Traxxas Uzaktan Kumandalı Araba

Traxxas Uzaktan Kumandalı Araba

Uzaktan kumandalı arabaların Ferrari’si Traxxas ile henüz tanışmadıysanız, hayatınızı değiştirecek bir marka ile tanışmaya hazır olun. İster kendiniz, ister arkadaşlarınızla isterseniz de çocuğunuzla müthiş eğlenceli vakitlere hazır olun. Yepyeni bir kumanda kavgasına Traxxas ile başlayacaksınız. Traxxas ürünlerini Amerika'dan sipariş etmeniz Amerikanpaketim sayesinde çok kolay. Traxxas ve Amerikanpaketim hakkında detaylı bilgiyi yazının devamında bulabilirsiniz.

 

 

Traxxas Hakkında

Traxxas ürünleri arasında arabalar, kamyonlar, sürat tekneleri, 4 x 4 araçlar yer almaktadır. Traxxas sitesinde ilgili ürünlere rahatlıkla ulaşabilir ve inceleyebilirsiniz. 1986 yılından beri üretimine devam eden Traxxas, dünyanın en hızlı ve en yenilikçi Ready-To-Race radyo kontrollü makinelerini tasarlamaktadır ve inşa etmektedir. Traxxas modelleri güçlü yapısı, zengin özellikleri, radyo sistemleri ile birlikte tam manada güçlü olarak bir araya getirildi. Traxxas performansı, dayanıklılığı ve birinci sınıf müşteri desteği sayesinde yıllarca alanında uzman, lider bir firma olmaya devam edecektir.

 

Traxxas Uzaktan Kumandalı Araba

 

Traxxas sitesine giriş yaptığınızda ürünleri, parçalarını ve aksesuarlarını, pillerini ve şarj cihazlarını rahatlıkla görüntüleyebilirsiniz. Örneğin Traxxas Bandit XL-5 ürününün özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz. Traxxas Bandit, eğlenceli vakitler geçirmenizi başarılı bir şekilde sağlamaktadır. Düşük fiyatı ve yüksek özellikleri sayesinde uzun ömürlü bir kullanım sizleri bekliyor. Yolda, arazide, uygun yerlerde rahatlıkla ürünü kullanabilirsiniz. Yüksek akımlı XL-5 elektronik hız kontrolü sayesinde kontrol tamamen sizde olacaktır. Hızlanma süresi oldukça düşüktür. Bu nedenle Traxxas ürünlerini tercih edebilirsiniz. Yepyeni bir eğlence keşfine Traxxas Bandit ile çıkabilirsiniz. Su geçirmez yapısı ile birlikte ilgili ürünün elektronik aksamı hiçbir şekilde etkilenmez. Hızlı ve uygun fiyatlı yapısıyla eğlencenizin doruklarını yaşayabilirsiniz. 2.4 GHz radyo sistemi mevcuttur. 550 modifiyeli motoru sayesinde rahatlığın keyfini sürebilirsiniz. ProGraphix boyalı ve kesilmiş gövdesiyle yine dayanıklılık sizlerle birlikte olacaktır. Pili ve şarj cihazı ayrı satılan bu ürünün pilini ve şarj cihazını ilgili kategorilerde bulabilirsiniz.

 

Traxxas Uzaktan Kumandalı Araba

 

Bir diğer ürün olan Traxxas Rustler XL-5 ile birlikte yine harika bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz. Traxxas firmasının en özel ürünlerinden olan bu ürün, hızlı ve eğlenceli vakitler geçirmenizi sağlayacaktır. Sağlam yapısı, su geçirmez elektronik aksamı sayesinde dayanıklılık da uzun süreler boyunca sizlerle birlikte olacaktır. Tüm hava koşullarına uyumlu yapısı ile birlikte her daim sürüş yapabilirsiniz. TQ 2.4 GHz radyo sistemi, ilgili üründe mevcuttur. Suda, çamurda, karda ve her türlü zeminde rahatlıkla sürebilirsiniz. 12 dönüşlü 550 modifiyeli motoru mevcuttur. XL-5 su geçirmez elektronik hız kontrolü mevcuttur. Pili ve şarj cihazı ayrı satılan bu ürünün şarj cihazını ve pillerini ilgili bölümlerden bulabilirsiniz.

 

Traxxas Uzaktan Kumandalı Araba

 

Traxxas Türkiye Satın Al

Traxxas ürünlerini Amerika'dan sipariş etmenin en kolay yolu Amerikanpaketim. Sitemize girip tek tuşla dilediğiniz ürünü Amerika'dan evinize hızlı ve güvenilir bir şekilde kargolayabilirsiniz. Hizmetlerimiz arasında yer alan “Kendim Satın Alacağım” ve “Benim İçin Satın Al” seçenekleri ile Amerika’dan Türkiye’ye en kolay şekilde siparişini tamamlayıp Traxxas ürünlerine sahip olabilirsiniz. Hizmetlerimizi nasıl kullanacağınızla ilgili detaylı bilgiye internet sitemizden ve aşağıda yer alan videolardan ulaşabilirsiniz.

 

 


Bu blog 11/05/2023 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp