revenger X ya da herhangi bir Vaporesso modelini ve hatta herhangi bir elektronik sigara modelini satın almak için internette görüp beğendiğiniz ürünün linkini amerikanpaketim.com anasayfadaki Hemen Al butonu yanındaki kutuya yapıştırın ve siparişinizi tamamlayın.

Nasıl Getirteceksiniz?

Siparişiniz sevkiyat merkezimize ulaştığında size bir mail atacağız. Elektronik sigaralarda kargo bedeli 19$ dır. Hatta 3 taneye kadar da 1kg ı geçmeyeceği için paket birleştirme yaptığınızda yine 19$ dır. Kargo ödemenizi yapmanız ardından 5 iş günü içerisinde adresinizde olacak.

Gümrüğe Takılmayacak Mı?

Tüm gümrük işlemleriniz tarafımızdan yapılacak. Sizden herhangi bir gümrük hizmet bedeli talep etmeyeceğiz. Elektronik sigara modellerinde %20 gümrük vergi bedeli olduğundan sadece ürün bedeli üzerinden %20 gümrük vergisi talep edeceğiz. Örneğin 20$ lık bir üründe 4$ talep edilecektir.

Likitleri Nasıl Temin Edeceğiz?

Amerikanpaketim üzerinden dilerseniz likit siparişlerinizi de verebilirsiniz.

 

Aklınıza takılan tüm sorular için lütfen bize ulaşmaktan çekinmeyiz. +1 424 270 53 08 numaralı Los Angeles WhatsApp hattımız ve [email protected] email hattımızla her daim bize ulaşabilir, aklınıza takılan tüm soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

 

 

Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız

 

Benim İçin Satın Al

 

 

Kendim Satın Alacağım

 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp